Nápady a postřehy

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod DevAstor 5. 11. 2009 21:30

to záleží na autorech
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 11. 2009 21:36

Ne, nemá to být jako deník :-) Má to být jako rozšířený profil, nebo takové osobní stránky. Kolikrát to budu ještě říkat :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 6. 11. 2009 06:33

nejde mi editovat prvni post v mojem profilu
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 6. 11. 2009 07:10

Po 24 hodinách nejde editovat žádný post, ale to už tu bylo řečeno milionkrát ;-)

AlienX píše:myslel som skor to ze autori si tam malo pisu, nema to byt nieco ako dennik ?

Jako denník určitě ne, to si klidně veďte na smeťáku ;-)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 6. 11. 2009 15:15

No, jak se zda nekteri lidi nepochopili ideu, proc tu ta sekce je. Napriklad co se deje u profilu Alianny nebo PCho je hruza. Mazat, mazat, mazat.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 11. 2009 15:16

Přesně tak :-) Ale nemůžu říct, že bych to nečekal. Dokonce jsem čekal i to, že to nikdo mazat nebude :-) No co se dá dělat, holt to asi nevyšlo...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 6. 11. 2009 15:29

Jsem pro to aby se profily promazaly a psát do nich mohli jen lidé kterých se týkají... Beru to jako vizitku - who is who... Možná ten svůj předělám víc k obrazu hernímu... Jsem pro aby se všechny reakce smazaly...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 6. 11. 2009 15:40

Bravo PC, konecne po dlouhe dobe rozumny prispevek. Presne jak rikas, ma to but vizitka. A nemusi but nutne herni. ;)
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 6. 11. 2009 19:42

na moje téma ale nesahejte, dalo to práci a za každý názor jsem vděčný!
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 8. 11. 2009 11:25

Nešlo by to aspoň tady nastavit tak, aby autor tématu mohl editovat svoje příspěvky déle než 24 hodin?
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 8. 11. 2009 19:32

To jde měnit jedině pro celé SF.
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 8. 11. 2009 20:05

Ona ta nemožnost editovat starý příspěvky je celkově dost dementní. Udělalo se to kvůli jednomu uživateli a nevýhody evidentně převyšují tu jednu jedinou výhodu, která zabraňuje naprosto ojedinělému jednání uživatele.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 8. 11. 2009 20:10

No to bych řekl :-) Stejně je to úplně jedno, jestli někdo smaže všechny svoje příspěvky - některý diskuse sice nebudou dávat smysl, ale za týden je to stejně jedno...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 9. 11. 2009 06:36

Lo!Zza píše:No, jak se zda nekteri lidi nepochopili ideu, proc tu ta sekce je. Napriklad co se deje u profilu Alianny nebo PCho je hruza. Mazat, mazat, mazat.

Naprosto souhlasím a prosím uživatele, aby mě na tyhle věci upozorňovali reději přez sz a i přímo co smazat, abych toho nedával pryč zase moc.
USER47 píše:Ona ta nemožnost editovat starý příspěvky je celkově dost dementní. Udělalo se to kvůli jednomu uživateli a nevýhody evidentně převyšují tu jednu jedinou výhodu, která zabraňuje naprosto ojedinělému jednání uživatele.

Opět opakuji, nebylo to kvůli jednoho člověka a je to to nejmenší zlo, ze všech možností.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 9. 11. 2009 07:55

jezek píše:Opět opakuji, nebylo to kvůli jednoho člověka a je to to nejmenší zlo, ze všech možností.

No, já si pamatuju jen na uživatele "X", který po odloučení avmanie od zive promazal příspěvky, protože se mu nelíbilo, že se tam část přesouvá:-D. O nikom jiným nevím a nezdá se mi, že by to bylo tak častý jednání, aby kvůli němu muselo bejt omezeno 99,99% ostatních uživatelů. Ono u těch profilů to bije do očí, ale problém je to i v ostatních tématech. Nebylo by špatný, kdyby třeba v tématech o hrách bylo v prvním příspěvku nějaký aktualizovaný shrnutí informací a recenzí, což je s tímhle podivným omezením nerealizovatelný.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků