Gothic III

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Pipin 23. 12. 2010 11:37

Arcania je velké zklamání a rozhodně ji nemůžu doporučit. na začátku jsem si říkal že se to třeba dobře vyvine, ale nestalo se...
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod casyopea 27. 12. 2010 23:31

Ja by som rád vedel ako je na tom teraz Gothic 4
casyopea
First Blood

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 28. 12. 2010 04:26

Hech Casyopea, o čem to hútoríš?! Gothic 4?! Máš Tu Arcaniu a Risena, tak co chceš Jinýho?! o jiném G4 nic nevím...povídej, díky Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 29. 12. 2010 17:25

casyopea píše:Ja by som rád vedel ako je na tom teraz Gothic 4


viewtopic.php?f=509&t=1034984&start=0
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Xena 30. 12. 2010 01:29

G4 normalne vysel, cely nazev /aspon na krabici to tak je napsany/ Gothic 4 Arcania
Cry soldier , cry ...
Xena
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 17. 9. 2014 15:25

tak som si hodil trochu historie a odhodlal sa na Gothic 3.Grafika je uz ako tak na hrane,ale zato na patchu 1.75 s CZ je to perfektna hra.Musim povedat,ze hry ako Risen,Gothic 3 ci Two Worlds naozaj prekvapili.Clovek sa nahana za grafikou,ale z pekneho taniera sa clovek nenaje...
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 8Paul 17. 9. 2014 16:03

Včera jsem si G3 z nostalgie nainstaloval taky (ikdyž to hrát neplánuji) a s tím 1.75 to fakt vypadá skvěle. Jediný co to (fakt dost silně) kazí je ten otřesnej LoD. A ten začátek hry kdy to hráče hodí do dlouhýho souboje je fakt asi to nejdebilnější co jsem kdy viděl.
"War does not decide who is right, war decides who is left."
8Paul
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 17. 9. 2014 19:35

ťažšie sa tam hladaju i tie teleportacne kamene.Mohli byť kludne na predaj za pár tisíc gold u nejakého mága.

a občas hra laguje aj na poslednom patchu pri pohybe po mape,asi zle vyriešené nacitavanie
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 19. 9. 2014 16:29

Achoj Nostalgici - Gotici, jap za III. Když se To hraje ,,ani zrno nazmar,,tak jsou většinou telešutry ,,na ráně,,. Já se snažím vlízt všude.
Jo pár ,,bugin,,se tam najde , měli málo času na nějaký česání. No začátek tě nemusí vzrušovat, voni se pomlátěj sami...tobě zbyde obrat padlé, hehe. A mlátit opatrně, ať nepřetáhneš kamaráda.
Doporučuji vykrást a sebrat i z domů co se dá( i při dalších šarvátkách!!!). Jakmile začnou utíkat, už někdo vísku obsadí a jseš namydlenej, hehe.
Taky doporučuji po! i před otevřením truhly save, po druhé tam třeba taková kvalita nebude ,při loadu, když tě někdo za rohem krouhne, hecht, pech.
V Gotiku se dá lecos najít i pár tajemství a záhad. Bon apetit, ozvi se mi Icotech, dáme řeč na SZ. Máca od Zvonu, dík.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 20. 9. 2014 10:25

Hoj Gotici, noční story: v Ardu, šel jsem pro truhlu, vybral - save, a dva sekerníci(na harda) ve dveřích. Po pár zdechnutích jsem utekl vedle a pod Inv.- I(to na tebe nemohou!)doléčil a prvního dorazil, byl to ten,,poslední,, uff - victory. Jinak jsem hrál od znova, zabudka dát save z menu. Jo rychlá save jsou ošidná, hej. Máca od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 20. 9. 2014 20:05

skoda ze ked tam ma clovek nad 100 save,tak to pomaly uklada a nacitava
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 20. 9. 2014 22:13

Ahoj Icotechu, stojí to za ,,lehké,,promazání: savy jsou v Document and setting/.../Dokumenty/Gothic3- vyplatí se to, hej. Dělá to více 3D RPG. Přetáhni si je jinam,,do G3save chlivku a máš vystaráno, nech si tam Ty poslední...a Quick. Máco od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 20. 9. 2014 23:50

jj,dik za tip,som to premazol...njn 200save a hra mala co robit
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 21. 9. 2014 14:20

Hai Icotechu, ako by sa stalo...není nad To se svěřit kamarádům, zavčas, hej. Máco od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 21. 9. 2014 22:51

no tak mi ostali oci pre plac,pretoze som sa chcel naucit vyrobu ostrych sipov ... dopadlo to tak,ze si bolo treba kupit knihu od chlapika menom Bram,zial pri prevrate Slidenu som pozabijal Orkov a ten chlapik tam uz nie je :-S :'( tak to je fail teda.... >:-(

http://forum.worldofplayers.de/forum/ar ... 94908.html
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků