Silent Hill

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Libis 16. 7. 2006 06:42

film byl skvely!!ale jen jsem nepochopi ten konec..myslim tim tu posledni scenu dkdy ona prijde s dcerou domu a ten jeji manzel je nekde jinde? neob jak to je?
Libis
First Blood

Odeslat příspěvekod Paar 16. 7. 2006 07:52

SPOILER

zustala nejspis s Alessou/Sharon v jine dimenzi, v te kde snezi popel. nevim proc, nechapu. mozna v dalsim dile pochopime, ale mozna ne.


druhy dil nebyl ohlaseny!!! pouze spekuluju.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 16. 7. 2006 09:35

to už někdo psal tady někde, že když jednou vstoupíš do té mlhavé dimenze či co tak se z ní už nedostaneš....
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 16. 7. 2006 10:03

Já ten film ještě neviděl ale chystám se si ho půjčit od kámoše je to vůbec dobrý
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 16. 7. 2006 12:20

Smoke- však si hral Silent Hill u mě a moc tě to nechytlo co jsem tě pozoroval :)
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr_wawra 16. 7. 2006 12:36

<malej spoil>

Jo a co tam dělá Pyramid Head? Vždyť PH má trestat hříchy lidí co vstoupili do SH, jenže Rose pokud vim nic neprovedla?
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 16. 7. 2006 12:56

Lloyd.Irving píše:Smoke- však si hral Silent Hill u mě a moc tě to nechytlo co jsem tě pozoroval :) /quote]


Jo tak to bylo u tebe!!!!!!! Jo ale to proto že jsem vubec nevěděl o co tam jde :-) Prostě jsem o tom nic nevěděl...
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Berzeger 30. 7. 2006 23:07

SPOILER

to mr_wawra: myslis ze chtel zabit Rose? Nezapomen ze kdyz zacal utocit, tak Rose byla zavrena v maly mistnosti s tou policistkou ;) treba sel po ni a ne po Rose. Pokud se mylim, tak se omlouvam, uz si to moc nepamatuju.
Asus P5Q-Deluxe, Intel Core 2 Duo E8400, 4096MB DDR2 RAM, Sapphire Radeon HD4670, Creative Audigy 2ZS, AOC 22'' widescreen LCD
Zastupce sefredaktora serveru FreeHry.cz a FlashFun.cz
Berzeger
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bastardik 3. 8. 2006 10:24

Silent Hill je skvely film, ale aj tak nie je lepsi nez Nenavist, orig. Grudge.
Live for everything, die for nothing.
Bastardik
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 3. 8. 2006 11:42

To nemůžeš srovnávat.Nenávist je prostě horor,SH je herní adaptace.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 3. 8. 2006 11:50

jezek píše:To nemůžeš srovnávat.Nenávist je prostě horor,SH je herní adaptace.a/quote]


to víš že srovnávat se to dá ... stejně jako třeba thriller a komedie (oba jsou filmy a srovnáváme na nich jak se nám líbily a jestli jsme u nich neusínali ...)

Filmy podle her mě zatím moc nenadchli (RE, House of the Dead ...) Silent Hill skouknu dneska ...
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod |Raptor| 10. 10. 2006 11:40

Silent hill je dost dobrý horor,perfekní herní adaptace,hudba perfekní,škoda jen že už jsem hrál SH jako hru takže jsem jakž takž věděl co se stane...Ale pyramidhead rulezzz!!
Some of us will be heroes, the rest of us will walk away on both legs...
|Raptor|
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 10. 10. 2006 12:03

Fuck8r píše:
jezek píše:To nemůžeš srovnávat.Nenávist je prostě horor,SH je herní adaptace.a/quote]

to víš že srovnávat se to dá ... stejně jako třeba thriller a komedie (oba jsou filmy a srovnáváme na nich jak se nám líbily a jestli jsme u nich neusínali ...)s/quote]

Jo,máš pravdu,nechal jsem se unést....
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Malignus 8. 4. 2007 13:39

Ja bych se chtel zeptat na srovnani Silent Hill a Usvit mrtvych (Zack Snyder). Oba se mi zdali dost dobre. Usvit mrtvych se podle me priblizil atmosferou hram typu Resident Evil a Silent Hill vice nez kterekoliv jine, i kdyz se priznam, ze jsem SH nikdy nehral. Jaky je vas nazor?
Malignus
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daemon666 22. 5. 2007 23:15

Dost dobrej filmecek :-) hlavne masaker to upaleni :shock:
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků