Doupě 10/2006

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 17. 10. 2006 19:07

Tak jsem dneska přijel ze školy a měl jsem doupě na stole...to je mi služba. Jenže jakmile mi skončí předplatné tak asi budu plakat a nebo si ho nechám prodloužit s plnou hrou pod stromeček na 2 roky :-)

Ale ted už k samotnému časopisu...jakmile jsem rozbalil obálku ve kterém mi doupě přichází, malém jsem dostal infarkt...ale to v dobrém slova smyslu...nádherná obálka, nádherné nové logo a upustili jste od lepené vazby která mě vážně štvala...prostě co dodat..nádhera

A ještě když jsem se dočetl o plné hře creature conflict tak se mé nadšení ještě zdvojnásobilo...tuhle hru jsem si vždycky chtěl zahrát ale jaksi jsem se k ní nikdy nedostal a ted je jako plná hra na DVD které mi díkybohu funguje...tipuji že příští fungovat nebude :-)

Takže bych to shrnul že tohle číslo je the best a pokud to takhle pujde dál tak se může LEVEL začít klepat strachy

Váš věrný čtenář Peter S. Kenedy :wink:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 17. 10. 2006 19:12

No, tak abych se přidal, dnes mi také přišlo Doupátko :wink: ... a hned obálka se mi moc zalíbila :) ... obsah Doupěte vypadá také dobře, ještě jsem neměl moc čas si ho pořádně pročíst, ale hned od pohledu mne zaujala recenze Splinter Cella a ParaWorldu :) ... a Creature Conflict také potěší :) ... ještě jsem tuto hru nehrál, tak poprvé :) ...

Váš věrný čtenář INCLDS :D
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 17. 10. 2006 19:22

Jsem nevěděl include, že jsi taky předplatitel...neříkal jsi jednou že si časák kupuješ jen občas???

JInak to by mě taky zajímalo jakou verzi SC4 Karel Kališ hodnotil...když SC4 ještě nevyšel na žádnou platformu...to zas beztak nějaká novinářská verze co :-)

Je zvláštní že ten creature conflict moc lidí nehrálo...grafika tam je boží jak jsem to zkoušel
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 17. 10. 2006 19:31

Peter S. Kenedy píše:Jsem nevěděl include, že jsi taky předplatitel...neříkal jsi jednou že si časák kupuješ jen občas???n/quote]


Už jsem předplatitel :) ...

btw: Všimli jste si TOP 3 Karla Kališe? Na 2.místě - Sraz Doupěcího fora v Ově :) ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 17. 10. 2006 20:09

includes píše:
Peter S. Kenedy píše:Jsem nevěděl include, že jsi taky předplatitel...neříkal jsi jednou že si časák kupuješ jen občas???n/quote]

Už jsem předplatitel :) ...

btw: Všimli jste si TOP 3 Karla Kališe? Na 2.místě - Sraz Doupěcího fora v Ově :) ...)/quote]

Jo taky mě to potěšilo :mrgreen:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 17. 10. 2006 20:23

includes píše:btw: Všimli jste si TOP 3 Karla Kališe? Na 2.místě - Sraz Doupěcího fora v Ově :) ...-/quote]


Tak to ma byt :twisted:

Ale ne, prijemne me prekvapilo, ze se tam o tom Karel zminil *palec nahoru* :wink:
C.I.S.I.
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 17. 10. 2006 20:25

Díky za pozitivní ohlasy:)
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 17. 10. 2006 20:37

Include sis ho předplatitl na invexu?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 17. 10. 2006 22:38

Peter S. Kenedy píše:Include sis ho předplatitl na invexu??/quote]


Ne, už ho mám předplacené nějakou dobu :) ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 18. 10. 2006 05:14

Tak já doupě předplacené nemám a dneska jsem si ho zapomněl koupit na stánku :x Stydím se.Ale právě plná hra mě osobně dost zklamala.Mám ji doma už strašně dlouho a myslím,že jsem ji ještě ani nerozbalil.Jinak na nový layout jsem hodně zvědavý.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 18. 10. 2006 08:06

Sakryš, jeikož je doupe.cz můj nej herní server a havně forum tak patrně podpořím všechny ty tvrdě pracující a Doupě si asi předplatím...jdu to omrknout :D
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 18. 10. 2006 08:43

MajorShitus píše:Sakryš, jeikož je doupe.cz můj nej herní server a havně forum tak patrně podpořím všechny ty tvrdě pracující a Doupě si asi předplatím...jdu to omrknout :D /quote]


Správný přístup! :mrgreen:
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gogo 18. 10. 2006 10:41

Tak a já blbec mám chřipku, takže si nemůžu pro nové Doupě zajít na poštu. To mě s...e. Mám ovšem z Polska nový CD-Action 11/2006 za 108,77Kč v přepočtu s DVD a ten mi tuto trýzeň vynahrazuje, protože je nejlepším herním magazínem jaký jsem kdy četl. Druhým byl Gamestar a na krásném třetím místě je Doupě. Doufám, že předplatné 23Kč za Doupě s DVD není jen lež, ale krásná PRAVDA. Kdyby jo, tak si předplatné zase prodloužím. Jinak nee.
gogo
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 18. 10. 2006 11:41

Si piš že tě to vyjde na 23Kč ale s tím že to musíš předplatit na dva roky a s tím že si defakto odečetli jakoby cenu za tu plnou hru...takže si defakto předplatíš doupě na dva roky a ktomu si koupíš originál HOMAM5 nebo TOCA3 a máš rázem jednou doupě s DVD za 23Kč
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod X-ray 47 18. 10. 2006 20:02

toto je hrozné, vraj nekompromisná kritika, a že sa s ničím nepáram... A to som napísal len pár postrehov... :roll: Ale čo... som rád že ste sa vrátili k starej väzbe, ešte sa tak vrátiť k starej cene :D . Mimochodom, medzitým tu Doupě zdraželo z 139 korún na 150. Tak sa chcem preventívne spýtať, koľko bude stáť číslo 1/2007...? Ach jaj, už sme všetko zožali (aj zožrali), tak sa lúčim len obvyklým bonmotom: Sandokan sa vracia, ale Doupě za 39 korún nie a nie...

P. S.: Ach jasné, nové logo... napadá ma veta zo Scorpions Cheatru: Soutěž s Levelem...
X-ray 47

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků