otazky ohledne fora

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Deleted user 4. 6. 2008 11:51

Wint3r píše:To se ale tedy muselo změnit od změny designu Superfóra, protože na starém to šlo :hm .

Na starém fóru to šlo, ale bylo to zakázané. Teď to už zakázané být nemusí, protože to prostě nejde. Jak prosté... :-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod Wint3r 6. 6. 2008 15:15

Vždyť taky jsem za to dostal zprda ;-] .
Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree

Odeslat příspěvekod inexplicit 26. 8. 2009 07:31

....*lehky* dotaz....byl tu nekdy minichat?

tzn tohle:

Obrázek

...prijde mi to totiz rozumnejsi psat vsechny ty "nesmysly" tam...nez zahlcovat forum zbytecnyma postama..... (..hledat kde kdo co napsal...reagovat na to..cekat az se zas nekdy objevi a precte co ste psali...mi neprijde tak efektivni..kdyz vlastne chcete polozit jen rychlou otazku...a cekate rychlou odpoved...proste a jednoduse si chcete normalne pokecat..a nemit pritom vycitky, ze prijde moderator a rekne ze uz zachazite do OT....ze to je spam atd atd atd)

taky bych rekl, ze to speje k vetsi komunikaci mezi lidma tady (mnohem rychlejsi sblizovani...)
(+...diskuze "co momentalne delate" atd ..by asi zanikla :D )

...

predpokladam ze jde o stejny phpBB ...tak v tom by byt problem nemusel.. .........spis ...jde o to, ze je tu ohromne mnozstvi uzivatelu (95000 ..oproti jinym foram s 5000) ..tak tezko rict jak by to tam vypadalo.....

Zajimalo by me..jestli by to slo napasovat jen do tehle odnoze "Počítačové hry (Doupě.cz)" ........soude podle toho, kdo tu vubec pise na forum s hrama......stale stejna jmena..tak by to mozna tak strasny s tim poctem nebylo..(otazkou je..zda to tak opravdu jde)
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 8. 2009 07:55

Tady je ještě někde chat, ale nikdo to tenkrát nevyužíval a ani teď tam asi není narváno...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inexplicit 26. 8. 2009 08:00

no ..to zalezi na tom kde...a v jake spolecnosti.....zrovna u vas mladych bych to videl realne..... za predpokladu ze si jeste mate co rict :D
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 26. 8. 2009 08:34

Minichat tu nikdy nebyl a chatroom věčně zel prázdnotou a ani nevím, jestli je ještě otevřený. Ale jak jsem již psal, tahle návrhy pak směřuj sem: http://superforum.zive.cz/forum-1814/O- ... c6dc832bb8
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inexplicit 26. 8. 2009 09:03

...ok ok ...byl sem jen zvedavy =) thx
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod DevAstor 26. 10. 2009 22:02

je tu pořád ;-) http://chat.doupe.cz/
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tony M. 24. 10. 2017 22:41

Zdravím, mám prosím dotazy. Proč nejsou jednotlivé příspěvky uzavřené? Když napíši několik příspěvků po určité době, slučují se do jednoho a v bloku se pak tváří jako jeden původní (starý). Není tak vidět, že jsem něco přidal a tím nemohu čekat odpověď.
Dále, proč nejdou moje příspěvky zpětně opravit?
Nebo dělám něco špatně?
Děkuji
Tony M.
First Blood

Odeslat příspěvekod kosminka 16. 5. 2018 04:26

dobry den,registraci jsem zvladla,ale najit tema kam a jak vlozit svuj dotaz je pro me orisek.Dofam,ze se zde nikdo nebude zlobit a poradi.Mam telefon Sony Ericisson x peria mini,potrebovala bych vedet zda do nej jde stahnout aplikace wats app (popripadne jak to udelat?)neni tam obchod play ani chrome...pise mi to neco identifikator URI...jaj jedine co se me podarilo je prihlasit se pres facebook ale ten vyuzivam minimalne...predem diky za odpoved
kosminka
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 16. 5. 2018 21:15

Pokud jde o Xperii Mini, která není aktualizovaná, jít to nemusí. Whatsapp vyžaduje minimálně Android 2.3.3, Xperia Mini začínala s Androidem 2.3 (později dostala aktualizace až na verzi 4.0.4 nebo možná ještě novější. Nicméně Google Play by tam být měl.

Dotazy doporučuji směřovat sem: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.ph ... peria+mini
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků