Ikonka webu na www.doupe.cz

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 10. 2006 08:29

Zdravím, zajímalo by mě, jaké jsou podmínky a požadavky pro umístění ikonky webu na http://www.doupe.cz (takové, jako tam má Scorpions cheater, Pevnost, GTA...).
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 6. 10. 2006 12:50

No, určitě to nebude zadarmo :lol: ... to je jisté :wink: ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 6. 10. 2006 12:59

includes píše:No, určitě to nebude zadarmo :lol: ... to je jisté :wink: ..../quote]


Správně, správně. Šéfredaktor zrovna potřebuje někoho na venčení svého psíka... :mrgreen:
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 10. 2006 13:03

Honza Morkes píše:
includes píše:No, určitě to nebude zadarmo :lol: ... to je jisté :wink: ..../quote]

Správně, správně. Šéfredaktor zrovna potřebuje někoho na venčení svého psíka... :mrgreen:m/quote]

Do Brna je to daleko, vymyslete jinou formu úplatku. Můžem dát třeba i vaší ikonku na náš web :mrgreen:
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 6. 10. 2006 13:05

Schválně, jaký z těch webů bude mít asi větší sledovanost? :lol: ... :roll: ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 10. 2006 13:11

includes píše:Schválně, jaký z těch webů bude mít asi větší sledovanost? :lol: ... :roll: ...:/quote]

Tak to je jasný (ten náš :lol: ). Jde mi jen o podmínky (případně cenu). Máme návštěvnost asi 200 lidí za den. Fungujeme od roku 2003. Konkrétně web http://www.old-cans.com
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 6. 10. 2006 16:30

jo SCobrovo web je dobrej, odtud jsem si jednou....ehm...no ******* 2 hry :)
ale pššš nikomu ani muk
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 10. 2006 19:54

Neni muj :) Ale spolupracuju s majitelem už třetí rok. Bohužel návštěvnost je docela malá, na foru je většinu času mrtvo a tak sháníme kde se dá, jak o sobě dát vědět. Jenže stránky v podstatě nevydělávají a na drahý reklamní kampaně nejsou prostředky, proto se tu ptám na podmínky alespoň pro umístění ikonky.
Vlastně si za tuhle situaci můžem sami, protože přes půl roku se nic nedělo, pracovalo se na novém designu a trochu se to protáhlo a většina lidí přešla jinam.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miho 7. 10. 2006 11:49

Vzdyt je to v podstate warez web, vazne cekate, ze vas budou linkovat? :-)
Oh dear, I really ought to do something. But I am already in my pyjamas...
miho
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 8. 10. 2006 11:26

miho píše:Vzdyt je to v podstate warez web, vazne cekate, ze vas budou linkovat? :-)

Jen v podstatě. Proto se ptám na podmínky.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martin Boček 12. 10. 2006 16:15

No, koukam - ty stranky sou abandoware, co? Tak to asi bohuzel, to ani nema cenu se moc ptat na moznosti a podminky, promin :(
redaktor magazínu Doupě.cz
Martin Boček
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 10. 2006 17:51

Tak já se ty podmínky nedozvim... :lol:
No tak nic, aspoň jsem to zkusil.
Ale ty podmínky by mě stejně zajímaly, jen tak orientačně :wink:
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Naryan 14. 10. 2006 19:45

[quote="Martin Boček";No, koukam - ty stranky sou abandoware, co? Tak to asi bohuzel, to ani nema cenu se moc ptat na moznosti a podminky, promin :([/quote]

A slo by na nejaky web newarezovy (legalni)?
Naryan
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Martin Boček 14. 10. 2006 19:52

Teoreticky jo. Prakticky... To uz je tezsi, zalezi trochu na stesti, trochu na domluve, trochu na tom kolik deti se dany den narodi v Cine :roll:
redaktor magazínu Doupě.cz
Martin Boček
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Soustruh 18. 2. 2007 02:02

Teoreticky jo. Prakticky... To uz je tezsi, zalezi trochu na stesti, trochu na domluve, trochu na tom kolik deti se dany den narodi v Cine :roll:


znamena to, ze treba odkaz na moje stranky (http://worms.atlasweb.cz) by se zde objevit mohl? :)
Soustruh
First Blood
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků