The Witcher 3: Wild Hunt

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 14. 1. 2016 17:04

Muze mi nekdo vysvetlit jak funguje Alychymie? To to musim vyrobit jenom jednou a ono se to bude automaticky doplnovat? Nejak to nechapu.

Jo a mozna jsem zil posledni rok v jeskyni ale az ted jsem si vsiml ze Geraltovi rostou samovolne vousy. :D Hezkej detail.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 14. 1. 2016 20:30

Přesně tak vyrobíš to jednou a doplňuje se to. Praktická věc.
Taky sem čuměl - super detail :)
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 14. 1. 2016 23:09

Jak samo? Všude píšou, že je potřeba alkohol. Naposledy jsem vždy vyráběl všechno zvlášť :D

Už jsem na ty nové hry asi moc starý. GTA hraju asi 15 let a je to pořád stejné.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 14. 1. 2016 23:23

No v tom pripade je celkem zbytecny sbirat bylinky ne? ja bych byl teda radsi taky za to, kdybych si to musel vyrobit kazdy zvlast ale trvalo by to dyl, jako ve W2.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 14. 1. 2016 23:32

No alkohol musíš mít, ale po každé meditaci se to doplní. Vlaštovku a daší elixíry jsem měl furt.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 14. 1. 2016 23:40

Aha, tak to zní dobře. Jdu to zkusit. Pak zase bude někdo nadávat, že konzole jsou pro děti :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 15. 1. 2016 13:03

Jsou.

Mne na te hre stve ze hrace moc vodi za rucicku. Dvojka sice nebyla tak rozsahla ale aspon mel clovek radost kdyz na reseni ukolu prisel sam. V podstate jedinny neduh co bych Zaklinaci vytknul.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 15. 1. 2016 14:25

Mně to teda jako vodění za ručičku nepřišlo...

A jinak sbírat bylinky má smysl, těch lektvarů, bomb a všeho možného je hromada, takže to nakonec k vaření potřebuješ - jen nemusíš jak ve dvojce furt lovit topivce, abys měl vlaštovku.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 1. 2016 22:31

Mně je to jedno, ale rozhodně mi to nic nekazí. Topivce jsem právě lovil i ve 3, protože mi dávalo smysl, že to vždy bude potřeba :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 1. 2016 22:13

Vypadá to, že jsem Zaklínače podcenil. Zatím to vypadá jako špičková hra, která mě určitě bude bavit. Naposledy mě tak bavil Oblivion a tohle vypadá daleko více propracovaně. Jsem rád, že mám ten datadisk i s Gwentem, i když ještě nerozbalený :D Zatím dobré.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 1. 2016 00:40

Myslím, že se na to ptal už PC, ale potkal jsem nějakého ducha na hřbitově a když do něj sekám, tak mu to ubírá, ale pak už ne a má nějaké další zdraví. Jak na něj? :D

-- 21. 1. 2016 00:47 --

Je to ten hned někde u začátku na hřbitově s tím kouzelným kamenem a na Steamu jsem našel, že víc lidí mělo problém. Tak nevím.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 1. 2016 01:52

Ale vlastně také píšou:
He won't die unless you've found the Viper School Artifacts quest. It's in one of the bandit camps.

A něco takového jsem možná našel. Jestli je to fakt tak, že umře až časem, tak tu hru nějak nechápu :D Není to tak, že ne?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 21. 1. 2016 02:04

Já si na žádného ducha co by nešel zabít nepamatuji... Jen že jsem na začátku (vedle místa moci) jak jedeš k tomu brodu za černým velitelem, co je jen "sedláckej" vlezl do hrobky/kapličky,tam byl přízrak a šel zabít hnedka a uvnitř byla nějaká zbroj... v okolí té krypty byly kytky a za ní začínaly šibenice...to je to místo co myslíš ?
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 1. 2016 02:25

Ani nevím. Bylo to mezi tou první větší vesnicí a tou větší pevností vojáků. Malý hřbitov s místem moci a vyskočí na mě wraith, který nejde zabít :D

-- 21. 1. 2016 02:26 --

Takže asi to bude to stejné :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 21. 1. 2016 03:00

Tak to je bug, já ho tuším zabil hned... ono to bylo náhodou, že jsem tam doslova proskočil....

Ale je možné že se někde válí cosi kdesi... každopádně v té hrobce je gambeson(pancíř).
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků