Doupě 09/2006

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod davee 24. 9. 2006 08:33

:shock:
Co to je za vyjadrovani? Nepochopil jsem ani slovo :-)
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 24. 9. 2006 10:20

davee píše::shock:
Co to je za vyjadrovani? Nepochopil jsem ani slovo :-)

Už se to tu řešilo někde jinde :wink:
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 24. 9. 2006 10:42

Ja vim, taky jsem o tom trochu cetl, ale ted to vidim na vlastni bulvy :-D
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 24. 9. 2006 15:12

chci se zeptat: předplatil jsem doupě až v zimě (předtím jsem normálně kupoval na stánku) objednal jsem asi 20. prosince a tak se chci zeptat: které číslo pro mě bude poslední? prosincové? a když chci předplatné prodloužit tak musím psát znovu v prosinci ten e-mail o předplatné?
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 24. 9. 2006 15:23

Marcel Kudlvasr píše:Ahoj Honzo Morkesi....Lenka Tvrdíková,mi odpověděla,že mi tímto číslem 2-leté předplatné Končí...?!,řekni To prosím Kamilu Gricovi,
jestli se rovná ,,Doupěcí 1 Rok=normálním Dvouletům?!,,Díky...,až mi
Doupě 9/06 doleze ,bude zodpovědná,ale Konstruktivně kritická
Recenze na Druhou..dodatečně napsaná..komu padni tomu padni...no a záleží to na Kamilovi...jestli to myslel s tím dvouletým předplatným Vážně?!(od léta 2005...dle mě do 9/2007!,že...)...No jinak i toto je
způsob..jak se zbavit chudých Kritiků,i když ,,Konstruktifních,,...
Zdravím doupata a přeji Vám ať se dožijete důstojného Stáří,aby jste měli Čas zmoudřet....a Hezkýho a Bohatýho Mikuláša a Vánoce...
Ahoj Marcel od Zvonu...Marcel Kudlvasr Plzeňská 68 150 00 Praha 5..A/quote]


Omlouvám se, pravěpodobně došlo k chybě, která samozřejmě bude napravena. Rozhodně to nebyl pokud o odstranění "dvorního kritika" :wink:
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 24. 9. 2006 15:25

Skinny píše:chci se zeptat: předplatil jsem doupě až v zimě (předtím jsem normálně kupoval na stánku) objednal jsem asi 20. prosince a tak se chci zeptat: které číslo pro mě bude poslední? prosincové? a když chci předplatné prodloužit tak musím psát znovu v prosinci ten e-mail o předplatné? /quote]


Pokud sis objednal roční předplatné, tak ti zkrátka bude Doupě chodit jeden rok, záleží tedy na tom, které číslo ti první došlo (asi jednička?), takže poslední bude dvanáctka... Jinak vše si můžeš samozřejmě zkontrolovat na predplatne@cpress.cz, s posledním číslem navíc automaticky chodí upozornění a složenka.
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 27. 9. 2006 07:10

Ahoj Honzo Mokresi a Fšici Doupata...Máte To u Mne jako v Kampeličce
a je to opět za Pět é do Roztrrhááníí Těéla a do Ranního Kůropění..
do Těch Pěti Rááné,že...Dále Drržím Palce ,aby jste Ten Score-Plevelovej Nářez vydejchali-y...Jak jsem řekl:chce to mít Lepší
Recenze(80% a více Hry na 3 strany!)a Zoomy,Lepší Hru FULL(stačí 1
ale Plně vybavená-Extra i s mody-atd,cz,Man,že..maps..prostě špica
100%OK!)...Exscelentní Free a uvolněné hry-vyždímat Internet,že...
Servis-pomoc Hráčům:Mody,maps,Adony...starší i nové k Peckám a k Aktuelním Hrám jako i češtiny a čes.Manuály...Dobře ošetřená Dema a Videa-100% OK! a na úrovni-žádné čudly,Popisy ovládání (CZ,že..)a instalace a pár řádků v Čti mně...!...No neškodilo by ,ani něco dobrého Užitkového Softu a cz popisy k němu- Užp,a nejen Multi prgy...Chce to
šetřit Prostorem i na DVD a více stranách Mágu ,aby se Tam Vše Napchalo ,ale potom nebudete mít probléma TU 4 a více Fullovou invazi od Sc-PL..Přežít..,že...co se týče konzolí a jejich Her...no...,Když
to má souvislost-i é Paralely s Hrama na PC ,tak Proč nééé,ale Přiměřeně a prosím bez Skořápek a dobře vypečené-TO samé se
týče ,,Kultury,,-Film a Kniga a pod. aby to teda bylo to Multi a pro všechny,ale potom bych začal pošílhavat po 150 Stranách a II. DVD jako SC-PL,že... No česť Vaší Prráácií přeje a Zdrráávíííí Doupata z
Brrrna..Marcel od Zvonu..Prágel..hek
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Brave man 27. 9. 2006 12:37

preco po prazninach ked ste nevysli a nazbieralo sa vela diem ste nepridali dalsie dvd ?
Brave man

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 27. 9. 2006 17:32

Brave man píše:preco po prazninach ked ste nevysli a nazbieralo sa vela diem ste nepridali dalsie dvd ?
Myslím si, že jsme dokázali vybrat ty nejzajímavější dema/videa/obrázky z herních světů a kvůli několika dalším nechceme přidávat další médium, které až na pár vyjímek bude dost bojovat o jaký takýs atraktivní obsah.

Navíc je tu pochopitelně otázka ceny, s níž je spousta našich čtenářů spokojena, a tak bychom jim neradi znepříjemňovali možnost pořízení časopisu (další DVD pochopitelně něco stojí a to, že jsme dvakrát levnější než konkurence, není samozřejmost - jinými slovy ve 200 Kč se jedno DVD navíc ztratí, ve 100 Kč o dost hůře...).
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 27. 9. 2006 19:22

ne, ne, ne, cenu nezvyšujte, nic nepřidávejte jinak bych byl nucen pžejít na...časopis bez dvd
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 27. 9. 2006 19:26

Mě jsou ty DVDčka stejně na prd když mi nejedou :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 14. 10. 2006 05:16

Ahoj Kamile a Honzo,tak se ke mně to Zářijové konečně dostalo,obratem jsem RE 2..napsal a poslal,tady na Fóru jen to podstatné:...dost laciný Titul,trochu,,zelený guláš,,GC...Minimum Stran
pro Previjú a Recenze?!Málo Super Recenzí:pouze Stern,Jarar,Vrána,
Mařák,Sláma,Mokres a zbytek už nedohmátnul....a to ještě Pré..byly lepší než samotné RE...smutné,že....nefunkční Mokres-Bonus Zone...
na Papíře o DVD nemluvě(jedna lepší Free...),HardWar o ničem užitečném..a Libové-růžové Dopisy...Obsah DVD bez Pomoci Hráčům a uživatelům:ani jeden Mod(či podobně..),O Užp..stejná rozprávka...
fulka AW bez Manuálu cz,zato je DVD udušené Demy,videem a Multi...
Tož chlapci tohle mělo být to poprázdninové Překvápko?!..He...Jak pro
koho...Hra sice funguje ,ale jak přes ty další Vrata?!...Zdraví Marcel od
Zvonu...Při 116 stranách s nimi ,jaksi nedokážete šetřit?!....
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod negr 14. 10. 2006 08:53

Tak to je zdrcující kritika, jak asi zareaguje redakce .... :D
-We gotta get out of here dude!
-Why?!
-C4 yourself!
negr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 15. 10. 2006 15:59

Já bych Marcela neřešil...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 15. 10. 2006 20:17

includes píše:Já bych Marcela neřešil..../quote]

Já jo, je to člověk s dlouholetými zkušenostmi jak s hraním tak s herními časopisy, takže by se jeho názor v úvahu brát měl.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků