MORROWIND

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod dejvák 29. 7. 2008 15:34

prosimtě mám stejnej problém jako ty, nemohl by jsi mi podrobněji poradit co mám dělat díky. už čtyři hodiny se hrabu na netu a žádne info. předem díky
dejvák
First Blood

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 29. 7. 2008 17:51

Dejváku...a co kompletní stranky Bonus webu-Morrowind?! No jinak si rád pokecám na SZ,a pošlu CD s radama...tesák Marcel od Zvonu...ozvi se díky,jsem sám...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvák 29. 7. 2008 20:35

ja myslel že reaguju na gottiho bo mi nejde morrowind spustit, vždy se mi tam ukáže
Music Error: Can not play file. Data Files/Music/Special/morrowind title.mp3 , tak nevim co s tim, kdyby jsi měl nějakou radu, jinak si te pamatuju z loňska z bonanzi, byli jsme tam s malou. :-D
dejvák
First Blood

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 29. 7. 2008 21:34

Tak prosim priste napis na koho reagujes.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvák 29. 7. 2008 22:17

jasně příště se polepším
dejvák
First Blood

Odeslat příspěvekod kurcatovium 29. 7. 2008 23:06

Což takhle zkusit mrknout jestli někam nezmizel soubor "morrowind title.mp3" ?
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvák 29. 7. 2008 23:23

nezmizel je tady a dá se přehrát, ale hra ho nenajde, fakt už jsem z toho zoufalej :'(
dejvák
First Blood

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 30. 7. 2008 08:22

Ahoj Dejváku,no díky ,že jsi ,,nezapomenul...napsal jsem Ti zprávu,když by se gotti či Flash objevili?snad Ti pomohou,jinak se budu snažit já,ozvi se díky...Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 30. 10. 2008 13:54

No taky hezkej náhrobek tuná,tož kdo sehnal Score 177 s Morrem komplet cz?...
Jedeme dál ,,močálom černým ,kolem bílejch skal ,,...a moc se netlačte a nepadejte mi ,přes sajtnu.Těší se na Vás ,...Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 9. 4. 2009 21:04

gotti píše:ahoj.dnes jsem chtěl vyzkoušet tuto hru Morrowind a když sem jí nainstaloval a chci jí spustit,tak to napíše tohle a nejde to.nevíte co s tím?

-Music Error: Can not play file. Data Files/Music/Special/morrowind title.mp3

Mám stejný problém, zkoušel jsem ty řešení co tu byly, ale nic, i když ten soubor přejmenuji tak nic, nevěděli byste kde stáhnout ten soubor co posílal FLASH medovi? Díky za rady.
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stonycz 29. 9. 2009 05:29

Tuhle hru jsem si chtěl zahrát už před dlouuuhou dobou, ale asi se k ní nikdy nedostanu. Proč? Zmrvená čeština. Slyšel jsem názory, že je to s ní docela peklo a v angličtině hrát nebudu, protože si na to netroufám. :-/
stonycz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 29. 9. 2009 07:20

Cestina je sice nedokonala, ale hrat a dohrat to s ni lze. Chce to jen trochu se ponorit do problemu a nedavat tam prvni CZ co najdes.
Jinak zastaralosti MR bych se taky nebal, existuji patche na wide rozliseni, zvetseni dohledu atd..
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stonycz 29. 9. 2009 13:50

Tak ona údajně existuje jen jedna čeština, kde je přeloženo skoro všechno a navíc jsou ve hře texty napsané stejným frontem, jako by byly bez té češtiny. Ale její chyba je v tom, že v ní jsou vtípky, které kazí atmosféru a navíc to znemožňuje dohrání některých vedlejších questů.
stonycz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 29. 9. 2009 13:56

Jedna CZ je, ale ma milion verzi. Jde o to, dat tam tu posledni. Ja to dohral s V31, a slo to. To ze preklad kazi nejake verse, o tom to opravdu neni. To uz je na poradu dne se naucit EN.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stonycz 29. 9. 2009 14:11

A odkud jsi to prosimtě stáhnul?
stonycz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků