Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Mrak 23. 4. 2018 09:44

Já četl někde názor, že 60 a 144 je echt a mezi 144 a 240 je taky znát, ale prý to není tak markantní. Nějaké zahraniční názory. Bohužel Ti neporeferuju, páč jsem šel rovnou ze 60 na 240 :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 26. 4. 2018 19:58

"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 28. 4. 2018 12:56

Co to ***** jako je? Začátek GTA bez Glukozy? :shock: Se na celý hraní můžu vykašlat...

Akční hra Grand Theft Auto IV vyšla před deseti lety, ale stále si drží slušnou oblibu. Pokud si hru sem tam rádi zahrajete, máme pro vás důležitou zprávu. Dnes vyšel nový update, který odstraňuje docela dost skladeb z rádií.

https://konzolista.tiscali.cz/articles/ ... ladeb-294m
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 28. 4. 2018 14:24

To je strašná rána pro mě :D To pořád nemůžu pochopit. Člověk si koupí hru a pak mu půlku vemou. Alespoň další důvod, proč je warez potřeba.

"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 9. 6. 2018 19:38

Ti volové z EA jsou všichni vožralí, co? :D Mít nic moc hry a ještě to takhle "vylepšit", to je docela hustý.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 10. 6. 2018 12:56

?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 6. 2018 15:10

Pravý hráč pochopí :D Chodí sem ještě vůbec někdo? Asi jak stárnou, tak max tak pivko a telka.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 6. 2018 21:38

Král závodních open world her se vrací je v úžasnější kondici :-o 60 FPS!
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 10. 6. 2018 21:42

Vo čem to ***** mluvíš? Co je král závodních open world her? NFS U2? :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 6. 2018 21:48

"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 11. 6. 2018 11:19

tdjohn píše:Pravý hráč pochopí :D Chodí sem ještě vůbec někdo? Asi jak stárnou, tak max tak pivko a telka.

Myslis ten mobilni C&C? To byla dobra tragedie (ne ze by ten zbytek byl o neco lepsi). Davam EA rok, maximalne dva.

MS na druhou stranu byl super. Spousta novinek - DMC5 a Dying Light 2 vypadaji dobre. Snad se poucili s Division a dvojka bude zajimavejsi - takhle to vypadalo jen jako DLC.

Bethesda moc neprekvapila - vicemene jsem cekal co predstavi, snad krome Dooma a novyho Wolfensteina. A samozrejme TES6 (i kdyz kdovi kdy ten vyjde...)!
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 11. 6. 2018 18:07

Me teda zatim nic nenadchlo. Ale na druhou stranu to nijak extra nesleduju.
Snad jen Cybepunk, ale to spis jen z povinnosti. Videt to a nic o tom nevedet, tak to prejdu bez povsimnuti.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 11. 6. 2018 19:16

Myslím to, jak se tam všichni smáli a vypadali vožrale. Pak už ne, asi je někam zavřeli :D Ale asi prvních 5 prezentací.

-- 11. 6. 2018 20:21 --

Lo!Zza píše:MS na druhou stranu byl super. Spousta novinek - DMC5 a Dying Light 2 vypadaji dobre. Snad se poucili s Division a dvojka bude zajimavejsi - takhle to vypadalo jen jako DLC.

To jo.

-- 11. 6. 2018 20:21 --

Ale jinak reakce na Sasakra byla o tom, že každý hráč čeká na E3 už několik týdnů předem, takže se mu nestane, že by to minul :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 6. 2018 17:09

Proč mi pořád někdo z Nintenda tvrdí, že nějací retardi hrajou ve věku 20+ dohromady na Switch nějaký *****? :D Od začátku je to mimo a oni to pořád budou ukazovat. A já se pořád ptám, fakt jsou dneska lidi tak dementní?

Nintendo má štěstí, že má pár úžasných her na Switch, ale jinak je to fakt dost mimo konzole. Nebo na tom někdo hraje po cestě do práce?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 12. 6. 2018 18:56

Rodice s detmi? Sourozenci? Pritel/Pritelkyne?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků