Company of heroes 2

Warcraft, Starcraft, Commandos, Civilization...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Mikymauss 26. 1. 2013 13:53

Už jste také zaregistrovali pokračování úspěšné strategie Company of heroes 2? Co jsem se zatím dočetl na české fanstránce této hry http://coh.cz tak se bude bojovat na východní frontě za Rusko proti Německu. Docela se na to těším, první díl byl i s datadisky velmi úspěšný a povedený. Snad i tento bude stejně úspěšný ;-) Bojování v zasněžené krajině by to mohlo hezky oživit. I to nové uživatelské rozhrání vypadá nadějně ;-) Snad to vyjde co nejdříve. Zatím je to ohlášeno na březen, ale možná se to kvůli odkoupení Relicu o něco zdrží. Co myslíte Vy? ;-)
Mikymauss
First Blood

Odeslat příspěvekod mmmjack 30. 5. 2013 10:52

Ja uz se nemuzu dockat, puvodni coh hraju doted.
Jen nikde nemuzu dohledat par veci:
1) budou tam jen 2 frakce? Nemci a Rusove? Zadna jina?
2) co je pravdy na tom, ze budou moct axis nebo allies bojovat ve skirmishi proti sobe navzajem? (Jakoze nemci proti nemcum a rusi proti rusum)
3) ted si nemuzu vzpomenout :D
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 9. 6. 2013 20:19

Od úterka jede otevřená beta. Už jste někdo hráli? Já stahuju na Steamu, snad po státnicích ve středu to zkusím. Do té doby así né.
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod majdanek 28. 10. 2014 16:30

Já mám CoH 2 nainstalované, ale stále ne a ne se k němu dostat bo doháním resty.
majdanek
Killing Spree

Odeslat příspěvekod mmmjack 29. 10. 2014 13:27

:) koukám tady to žije :D
No já už nějaký ten pátek CoH2 mám a teď nedávno i ten datadisk Western Front Armies, ale tak nějak mně to vůbec nechytlo tolik, jak jednička, z té jsem nadšený pořád a hraju ji pořád dokola, kdežto k CoH2 se musím dost nutit, abych ji spustil, pořád jsem ani nedohrál tu kampaň za Rusy, udělám vždycky tak půl mise za měsíc, ani to ne, ale chci ji dohrát :D ať mám "klid".
V tom datadisku možná "naštěstí" žádná není, ale teď vychází zase nějaký přídavek Ardenes Assault, kde by měl být singl.
Naposledy upravil mmmjack dne 29. 10. 2014 19:26, celkově upraveno 1
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod majdanek 29. 10. 2014 13:54

mmjack: Takže říkáš že jednička rulezzz?
majdanek
Killing Spree

Odeslat příspěvekod mmmjack 29. 10. 2014 19:29

Hej jo, o dost, nevím čím to je, neumím to pořádně popsat, prostě jsem si na ni tak zvykl, že mi dvojka nechce prirust k srdci, grafika vypadá nějak moc uhlazene, coh1 bylo takové ostřejší, temnější, víc jako ve filmu (třeba vojín Ryan nebo bratrstvo), kdežto dvojka jsou spíš takové omalovánky, zvuky mne osobně teda vůbec nepřijdou reálnější, spis naopak, ale to je asi jen můj dojem, bylo by toho víc ale teď to neumím napsat.
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Krabičák 16. 7. 2015 19:41

Poradíte prosím kde bych to stáhnul? Díky
Krabičák
First Blood

Odeslat příspěvekod mmmjack 17. 7. 2015 14:58

Např steam?
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků