Diskuze k instalaci Linuxu pro PS3

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod spajza X 21. 5. 2009 17:23

Super ! mas skusenosti aj s emulatormi a ako to vsetko rozbehat ? ja bych to instaloval len koli tomu :))
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 21. 5. 2009 17:35

Ne, tenkrát jsem si to nainstaloval vlastně jenom kvůli Wordu a Ohňolišce (firefox), nějaký čas jsem se pokoušel zprovoznit multimédia, protože nefachalo ani YouTube, ale pak mi došlo, že Sony uzamkla grafiku a bez té to nejde a omezila počet SPE, ta nová verze Yellow Dogu to prý už umí a jak jsem upgradoval HDD tak jsem si ji tam nacpal (kdyby mi vyplivnulo PC tak se mi to bude hodit), ale dál jsem s tím nic nedělal.

Jinak- mohli bychom se nějak domluvit mezi sebou a moderátory a sbouchnout ty návody na PS3 do jednoho vlákna. Já vím že jsi hlasoval pro autonomii, ale bylo by to alespoň všechno pohromadě a první stránky by nebyla plná "důležitých" topiců.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 21. 5. 2009 18:03

Emulovat na emulaci? :-) To radši ne... Ale kdybys to chtěl aspoň zkusit, oba emulátory mají Linuxovou verzi. Otázka je, jestli si to bude rozumět s pluginem pro grafická nastavení...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků