Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 12. 1. 2018 19:36

Flux používám dlouho, ale teď už to umí Windows i nativně.

Až koupím telku, tak homemade ambilight je jasná věc. Už se těším, jak se nad tím budu rozčilovat :-D A vůbec jsem koukal, že na dx.com mají různý barevný svítidla za pakatel.

Mody tam mám na grafiku. Texture pack a úpravu souborů ve hře, aby to nebylo žluto hnědé. Je to škoda to mít hnusné.

Lekce si promyslím, ale asi mi bude stačit ten můj titul :-P

-- 12. 1. 2018 19:45 --

Pár snímků. Našly by se hezčí scenerie, ale i tak je to prostě nesrovnatelně lepší než originál http://steamcommunity.com/id/SasakrCZ/s ... =imagewall
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 1. 2018 20:13

OMG, tak takhle si přesně představuju barbara. Sice to bylo před tím dokonalé, ale on si to musí udělat horší :D OK.

Ale pokud štěstím vyděláš na kryptoměnách, tak by sis to mohl dovolit ;)
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 13. 1. 2018 00:26

Co je na tý hnědý rozplizlosti v originále dokonalýho? :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 13. 1. 2018 08:24

tdjohn píše:Co jiného taky :D Ryzen je fajn, ale na Coffee lake nemá vůbec šanci. A za dnešní ceny to musí být dobrý ležák. R6 právě také plánuju. Bude to pecka. Jen ještě musím doladit nějaké detaily, ale konečně Intel vydal něco na úrovni.

Jsem narážel na to přehnané téma Meltdown a Spectre. :D

Sasakr: Jo, to vidím podobně, se u toho budu rozčilovat jak svině :D A to ještě je možnost dvou verzí. Jedna ovládaná přímo PC, které i posílá výsledný obraz a nebo druhá, kdy můžeš připojit více zařízení a grabber to pořeší, rpi aj. to zpracují atd. :D Prostě to bude voser. :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 13. 1. 2018 18:18

Tak vyměněno, tak ladím systém. Je fajn, že projde aktivace Win i při výměně desky, pokud je to svázané na účet u MS, právě vyzkoušeno.
Jinak jsem si zanadával, kdo vymejšlí umístění konektorů na desce a celkově, proč není třeba o dva cm ve skříni nad chladičem cpu místo.. :oboze
A taky jsem zjistil, při testu, jestli je novej HW funkční, že Win10 je blbuvzdornější, než bývaly systémy předtím. Naběhl původní systém bez nějakých obtíží. Krom chybějících ovladačů síťovky třeba aj. Ale stejně jsem to přeinstaloval, otázka asi 10 minut, programů mám spoustu portable a teď to všechno nastavuju do použitelného stavu. A to chci v budoucnu koupit m.2 disk, takže kolečko znovu :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 14. 1. 2018 02:57

A já mám 8 let starou instalaci Windows a vůbec mě to nesere.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 14. 1. 2018 09:35

Mi jo, se to zasírá. Sice, jak jsem psal, jsou blbuvzdornější, nemusí to být úplně poznat, ale..

Akorát mám jeden docela blbej problém, co jsem zjistil. Všechno funguje ok, ale:
V outlooku v emailu, nebo v RSS čtečce, nebo v historii icq třeba, pokud kliknu na nějaký webový odkaz, tak má následovat okamžité otevření prohlížeče a načtení stránky. Fungovalo to tak vždycky. Teď, po kliknutí, mám třeba minutu, dvě, než se to otevře a mezitím můžu dělat cokoliv jiného. Neskutečné zpoždění v otevírání webových odkazů. Nesetkal se s tím něco? Nemůže za to třeba nějaká funkce v systému nebo nějaké pitomé funkce v biosu? Kdysi byl problém s HT u Intelu, ale bylo by divný, kdyby tohle způsobovalo nějaké nastavení v UEFI. A google mi moc nepomáhá a ani nevím, na co se ho přesnějc ptát, samozřejmě eng.

//
Tak to asi vyřešila přeinstalace MS Edge, kterej to celé brzdil. Podotýkám, že používám default chrome. Aktuálně to vypadá, že už ok, tak snad se to nezesere znovu. :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 16. 1. 2018 22:41

Tak co Bitcoin, už je alespoň na 50 tisících? :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 17. 1. 2018 00:17

Situace: Bitcoin padne o nejaka procenta.
Reakce tdjohna: Huehue tak co, kreteni, mate natezeno?
Repeat.

Kamo, ty ses fakt kus masivniho blba, to se jen tak nevidi.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 17. 1. 2018 00:31

Je to tak, no :D

Spíše jestli mají nakoupeno nic za reálné peníze, to je vždy dobrá otázka!
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 18. 1. 2018 01:23

Mrzí mě, že jsem měl většinu BTC zašprajclou v nepotvrzených transakcích. Za první týden jsem jak k BTC tak k USD zhodnotil o 70 %. Bohužel ale jen z malé sumy, protože většina byla právě zašprajclá. A když se ty transakce konečně povedly a já mohl začít kšeftovat, tak dump jak svině. Ale do altů jsem to nasypat stihl, to zas jo :-D Takže dvojitej pešek. No co, furt jsem na x násobku :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 1. 2018 21:58

Štěstí začátečníka. Teď už to bude jen Holubek style :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 19. 1. 2018 19:59

A už jsem na svým :-)
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 21. 1. 2018 18:18

Těší mne, že mohu posloužit jako vzor :D
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 22. 1. 2018 00:25

O co šlo?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků