Nabušený hry pro Droida

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 26. 2. 2015 10:49

Mám novou hračku (Samsung Galaxy Alpha) a už týden na to sháním nějakou pecku abych vyzkoušel co tahle potvůrka umí. Ale zarazilo mě že nemůžu nic najít ? Real Racing 3 je z roku 2013 (a hrál jsem ho už na iP4 - kterou jsem dával pryč ten rok.) Death Trigger II je taky dva roky starý a Infinity Blade III (ani nic jiného na UE3) jsem na droidovi nenašel (asi exkluzivita na jáTelefon). K čemu cpou do mobilů nabušený čipy když není co hrát ? Nebo neumím hledat ? :( Asphalt 8 je docela hnusnej, dtto samý Brothers in Arms 3 (fakt to není konverze z PC).... tak jsem trošku zklamanej že mám po letech pořádnej mobil a nějak ho nemám na čem vyzkoušet... fakt nic AAA s "kulervoucí grafikou" na droida nevyšlo :( ?
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 2. 2015 20:01

To je divný. Jsem myslel, že je to vlastně taková herní konzole a nejlepší hry jsou jen tam. :shock:
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 26. 2. 2015 20:05

Ironii stranou, fakt nic není ?
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 27. 2. 2015 10:48

Upřímě ač mám velice slušný mobil, tak hry na něm nehraju (venku hraju na 3DS). Buď se to nedá ovládat (nebo blbě - virtuální tlačítka, směrový kříž atd) a nebo jsou to prostě kraviny.
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 27. 2. 2015 11:33

Já mám nejradši autíčka :) a tak se divím že ani ty žádné nové nevyšly. Akčňárny se hrát dají, ovšem se automatickou střelbou (a ani to nevadí).
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 27. 2. 2015 13:40

Klasicky PC. Koupi si predrazenou novou p*covinu "na hrani" bez toho aby si o ni nejdriv neco zjistil a pak se divi ze na to neni co hrat.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 27. 2. 2015 14:24

Já to právě koupil za levno... :) a ne kvůli hrám, ale protože můj šest let starý iPhone 3Gs byl téměř nepoužitelný.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 27. 2. 2015 16:00

Lojza: No prave, PC. Takze je jeste moznost, ze to vubec nema a jenom z nudy trolli.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 27. 2. 2015 20:07

Nad tim jsem uz taky uvazoval. Prijde mi podezrele, ze si koupil radsi neco z Asie nez z USA.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 27. 2. 2015 21:13

Třeba si nekoupil nic, za týden nám řekne, že to prodal, za další týden že si koupil jabko a pak si ho tu vyhoní, jak jsou na to super hry.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 27. 2. 2015 21:15

Na přestávky v kamionu to bude akorát.
myšpulín
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 2. 2015 21:38

To ne, pak si ho vyhoní, jak nám zase nacpal tolik nesmyslů. Občas asi vysadí léky a začne psát "svoje" příhody :D A za týden zase úplně jiné...
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 27. 2. 2015 21:47

Koupil. Sice sem byl doteď iPhoňák, ovšem Alpha byla za super cenu, takže jsem změnil značku i systém. A je to fajn hračka - budu upřímný líbí se mi víc než znovu zakulacený iPhone 6, nemluvě o tom že to je 32GB verze a já míval zatím jen 16GB. Už si zvykám i na droida, kontakty sem si tam převed, takže su happy. Jen by ten systém nemusel pořád prudit hláškama... A má to ouuuplně všechno... Osmijádro, LTE, heartbeat sensor (správná frikulínština-ovšem prakticky na houby),krokoměr (dtto), 4K video (škoda že ho není na čem pustit), slow motion video, NFC.... a já nevím co ještě a je to eště jakeš takeš kompaktní i do náprsní kapsičky se to vejde. Takže na dalších pár let mám vystaráno, starý 3Gs byl fakt už zoufale pomalý.... (A čtverku sem dával před lety pryč kvůli K.O. HB). Nádherná žiletka, jestli ti blbouni fakt okopírovali jabkofouna šestku a udělaj podobnej kulatej hnus tak sou to trotlbaumové 1.tříd páč design Alphy je super ! Jupy jup.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 27. 2. 2015 21:48

Nevím jestli to tady proběhlo, ale ten kamion co si PC pořídil fakt existuje, kluci na garáži ho objevili.
Měl už na něm i polepy dokazující že je jeho.:
myšpulín
First Blood

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 27. 2. 2015 22:12

Neprovokujte ho nebo sem zase bude psat basnicky. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků