Jaký film jste viděli naposledy ???

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod holubek002 15. 11. 2015 10:54

Donnie Yen je zpet :-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 15. 11. 2015 18:07

Čoveče kolik jich ještě bude? ;)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 15. 11. 2015 20:02

Terminator Genisys - zaciatok dost neprehladny a matuci.Ked si zacne clovek situaciu v deji zrovnavat pride necakany zvrat deja.Inak skvely film,ktory "klasickeho terminatora" trochu pretoci.

Za mna 8,9 z 10 za dej a efekty.
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MrJurca 18. 11. 2015 10:17

Spy - bál jsem se, že to bude kravina, ale mile mě to překvapilo. Výborná akce a skvělý humor. Doporučuji a hodnotím velice pozitivně.
www.war-thunder.eu
Vyzkoušej také World of Tanks a World of Warships. Vše dostupné na této stránce.
MrJurca
First Blood

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 20. 11. 2015 12:20

Par filmu co jsem videl v letadle:

Big Game - zajimavy koncept a mohlo se z toho vytriskat mnohem, mnohem vic. Navic Sam L. Jackson ustrasenyho prezidenta proste hrat neumi. 4/10

Minions - Ne. 2/10

Fantastic Four - Nejak nerozumim tomu hatu kolem tohohle filmu. neni to zadny zazrak ale moje ocekavani to splnilo. Je tam sice malo akce, ale nemuzu rict, ze bych se pri sledovai nudil. 6,5/10

Vacation - par fajn momentu, ale nic co bych potreboval videt znovu nebo primo doporucil 4/10
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 20. 11. 2015 17:32

holubek002 píše:Donnie Yen je zpet :-) ]

Sakra, jsem si spletl tema :D

N.Marko: Nevim, zatim mi to vubec nevadi.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 20. 11. 2015 22:37

holubek: No mě taky ne :)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 7. 12. 2015 17:02

SW 1-6 s tim, ze 4-6 v despecialized verzi (puvodni bez uprav). Priprava na sedmicku hotova :-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 13. 12. 2015 21:39

Kde si ji vzal? Ja mam BR kolekci z lonska a tam je bohuzel uz jenom ta verze z roku 97.

Spectre - celkem zklamani. Nehledne na to, ze ten film byl desna nuda a Craig hraje tak nejak ze setrvacnosti, tak re-imaginace Blofelda totalne propadla. Waltz je samozrejme uzasnej herec a zaporaky umi hrat, ale sem se proste nehodi. V podstate hraje obdobu Landy z Panchartu. Blofeld ma byt surovy arcilotr, ktery se nestiti niceho, je mnohem chytrejsi, je vzdy nekolik kroku pred Bondem a na vsechno ma lidi. Waltz bohuzel vypada ze by mu mohl delat tak akorat ucetniho.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 14. 12. 2015 16:47

Je to smichane z ruznych zdroju. BD, DVD, flmove pasy, neco dodelavane nove (tusim, ze hvezdy v nekterych zaberech) tak, aby to co nejverneji odpovidalo originalum, vcetne ruznych dabingu (i ceskeho z roku 1992 - Maly sokol :D ). Linky uz urcite nekde najdes.

Obrázek
Obrázek
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 18. 12. 2015 19:43

Puberťácký želví nindžové z loňského roku

Jako jo, spousta evidentního CGI, zmatené kamery a nic moc vtípků, ale koukat se na to dalo. Průměr.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trey 18. 12. 2015 23:22

Star Wars: Síla se probouzí - Píši čerstvě z návratu z kina, takže jsem možná až moc pod vlivem "emocí", ale co :-) .
Bylo to hodně milé překvapení, nové postavy sympatické (BB8 rulez ;-) ), ,atmosférou krásně navazuje na originální trilogii, efekty skvělé, povedené vtípky, jenom těch paralel s prvními filmy bylo poněkud moc, a i přes snahu tvůrců nový záporák nedosahuje ikoničnosti Darta Vadera.
Uvidíme jaké budou další díly, doufám že se tvůrci ve své představivosti trochu více odpoutají a že si udrží minimálně stejnou kvalitativní úroveň 9/10
Trey
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 19. 12. 2015 20:16

Star wars - super skvele , pri zacatecnich titulcich mi uplne nabehla husi kuze , ale - viz spoilery

SPOILERY NEKLIKAT:
Kylo Ren si nemel sundavat helmu nagelovany emo chlapecek
on zabil sveho otce Hana Sola , cele kino bylo par minut uplne potichu a jasi rikala co se to ***** stalo neeeeee
hitler projev s hajlovanim byl jako docela extrem
vtipy super a mezi rey a finnem byla fajn sladenost
ano narazek na puvodni trilogii bylo az fakt moc

BB-8 super kawaii

jak jsem videla C3-PO s tou cervenou rukou hned se mi vybvil metal gear a asi jedina v celem kine jsem se smala , /trapas/
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trey 19. 12. 2015 21:55

Re:
SPOILERY:
To já byl toho šoku ušetřen. Že Han zemře jsem bohužel zahlédl na FB, ale říkal jsem ti že by to mohl být Fejkový spoiler, jenže pak se v průběhu filmu stalo několik věcí co mi to potvrdili.
1)Když se na začátku objevil Paul tak jsem si říkal, "Hele ten mi připomíná Hana. 2)Srdceryvné rozhovory mezi Hanem a Leilou. 3)Když dal Han Chewiemu detonátor a řekl jde dolů, tam už jsme si jenom řekl "OK, teď už je jasné, takže jak".

Kámoš mi předem říkal že Kylo Rena hraje strašně nesympatickej chlapík. Zase tak hrozný mi nepřišel, ale vím co myslíš. A i když jsme ho předtím zavrhl, tak je fakt že je tu prostor pro jeho vývoj, třeba je v něm dosud neviděný potenciál.

No a zajímá mě jestli bude Lukeova role jenom ta že bude Yoda pro Reyu, nebo se i aktivně zapojí do boje.
A pokud se v dalších filmech objeví další variace Hvězdy smrti, tak už to budu považovat vyloženě za lenost :mrgreen:
Trey
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 19. 12. 2015 23:34

Je to naprostá katastrofa a ještě větší konina než epizody I-III.... Předvídatelné, POLITICKY KOREKTNÍ (FUJ !!!!), nesmyslně nahuštěné (o čem budou další DVA FILMY ?), opět variace na téma rodiče - děti, sourozenci (co o sobě neví)... Nějak jsem čekal že se vrátí ti co už nejsou fyzicky mezi námi ale stále žijí - tak - zatím ne, jako....

Zase ti hodní vyhráli a zlí prohráli... Zase byla zničená nádherná hračka.... Jako ne... tohle se nepovedlo. Disney má své peníze, firmy specializující se na upomínkové a sběratelské předměty, hračky a modely mají co vyrábět ale jinak NE NE NE NE NE NE NE !
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků