Neznám název hry

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod includes 3. 12. 2006 18:36

Neznáte název některé hry? Napište sem o té hře nějaké informace, společně se pokusíme na její název přijít.
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Berzeger 4. 12. 2006 01:43

zacnu :) je to stara hra (hodne stara, jeste z DOSu), ve ktere ovladate panacka, videneho z top-down pohledu. Tento panacek :) nachazi ruzne zbrane a zabiji ruzne monstra, vetsina prostredi je znicitelna. Tahle hra jeste neznala scrolling, zato v ni vsak bylo spousta cest a spousta mistnosti. A byla to cistokrevna akce, zadny RPG prvky. Moc si ji nepamatuju, tudiz muzu dat jen tyhle informace, ale snad se nekdo chytne :-/
Asus P5Q-Deluxe, Intel Core 2 Duo E8400, 4096MB DDR2 RAM, Sapphire Radeon HD4670, Creative Audigy 2ZS, AOC 22'' widescreen LCD
Zastupce sefredaktora serveru FreeHry.cz a FlashFun.cz
Berzeger
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda5 22. 12. 2006 19:48

Taky mě jedna zajímá. Jednou to dávali v gamepage. Je to taková kulička, která se koulí po 2d mapě. Ten autor řikal, že jednou měl sen udělat hru, která bude založená na fyzice. Prej hráči mohli odesílat score na web.
Jouda5
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 23. 12. 2006 21:58

Jouda5 píše:Jednou to dávali v gamepage. Je to taková kulička, která se koulí po 2d mapě.m/quote]


Stačí trošku hledat.. Gumboy jest název té hry.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Jouda5 24. 12. 2006 11:54

No jasně díky. To je vona.
Jouda5
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 25. 12. 2006 13:09

Berzeger píše:zacnu :) je to stara hra (hodne stara, jeste z DOSu), ve ktere ovladate panacka, videneho z top-down pohledu. Tento panacek :) nachazi ruzne zbrane a zabiji ruzne monstra, vetsina prostredi je znicitelna. Tahle hra jeste neznala scrolling, zato v ni vsak bylo spousta cest a spousta mistnosti. A byla to cistokrevna akce, zadny RPG prvky. Moc si ji nepamatuju, tudiz muzu dat jen tyhle informace, ale snad se nekdo chytne :-/

Alien Breed to asi nebyl, co? :?:
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MajkV 14. 1. 2007 02:13

ahoj,
dokaze mi prosim vas nekdo poradit nazev jedne cca 10 let stare hry (presto graficky na tu dobu hodne povedene), v kterych
clovek ovladal auticka na ovladani ? bylo to hezky kreslene, slo tam
nastavovat i pocasi a svetlo v trase - napriklad bourku v noci, po kazde trase si clovek mohl upgradovat auto, screen sel rozdelit snad az na 1/4 ...

(re-volt to nejsou ... tohle bylo z "vyssiho" pohledu a vice kreslene)
MajkV
First Blood

Odeslat příspěvekod Ertefol 14. 1. 2007 10:02

Ignition?
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 14. 1. 2007 10:05

to je vono, přesně takhle se ta hra jmenuje, tu co jsem si myslel že by to mohla být, jen jsem si nemohl vzpomenout na název, kdysi byla v gamestaru jako plná hra...
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 14. 1. 2007 10:09

i v LEVELu :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 14. 1. 2007 10:12

Ertefol píše:i v LEVELu :)


nebo ve score? je, já už nevim to je let, ale mysliž ze v gamestrau, no, snad je to ono no...
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 14. 1. 2007 11:37

GameStaru to nebylo, to bych tu hru totiž musel mít, ale nemám :)
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MajkV 14. 1. 2007 13:36

Ignition to nenii :(
Oproti Ignition mela ta hra ne tak 3D grafiku, ale takovou hezky kreslenou ... Clovek mel na vyber snad jen ze 3 druhu aut (jeep, formule, cosi .. : )
MajkV
First Blood

Odeslat příspěvekod MajkV 14. 1. 2007 13:41

navic, jak tak koukam, tak ty Ignition jsou "normalni zavody" ... To, co shanim, byly zavody auticek na DALKOVE OVLADANI (i kdyz rozdil je nepodstatny ... jen tam byly videt jeste ty antenky :))
a ten cely okruh byl defakto videt temer na jednom / dvou screenech
MajkV
First Blood

Odeslat příspěvekod Wint3r 14. 1. 2007 17:39

Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků