Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 20. 3. 2018 15:41

holubek002 píše:Každý to má nastavené asi jinak. Mě nikdy žádná smrt známe osobnosti nijak nevzala.


To asi jo. Je pravda ze mne min prekvapi kdyz je nekomu 80+ a uz moc aktivne nevystupuje. Myslim ale, ze zrovna SH mel jeste slusny potencial prijit bud s necim unikatnim, anebo vypilovat dosavadni teorie o vesmiru. Jasne, je spousta vedcu, stejne, nebo i vic inteligentnich, ale prave SH byl takova univerzalne oblibena osobnost, nejen kvuli sve inteligenci, ale i charismatem a nadhledem, ze mi jeho smrt prisla lito.

Z tech starsich jsem na Bowieho zapomnel, jeste.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 20. 3. 2018 16:20

Jo, Lojza to řekl podobně, co si myslím já. Taky mi to nějak nebere, ale u něj zrovna docela jo, ani nevím proč.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 28. 3. 2018 23:47

Čím větší vědec, tím komičtější ekonom.

Obrázek
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 29. 3. 2018 09:58

A ještě k tomu měl pravdu, co?
GeneHawkins
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 29. 3. 2018 11:03

To je právě výhoda inteligence. Jde ti potom všechno (včetně ekonomie). Samozřejmě má pravdu. Dnes je to maximálně úpadek, kdy demence vládne, a do práce se chodí jen tak na oko. Nikoho fakt nezajímají "výsledky" běžných lidí, to rovnou můžeš házet do koše.

Takže zautomatizovat to, co jde. 90 % dnešních lidí, kteří jsou stejně k ničemu, nějak využít. Dát jim prostor, ať něco zkoušejí. Lepší než nedělat nic v práci.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 29. 3. 2018 12:18

A kde si tohle vyčetl v tom jeho prohlášení? Vždyť on naráží na přerozdělování bohatství. Takovej malej komunista asi :)
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 29. 3. 2018 16:31

Ano, komunismus je v podstatě vyšší forma společnosti. Ale samozřejmě je to složitý téma a nechceme se tu hádat.

Šlo mi hlavně o to, že pokud je někdo chytrý jako byl on, tak ekonomii chápe daleko lépe než kdokoli jiný. Není pravděpodobné, že by byl mimo a povídal nesmysly.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod daniyx 4. 4. 2018 17:19

lidi, zrovna hraju tuhle hru: https://bit.ly/2uL0Byi , nechce se nekdo pridat?
daniyx
First Blood

Odeslat příspěvekod Mrak 4. 4. 2018 18:15

Zas nějakej spam..
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 7. 4. 2018 11:10

tdjohn píše:Šlo mi hlavně o to, že pokud je někdo chytrý jako byl on, tak ekonomii chápe daleko lépe než kdokoli jiný. Není pravděpodobné, že by byl mimo a povídal nesmysly.
Lol. Jasný, jak jednou rozumíš astrofyzice, tak vlastně rozumíš i všem ostatním vědám :-D

Ještě si pozvěte Darwela zažehněte spolu rudou revoluci.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 4. 2018 17:37

Takže chceš říct, že byl průměrně chytrý a jen uměl astrofyziku?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 8. 4. 2018 13:43

Wtf? Ne, chci říct, že fakt, že umíš astrofyziku a jsi nadprůměrně chytrý z tebe nedělá ekonoma.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 8. 4. 2018 14:21

Nadprůměrně chytrý :D Nadprůměrně chytří jsou tady na fóru všichni. To je nic. On patřil k nejlepším, ne? Takový lidi fakt venku nepotkáš. Takže se dá předpokládat, že co tobě by trvalo pochopit měsíce a ještě špatně, tak jemu dojde během pár dní. Dokonce si myslím, že si o tom i něco přečetl, aby to nemusel celé vymýšlet.

Je to možné?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 8. 4. 2018 22:13

Možné to je, ale ať už četl cokoliv, ekonomie to nebyla.

Obrázek
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 9. 4. 2018 10:25

Jsem asi blbej, ale dostal jsem požadavek na vyřešení této úlohy z TSP 2017 na Muni a ... nemám páru jak na to :mrgreen: Nějakej tip?

Výsledek dle kontrolního archu:
spoiler:
B je správně
Přílohy
verze7_2017.PNG
verze7_2017.PNG (54.42 ) Zobrazeno 1847 krát
Sattero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků