Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 27. 11. 2017 19:40

Ja mam uz par let Razer Deathadder (2013) cenove asi mimo to co hledas ale, mozna maji nejakou levnejsi serii. IMHO Razer dela kvalitni mysi (predtim jsem ji mel taky) a ja jsem s nimi spokojeny.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 28. 11. 2017 22:16

Otočil jsem myš a je na ní napsáno Gigabyte M6900... a funguje, jen nemá čudl na double, triple, cripple click.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 29. 11. 2017 09:59

Já mám Logitech G502, což je asi taky mimo Tvou kategorii, ale mám starší verzi, než prodávaj teď. A trojklik a více mám nastaveno. Jde vytvářet profily, že při zapnutí konkrétní hry se přeprogramují tlačítka na co potřebuješ. Tím pádem mám několik profilů. A na trojklik tam mám nastaveno taky a to je fofr, jsem používal v CoD2 u M1. O:-)
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 29. 11. 2017 17:10

No já to používám pro otevíraní souborů a složek ve Windows. Proto ten dvojklik. Ve hrách paradoxně vůbec :-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 10. 12. 2017 21:33

Čau, taky rejžujete na bitkojnech? :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 10. 12. 2017 21:39

Nee. Přemýšlel jsem nad tím, ale přijde mi, že už pozdě. Jsem mě začít tenkrát. A sice to stoupá, že by se asi dala pořešit koupě a pak zas prodej, ale jak mi ujel vlak, tak už jsem to ani nekoumal.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 11. 12. 2017 00:18

:D OMG, dyť to je pro retardy. Co chceš asi rejžovat? Těžba nedává žádný smysl a spekulace také ne. Akorát se nachytalo plno hejlů na měnu, která není určená k tak velkému rozšíření. K čemu ji reálně využíváš?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 11. 12. 2017 09:35

Ne přímo nákup bitcoinů, ale před nějakou dobou jsem do opcí z nudy 2k vrazil. Pak jsem byl i 5k v plusu a pak jsem to všechno projel. Výsledná bilance teda mínus 2k a kryptoměny jsou pro mě mrtvé :D
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 11. 12. 2017 10:10

Tak dalo by se na tom vydělat, nakoupit něco, pak to prodat o týden dýl, když se zvýší cena, vydělat na tom něco a ok, ale prostě.. Těžit se dneska už nevyplácí.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 11. 12. 2017 11:21

A když se cena sníží, tak vyděláš kolik?

Těžba není špatná, jen z principu je to *****. Nevím, proč bych spotřebovával elektřinu na něco, co je zbytečné. Věřím ale, že vydělat se při dnešní ceně na tom dá v pohodě. Nebo ne? Za předpokladu, že cena zítra neklesne, což nevíme.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 11. 12. 2017 14:31

To je ono, to je obchod na pár dní. Teď koupit, za týden, když to vyskočí, prodat. Elektřina zaplacená do vytěžení je pomalu větší, než výdělek :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 11. 12. 2017 14:39

Ale ono to nemusí vyskočit. Stačí, aby si hodně lidí uvědomilo, že je to měna na dost speciální účely a pro většinu k ničemu. Někdy včera byl propad asi o 4 tisíce dolarů, tak bys v panice vše prodal pod cenou a dnes byl v mínusu jako holubek002. A říkal by sis, že kdybys počkal, tak jsi mohl být v pohodě... jen do doby než cena klesne třeba na třetinu :D

Hlavně pálit eletřinu na *****ách není moc chytré.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 12. 12. 2017 20:40

Ty vole... a jakej smysl má přebírat písek v řece a hledat tam žlutý kousky? Vždyť je to úplně stejná *****. A dělá se to po staletí. Navíc pokud si připustíme, že kryptoměny nahradí státem emitované měny (a já tomu věřím. Kdo chce, aby mu centrální banka furt znehodnocovala úspory?), tak není vůbec co řešit. Já nakoupil v srpnu za 125k a teď si můžu jít vybrat půlmilion. Nepřijde mi to jako špatný rozhodnutí. Jinak naskočit s množstvím peněz, o který jste ochotni přijít, má smysl naprosto vždycky. I kdybyste si tam teď měli hodit 10k a v létě jet na vymazlenou dovolenou. Všichni si asi rveme vlasy, že jsme nenaskočili na dolaru, ale roste to. Prostě to roste. A růst to bude, minimálně ještě pár let, ale teoreticky to může růst až do okamžiku, kdy to nahradí státem emitované měny (pak už budou státní měny bezcenný, takže to už bude trochu pozdě, ale... no whatever).

A že spekulace nedává žádný smysl? Kdybych koupil v neděli LTC za desítku, mohl jsem si jít dneska vybrat 20. Fakt to nedává smysl? Akorát že jsem to neudělal, páč jsem kokot.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 12. 12. 2017 21:07

Ja myslim ze to jeste smysl ma. Sice uz to asi nebude tak super jako pred par lety ale podle mne to taky pujde cim dal tim vic nahoru.
Tezit uz ale asi fakt nema smysl, pokud musi clovek platit za elektrinu. Cca rok zpatky jsem v praci mel pripad, ze nam nekdo v praci nainstaloval na servery minery. Samozrejme se na to prislo a byl z toho pruser, ale jinak se dneska tezit asi fakt neda.

Pres co to menis? Osobne bych asi volil variantu tam nacpat par tisic, zapomenout na to a za rok to zkontrolovat jak si to vede.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 13. 12. 2017 00:54

Jel jsem přes bankomaty a trafiky. Chci být inkognito. Ale chystám se spekulovat, tak možná stejně zřídím účet na nějaký burze. Určitě tam hodit pár tisíc a hodlovat stojí za to.

Navíc ty FB skupiny co se tomu věnujou jsou brutálně vtipný :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků