Magic the Gathering

O profesionálním hraní a hráčích

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Coft 13. 12. 2007 08:11

Jo ježku já s tebou absolutně souhlasím.
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DarthRu 13. 12. 2007 09:30

Neprisel jsem prudit, chtel jsem vedet duvod proc do toho cpete nehorazny prachy...
GB -> GBC -> PC - > NDSL -> X360

shanim: Fight Night Round 3 a Assasins Creed - xbox 360

kliknutim na dolni reklamy na mem "www" mi pomuzete a potesite mne tim :)
DarthRu
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 13. 12. 2007 14:53

Poslední OT,když si koupíš akcie,taky doufáš že porostou,ne?
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragon King 4. 4. 2008 17:55

nasiel by sa tu aspon jeden cloviecik co to vie dost dobre hrat a vedel by mi poradit????plosim...
<MUSIC is my life....sXe MMC
Die with your marks on,. Be true and stay Alive XXX Drugs are for f***ing losers
Davsan:ciii woe.. anblívbl.. :D kofolu mam sice taky rad, ale prece nemuzes srovnavam kofolu s Malibu..:D
fanousek fan doupe podcastu.
Dragon King
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 8. 4. 2008 09:01

Co potřebuješ dragone??
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 8. 4. 2008 09:19

Dragon King píše:nasiel by sa tu aspon jeden cloviecik co to vie dost dobre hrat a vedel by mi poradit????plosim...

Ptej se.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 26. 4. 2008 17:46

Skvělá zpráva, na http://www.cernyrytir.cz šly ceny dolů, nejlevnější balíček za 69kč. S tím že koruna posílila šla cena karet dolů, hned jdu objednávat.
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragon King 3. 5. 2008 18:33

potreboval by som niekto aby mi pomohol zo sliver-deckom ale nemienim to hrat profesionalne. len tak pre haluz....
<MUSIC is my life....sXe MMC
Die with your marks on,. Be true and stay Alive XXX Drugs are for f***ing losers
Davsan:ciii woe.. anblívbl.. :D kofolu mam sice taky rad, ale prece nemuzes srovnavam kofolu s Malibu..:D
fanousek fan doupe podcastu.
Dragon King
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 4. 5. 2008 15:58

Co je sliver?
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 5. 5. 2008 18:55

Sliveři jsou takový pěkný zvířátka který maj schopnosti all slivers have .... třeba trample nebo haste nebo +1/+1 a jiný.
Dragone záleží na tom co chceš aby ti ty sliveři dělali. Jsou různé druhy třeba já mám jednoho slivera a ten dá za tapnutí každýmu sliverovi že musí discartnout kartu a hned po tom co jí diskartne musí zaplatit 2 životy
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragon King 6. 5. 2008 19:19

hmm to b sa mi hodilo...ja by som chcel asi hlavne na damage takze cervena farba a na zvysenie atributov :P takze zelena lenze ZATIAL som si kupil len 2krat tournament deck cerveno bielo zelene takze nic moc a neviem kde zohnat samostatne karty.....asi s tym potrebujem help :D
<MUSIC is my life....sXe MMC
Die with your marks on,. Be true and stay Alive XXX Drugs are for f***ing losers
Davsan:ciii woe.. anblívbl.. :D kofolu mam sice taky rad, ale prece nemuzes srovnavam kofolu s Malibu..:D
fanousek fan doupe podcastu.
Dragon King
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 6. 5. 2008 19:38

Co zkusit černého rytíře: http://www.cernyrytir.cz/index.php3?akce=8
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 6. 5. 2008 22:02

a co magic online nikdo tu nehraje?
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 7. 5. 2008 05:11

Nehraju,nemám čas,ale mám to v denním plánu na příští čtvrtek :D
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragon King 7. 5. 2008 10:27

a z toho cerneho rytiera da sa to kupovat cez net??
<MUSIC is my life....sXe MMC
Die with your marks on,. Be true and stay Alive XXX Drugs are for f***ing losers
Davsan:ciii woe.. anblívbl.. :D kofolu mam sice taky rad, ale prece nemuzes srovnavam kofolu s Malibu..:D
fanousek fan doupe podcastu.
Dragon King
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků