Magic the Gathering

O profesionálním hraní a hráčích

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 7. 5. 2008 11:18

Jasně že jo.Máš tam vidět počet kusů na skladě,počet objednávaných a hned košík ;-)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 8. 5. 2008 17:41

Nějak jsem poskládal balík spiritů a i když jsem nad tím nepřemýšlel tak mi docela chodí
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 8. 5. 2008 17:58

vcera sem na MO hral proti borcovi ...co se me snazil vyrusit mass spellama odeber x karet do hrbitova + mass counter spell total build bez creature a pak sem si nakonec vsiml ze uz si muzu liznout jen 3 karty :D gg
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 8. 5. 2008 19:00

Jo tak to je dobrý to já mám něco podobnýho v reálu. Jinak v MO se mi povedlo counterovat counter :D
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragon King 9. 5. 2008 13:20

a ma niekto skusenosti s kupovanim z cerneho rytire ??
a nepozna niekto neajky healovaci balik?
<MUSIC is my life....sXe MMC
Die with your marks on,. Be true and stay Alive XXX Drugs are for f***ing losers
Davsan:ciii woe.. anblívbl.. :D kofolu mam sice taky rad, ale prece nemuzes srovnavam kofolu s Malibu..:D
fanousek fan doupe podcastu.
Dragon King
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod weca 10. 5. 2008 22:16

Na rytíři je to v klidu, do 3 dnů to máš doma.Co si vzpomínám tak si ale myslim, že mají celkem vysoký poštovný, takže se vyplatí posílat za víc peněz.
Daddy´s home!

AC (HC) Sparta Praha & Chelsea FC FAN!
weca
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 11. 5. 2008 06:47

Já musím říct že když jsem si to objednal minulou neděli tak v pondělí to poslali a v úterý to mám doma.
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 11. 5. 2008 12:41

coft hrajes po MO ?? jestli jo napis nick a dame spolu vcera sem skladal bezva dva decky mass sliver a mass fungus hraje nas tam par cze/svk
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 12. 5. 2008 05:28

Jo hraju ale na PC vedle a ten je mimo provoz. Budu tam muset reinstalovat wokna a pak je harddisk v řiti. Tak do tejdne bych si mohl zahrát
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 12. 5. 2008 15:42

hmm ty se na vse vymlouvas a jakej mas nick?
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 12. 5. 2008 17:14

Já jsem tam byl jen jako host a jinak spustil jsem ten počítač v pokoji takže se tam jdu hned mrknout a nastavit si to.
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 12. 5. 2008 17:55

lol host ... MO je placeny 10 babek akont + kupujes decky boostery popripade karty na non ofic webech ..

jako host si tam mohl byt tusim tak pred rokem kdyz byla Beta nebo byl povolenej free trial ale to se hrala ta tenth edice a ta stoji pekne za picu .. ted se jedou hlavne exp a na MO uz je k zakoupeni vetsina decku co vysla

ach jo ja myslel ze to hrajes kdyz si takovej fan napises ze jo a nakonec se z tebe vyklube lhar -.-
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 12. 5. 2008 18:06

Počkej ale já mám demo. Pokud si o mně myslíš že jsem lhář, tak podle je všechno co jsem tady napsal je vymýsl nějakýho pitomýho kluka?? Dobrá pokud se ti to nelíbí tak mi už nevěř.
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 12. 5. 2008 19:19

problem je v tom ze zadny demo neexistuje -.-

za druhe ti rikam hrajes MO JO nick?? mam na druhym PC ... nick?? pc ma f pici hardick .. jakej nick ?? ja byl jen jako host .... takze to nehras ? hram DEMo... demo neextistuje tak OMG co si o tom mam myslet me mas za blbce?

kvuli temhle kecum tu pak do tebe lidi ryjou :pozor
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 12. 5. 2008 19:24

Coft píše:Počkej ale já mám demo. Pokud si o mně myslíš že jsem lhář, tak podle je všechno co jsem tady napsal je vymýsl nějakýho pitomýho kluka?? Dobrá pokud se ti to nelíbí tak mi už nevěř.



JO po dnesku te mam za uplnyho pitomce
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků