Jak zjistit, jestli vám daná hra poběží na vaší sestavě?

Grafické karty, procesory, základní desky... Prostě počítače zevnitř

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod danniel 20. 12. 2008 19:49

No tak X-silence nejsou zrovna kvalitní zdroje, pokud levný zdroj tak minimálně Fortron. A pokud upgraduješ hlavně kvůli GTA 4, bylo by asi lepší vzít místo 4870 1GB radši GTX 260 216SP, v GTA4 si vede mnohem líp.
Games don't make people violent, lag does.
danniel
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šmiky 21. 12. 2008 14:30

fakt? slysel sem ze ATI dela lepsi cipy nez Nvidia.Ale nevim moc se v tom nevyznam,sem zvedavej co si o tom mysli Scobra. :-) danniel:je to tenhle typ?: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=59751 nejak nemuzu najit ten cos mi napsal
Princ a princezna se vzali, usadili se na zámku a žili spolu šťastně a spokojeně až do své brutální smrti
šmiky
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod danniel 21. 12. 2008 15:40

Je to jakákoliv GTX 260 která má v popisu 216 stream procesorů, ale tahle je asi nejlepší, je slušně nataktovaná z výroby a stojí skoro stejně jako karty na základních taktech.
http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=105140006000000KT6&Search=gtx%20260&SearchType=1
Jinak Ati možná má lepší čipy, ale v tuhle chvíli má Nvidia má lepší ovladače, proto její karty podávají lepší výkon ve hrách.
http://pctuning.tyden.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=12198&Itemid=44&limit=1&limitstart=23
Games don't make people violent, lag does.
danniel
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šmiky 21. 12. 2008 15:44

dik moc,ta od Nvidia bude asi lepsi kdyz chci hrat novy hry
Princ a princezna se vzali, usadili se na zámku a žili spolu šťastně a spokojeně až do své brutální smrti
šmiky
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 21. 12. 2008 16:02

smiky - Ses nam nejak rozjel, z jedne grafiky a 3000 mas skoro vse za 15000Kc. 450W zdroj a 450W zdroj je velky rozdil. Muze byt mezi nimi i trojnasobny rozdil ve vykonu. Chtelo by to vedet znacku a jakou mas.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 21. 12. 2008 16:08

ATI má navíc i GDDR5 a podporu pro DX10.1. Bohužel nemám s ATI celkově moc dobré zkušenosti co se výkonu, spolehlivosti a ovladačů týče, takže radši sahám po NVidii. Pokud bysme hráli na poměr cena/výkon, tak teď vede jednoznačně ATI...
Na čipy já jim kašlu :-) K čemu mi jsou kvalitnější čipy, když výkon ve hrách je horší? :-)

DAVE: No právě na to taky koukám, co tady ještě řeší, když má na všechno 13 000 :-)
Jakou by mohl mít značku zdroje... Nejspíš nějaký Fortron přebalený jako Eurocase (nebo to bylo opačně?).
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šmiky 21. 12. 2008 16:25

myslim ze mam nakej LC power nebo co to je a 13000 bych snad jeste prezil :-) hlavne aby to fungovalo :D jo je to LC power Pc power Supply super silent 2.2V
Naposledy upravil šmiky dne 21. 12. 2008 16:35, celkově upraveno 1
Princ a princezna se vzali, usadili se na zámku a žili spolu šťastně a spokojeně až do své brutální smrti
šmiky
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 21. 12. 2008 16:32

No LCpower s QC a 4870/260GTX to uz asi ne.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šmiky 21. 12. 2008 16:35

sakra, tak co bys mi doporucil? :-)
Princ a princezna se vzali, usadili se na zámku a žili spolu šťastně a spokojeně až do své brutální smrti
šmiky
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 21. 12. 2008 16:37

Co by ti asi mohl doporučit :-) To co tu už padlo... Koupit ke všemu ještě navíc výkonnější zdroj a nebo upgradovat jen grafiku na 9800GT.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šmiky 21. 12. 2008 16:40

to radsi prikoupim este ten zdroj,ja se ptal jakej zdroj by byl vhodnej.... :-)
Princ a princezna se vzali, usadili se na zámku a žili spolu šťastně a spokojeně až do své brutální smrti
šmiky
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 21. 12. 2008 16:42

Seasonic OEM nebo Fortron 500W vychazeji dobre.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šmiky 21. 12. 2008 16:43

diky
Princ a princezna se vzali, usadili se na zámku a žili spolu šťastně a spokojeně až do své brutální smrti
šmiky
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šmiky 21. 12. 2008 16:55

SCobra píše:ATI má navíc i GDDR5 a podporu pro DX10.1. Bohužel nemám s ATI celkově moc dobré zkušenosti co se výkonu, spolehlivosti a ovladačů týče, takže radši sahám po NVidii. Pokud bysme hráli na poměr cena/výkon, tak teď vede jednoznačně ATI...
Na čipy já jim kašlu :-) K čemu mi jsou kvalitnější čipy, když výkon ve hrách je horší? :-)
.
to bych nerek ze ATI vede v pomeru cena/výkon, konkurencni ATI ma to svoje HD 4870 o tisicovku drazsi nez GTX 260 od Nvidia a pritom je ve vsech testech na hry vykonnejsi nez ta od ATI :-) sam si prece rikal ze na vykonejsi cipy od ATI kasles,kdyz to je na hry k nicemu :-)
Princ a princezna se vzali, usadili se na zámku a žili spolu šťastně a spokojeně až do své brutální smrti
šmiky
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 21. 12. 2008 17:15

Já taky nemluvil čistě o HD 4870 :-) I když je fakt, že se ty ceny docela srovnaly...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků