Holky a vše kolem nich- ctete pravidla na prvni strane

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 16. 4. 2017 15:52

Sasakr - holka je jako hruška. Když je na stromě, musíš si ji vybrat a urvat sám, jinak ji mít nebudeš. Když ti spadne do náruče po zatřesení, je zralá akorát, ale nemusí to být přesně ta, kvůli které jsi tím stromem třásl. Když na tebe padne i bez třesení, je přezrálá, nebo už nahnilá. Tyhle vychcandíry jsou nejnebezpečnější a nejzákeřnější. No a ty co ti leží u nohou jsou dobré akorát tak do kompostu. Ty by moc rády daly, ale kdo by do nich šel? Hlavně že dělaly drahoty, když ještě byly na stromě...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 16. 4. 2017 17:08

To se mi líbí :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 29. 4. 2017 12:25

Povolila. Ale řeknu vám, ještě jsem nezažil, aby holka byla celá natěšená na to, až jí pustím celou nálož do pusy :-O

Takže první milenka by byla, jedeme dál. Potkal jsem včera bejvalou spolužačku, nevypadala vůbec zle a vzhledem k tomu, jak moc naléhala, abych s nima šel na bál, tak dojem jsem asi neudělal nejhorší :-)
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 29. 4. 2017 19:12

Až jí celá nálož šplouchala na maják... :mrgreen:
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 8. 2017 18:57

Tak co? Povídejte, ať z toho života taky něco mám :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 21. 8. 2017 21:24

Furt jen ta jedna :-(

To je teda slabota za 4 měsíce. A pořád mám rád bejvalku. A ona mě. Ale prostě blbne a asi se na to definitivně vyseru a přeruším kontakt. Tohle je na ***** :-(
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 22. 8. 2017 20:19

Hmmm, tak to je nuda, no :D

Vidíš, proto se do toho nehrnu! :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 17. 3. 2018 16:11

Tak co? Nějaký vývoj? 8-D Jestli tu někdo nezačne psát, tak to zkusím sám a uvidíte ty příhody!
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 18. 3. 2018 14:47

na nikoho nečekej a piš!!!!
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 18. 3. 2018 14:59

Ok, na bejvalku si ani nevzpomenu a metalistka je moje zlatíčko :love:
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 3. 2018 15:55

KOSŤA KOSTIČ píše:na nikoho nečekej a piš!!!!

Ještě před tím musí být něco, aby bylo o čem :D

OK, dejte mi pár týdnů a to uvidíte ty příběhy!
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 3. 2018 12:55

A napadlo mě, že to můžu trochu podpořit, ať je to zajímavější. Kdo si dá se mnou NoFap challenge? Ať v tom nejsem sám!

https://en.wikipedia.org/wiki/NoFap
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 26. 3. 2018 21:52

Potřebuju v posteli podávat stabilní výkony. Pokud s ženskou nespíš každej den, tak po třech čtyřech dnech půstu předvedeš dost krátký divadlo.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 3. 2018 10:59

Nj, tak to neni pro tebe :D Třeba se někdo jiný připojí. Jde to pěkně pomalu sehnat nějaký kontakty, když člověk nikam nechodil.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 25. 7. 2018 08:40

Jak bojovat se žárlivostí a nedůvěrou spojenou s minulostí a nízkým sebevědomím, abych nebyl totál debilní prudič a nepředhazoval každou číčovinu aktuál partnerce? Už začínám sám sebe tím značně srát a partnerku tím dost vyšťavuju kolikrát a nedivím se. Fakt je to otřesný, ale bojovat mi s tím jde hrozně blbě. Nějaké super doupě rady?
Moc nad vším přemýšlím, domněnky jsou taky svinstvo, ta zatracená minulost dělá taky své, že se bojím, že se to bude opakovat a ten strach, že o ni přijdu, ať tím, jak teď prudím nebo tím, že nevěřím. :-/
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků