Nejlepší MMORPG

World of Warcraft, EverQuest, Ultima Online...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Které MMORPG je nejlepší? (pokud zde to svoje nenajdete, napište do fóra a my vám ho sem přidáme)
World of Warcraft 104 %  47%  [ 104 ]
EverQuest 2 11 %  4%  [ 11 ]
EverQuest 1 1 %  0%  [ 1 ]
Ragnarok Online 15 %  6%  [ 15 ]
Ultima Online 20 %  9%  [ 20 ]
LineAge 2 37 %  16%  [ 37 ]
Dark Age of Camelot 2 %  0%  [ 2 ]
Guild Wars 25 %  11%  [ 25 ]
Lord of the Rings Online: Shadow of Angmar 6 %  2%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 221

Odeslat příspěvekod Martin Boček 18. 4. 2005 21:53

Kterou MMORPG hru preferujete? WoW? EQ2? RO? UO? LA2? Či snad ještě jinou?

Já osobně jsem z výše uvedených alespoň trochu zkusil všechny a nakonec mi nejvíc sednul Ragnarok. Ale otázkou je, jestli nejsem sám:o)
Naposledy upravil Martin Boček dne 26. 4. 2005 16:19, celkově upraveno 1
redaktor magazínu Doupě.cz
Martin Boček
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Inach 26. 4. 2005 15:48

Preferuji DAoC. :D
Inach
First Blood

Odeslat příspěvekod Goggy 13. 5. 2005 07:47

Anarchy Online
Goggy
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 13. 5. 2005 08:06

Hmm, Anarchy je rozhodne zajimava hricka, ale priznam se, ze nijak nezaujala. Kdyz to srovnam s Everquestem, nebo treba i akcnim (prelozte si jak chcete :twisted:) WoW, tak tomu neco chybi. A primy konkurent, v podobe SW: Galxies je (az na drobne problemy) dle meho lepsi.

Joo, kdyz jsem jeste neodpovedel, tak moje nejoblibenejsi MMORPG se asi da poznat ze vseho, co pisu, nebo i z ikonky. Kdo nehrál, nepochopí, že Everquest 2 je prostě život. ;)
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bokonon 13. 5. 2005 08:30

eve online jednoznacne
bokonon
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod arthur 13. 5. 2005 12:25

Anarchy Online. Mohu parafrázovat, kdo nehrál nepochopí, že AO je život. ;)

Ohledně srovnání se SWG: Většina lidí co si z AO odešli zkusit SWG tak se po necelém roce vrátili zpět.

Z posledních releasů je hodně zajímavý WoW... to především díky síle Blizzardu, která při současném počtu subscriptionů si jistě může dovolit velký developer team a tím pádem masivní vývoj hry do budoucna.

Jinak celý poll je samozřejmě nesmyslný, neexistuje "nejlepší" MMORPG, to jen ta či ona se různým lidem může nejvíc líbit. Takto postavený poll mi nedává smysl, jeho účelem by jako mělo být zjistit o čem si nejvíc lidí myslí že je nej a pak to těm ostatním vytmavit že jsou úplně out protože hrají něco jiného?? :) Ať si každý hraje to co ho baví nejvíc :)
arthur
First Blood

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 13. 5. 2005 19:30

arthur píše:Ať si každý hraje to co ho baví nejvíc :))/quote]

Slyšte, slyšte! Každému co jeho jest!
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qmox 1. 6. 2005 15:51

Z tych co som hral , Lineage2, WOW, UO, RYL - risk your life sa mi najviac pacil RYL , teda aspon po grafickej stranke a vobec aj ked to bola v tedy este len beta tak to malo slusne vychytavky a grafiku ktora bola krasne diamicka hlavne v subojoch no proste parada
qmox
First Blood

Odeslat příspěvekod dominick 1. 7. 2005 09:49

RAGNAROK RULEZ!!!
dominick
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 8. 7. 2005 09:38

Jedině World of Warcraft nebo EverQuest 2 !!!
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eorl 10. 8. 2005 08:39

Proc ste tam nedali Battle for middle-Earth??? Jo a řekněte mi jak tám dávate to hlasování. :D
eorl
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 13. 8. 2005 15:42

Pařim diablo 2
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod loldaolda 21. 8. 2005 16:24

hlasoval jsem pro WoW i kdyz osobne ho prave hrat prestavam. Prestal me bavit --- za tento zaplaceny mesic sem hral jen 20h cisteho casu ve hre, coz za 400,- neni jaksi to prave... Z toho sem usoudil, ze s WoW konciim... Neni to zase takova bomba, co se zabavy tyce.
loldaolda
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dancyber 29. 10. 2005 17:25

EVE Online je best... jednoznacne... nedavno bol utvoreny dalsi svetovy rekord v pocte hracov pripojenych sucasne na jeden herny svet - cez 17.000 8)
dancyber
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 10. 2005 19:11

Vzhledem k tomu, že Lineage mi startuje skoro 15 minut a WoW ani nenainstaluju kvůli nedostatku místa na HDD, zbývá mi jen RO, které mi připadá jako ideální MMORPG - nenáročný na výkon, jednoduchý na pochopení s nekomplikovaným systémem questů a stromem dovedností.
I když se mi Lineage líbí jak po grafické stránce a i jeho systém dovedností je lepší než v RO, tak se musím přiklonit spíš k RO.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků