Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 28. 9. 2018 12:09

Je to neskutečná pecka. Takové hry vycházejí tak jednou za deset let. Kdo už hrajete? Ta grafika vůbec nedává smysl při 60 FPS :D Nevím, jak to udělali. A demo bylo proti tomu docela ošklivé.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 28. 9. 2018 15:57

Horizon 3 byla pecka ve své době, ale tohle je úplně jinde. Nechápu, jak to dokázali, ale fakt hra snů :D Kdo by váhal, tak je to asi jako nehrát TLOU. Dá se bez toho žít, ale přijde se o hodně.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 28. 9. 2018 18:49

Jestli vás ani tohle nepřesvědčí, tak nevím :D

"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 9. 2018 12:11

Už jsem projel všechny cesty a při 529 dostanete trofej, ale cest je 531. Přece jsem to nedělal kvůli trofeji, tak jsem ty dvě poslední musel najít :D

Ale je dobrý, že i když nezávodim (moc mě to nebaví), tak normálně postupuju, takže vás hra nenutí jezdit nudné závody a dá se dělat asi milion jiných věcí pro postup.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 1. 10. 2018 14:39

Čím více to hraju, tím více je vidět, jak je to promakaný. Proti trojce mi to přijde o dost lepší a celkově jako jedna z nejlepších her vůbec. Evidetně MS chápe, že pokud chce mít jen jednu kvalitní exkluzivitu, musí to být fakt nejlepší z nejlepších :D A to se jim podařilo. Ty nízké recenze nechápu. Prý 92 na MC. To má na víc.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 12. 10. 2018 16:24

Zkusím, třeba mi nějaká mrtvola poradí.
Jak na Androidu automaticky k číslům bez předvolby přidat +420? U některých mám u některých ne. Dělá to bordel u příchozích hovorů v autě.
Ručně se mi to dělat nechce (cca 600 čísel), když se podívám na kontakty přes web, tak to v náhledu google u všech přidá.
Nějaký nápad jak na to, než použiju nějakou aplikaci, která mi všechy kontakty rozdupe? Nebo než všechny vyexportuju, v excelu hromadně změním a zase naimportuju a budu doufat, že se mi to tím taky nerozdupe (štítky, oblíbené, fotky/loga, více čisel u jednoho kontaktu, e-maily apod.)?
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 12. 10. 2018 21:17

Já to dělal ručně, no. A export, úprava a import je sto pro rozdupanej seznam kontaktů a všechno k tomu.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 14. 10. 2018 23:23

Někdo na MP GTA4?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 10. 2018 17:16

Tak určitě, když máme Forzu :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 15. 10. 2018 18:41

Ale Forzu nemůžeš hrát se mnou :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 10. 2018 19:10

Myslím, že ty miliony lidí úplně stačí :D GTA IV je trochu staré, kámo. Měl bys začít hrát jako normální člověk :D Co přijde potom? Daikatana?

Jsem měl tenkrát PC a MP zkoušel a jako pecka, ale je to tam samej cheater. To bylo i na konzolích.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 17. 10. 2018 17:22

Daikatana? Ne, Shenmue!
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 10. 2018 11:45

:D

Ale já to mám i v okolí. Kamarádi radši hrajou nějaký blbosti místo toho, aby si zahráli to nejlepší. Nechápu, ale už jim ani neradím.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 10. 2018 18:53

Masakr! Minule jsem skončil před Ravenholm, tak je na čase ho projít :D

Microsoft před malou chvilkou oznámil, že klasiky studia Valve, které je možné hrát díky zpětné kompatibilitě už nějakou dobu na konzoli Xbox One, dostaly vylepšení pro Xbox One X. Mezi těmi klasikami je nejen Half-Life 2: The Orange Box (Half-Life 2, Half-Life 2: Episode One, Half-Life 2: Episode Two, Portal 1.5 a Team Fortress 2), ale také Portal: Still Alive, Left 4 Dead a Left 4 Dead 2. Všechny si nyní můžete užít v s vylepšenými texturami, ve vyšším rozlišení i stabilnějším frameratem.

https://konzolista.tiscali.cz/articles/ ... one-x-4miv

-- 18. 10. 2018 20:06 --

Takhle prokouklo RDR:
Obrázek
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 18. 10. 2018 20:23

To vpravo je snad z prvního Xboxu, ne? :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků