The Elder Scrolls V: Skyrim

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Bohm 23. 4. 2014 04:50

Darwel, není to jen tvůj pocit, ale máš pravdu. Prostě v tom není ten nádech toho MMO... Možná by se mi líbilo, kdyby jak píšeš co-op... něco ve stylu diabla... můžeš offline a můžeš online ^^ nic by mě pak nezastavilo klidně bych si to zahrál na plné než jen na betě :)
Bohm
Killing Spree

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 23. 4. 2014 07:59

Darwel - Otázka je, jestli to tak jak ty bere i Bethesda. A já tvrdím, že žádné TES6 nepřichází.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 23. 4. 2014 12:09

Bethesda pocita ESO jako 6 dil do jejich serie?

Uplne jinou hru, od uplne jinyho studia? No, tak to si nemyslim ...
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod flash789 23. 4. 2014 15:13

urcite nepocita, TES Online delal Zenimax, klasicke TES dela Bethesda game studio, s touhle mmo nemaji vůbec nic spolecneho. Ale TES 6 urcite neprichazi, prichazi Fallout 4:)
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 23. 4. 2014 15:28

není to šestý díl, ale mají TES:online, nevidím důvod proč k tomu vyvíjet velmi podobnou offline hru, zvlášť když se všude píše, že ta TES:O jde pohodlně hrát v singlu.

Fallout4? Uff, tyhle nové zpracování mě vůbec neoslovily. I když trojku jsem dohrál, ale ke konci spíš na sílu. Nová/konzolová generace to ale prý přijala celkem z nadšením.
Prohánět se na tahy s malýma panákama, to asi nebude nic pro PS4. Ressurection taky pravda hraju na booku a ne na TV. :D
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 23. 4. 2014 16:44

Proc k tomu vyvijet velmi podobnou offline hru?
Treba proto, ze Skyrim je nejprodavanejsi hra jakou Zenimax kdy vydal?
Udajne, ale stejne o tom co dela Bethesda rozhoduje Todd Howard, takze jestli bude priste TES6, bude zrejme primarne na nem.

flash789 > Delalo to studio Zenimax online. Zenimax je vydavatel.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod flash789 23. 4. 2014 17:51

Skyrim vydala Bethesda Softworks, stejne jako TESO..Jen Skyrim dělala Bethesda Game Studio a TESO Zenimax Online. Tim chci rict ze proste skupina kterou vede Howard z TESO nemá vůbec nic spolecnyho, a delaji si svoje, pravdepodobne ten Fallout 4 a dal bych ruku do ohne ze nejake pripravne práce na TES 6 uz mají taky za sebou:)
Obe tyhle divize vlastní Zenimax. Koneckoncu je to jedno, jde jen o to ze není sebemensi důvod aby neuvazovali o TES 6 když mají TESO, byli by blazni kdyby zarizli tak uspesnou serii kvůli tomu ze mají mmo.
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Necrosczzz 16. 5. 2014 10:38

Skyrim je pro mě jedna z nej RPG her co kdy někdo udělal.Super prostředí a tuna questů ;) Navíc draci a postup expení byl pro mě ničím jiným než jen tupým vražděním všeho živého jak u ostatních her.I tak má Skyrim podle mě řadu chyb.Prvně příběh je vážně dobrý ,ale když sem to prvně hrál nemohl sem se za boha dostat na High Thora nebo jak se to jmenuje :D Tam jak musíte si promluvit o dracích.Až když sem získal koně a díky chybě kdy kůň vylezl i sebe prudčí svah sem se tam vysápal ,ale tak to byla asi moje chyba takže proč ne.Další věc co mě celkem mrzela byl konec.Kdy sem čekal nějaké titulky nebo tak něco a vlastně mě to jako ani konec moc nepřišlo.Až po čase mě vlastně došlo že sem hru otočil :D

Jinak je to super hra a konečně si hráč nevolí povolání ,ale povoláním se hráč teprve stává a to je podle mě revoluční a fakt dobrá věc.Prvně sem to dohrál za dual-wield build ,zkoušel sem i Two-hand a nebo střelce a vše má něco do sebe.Systém expení se mě moc líbí ,ale problém byl ten když sem hru dokončil po prvé a měl sem lvl 37 a když sem se pak dozvěděl jaký že je lvl cap celkem mě to zděsilo.Co mě trošku vadí je to že většina artefaktů jsou one-hand což je fajn pro dual-wield ,ale pro mého orka s Two-hand buildem to nejsou moc dobré vyhlídky ,ale jinak je to opravdu skvělá hra při ,které jsem strávil pár spoustu času a vždy si to náramně užil.Je to moje jediná hra ze série Elder Scrolls.Nikdy sem o tady ty hry nestál spíš mě bral Fallout ,ale jak sem jednou ochutnal tak už sem nemohl přestat.No co dodat ;) Zkrátka je to zas pro mě něco nového a jedna z nej her co sem hrál :)
Necrosczzz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 6. 2014 11:53

Tohle nevypadá vůbec špatně: http://www.youtube.com/watch?v=i5-RnbL4RE4

Existují nějaké balíky, které si tam třeba dáváte? Nebudu přece po jednom řešit, co tam chci, ne? Nebo jo? Jak tam jeden psal, hru má několik měsíců a ještě ji nehrál, protože ladil modifikace :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 15. 6. 2014 14:14

Ja pred par tydny stravil vikend modovani podle tohohle

http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/30936/?

Ale nedodelal jsem to vsechno. Nahral jsem jenom ty zakladni mody co doporucujou a i tak jsem to musel delat 2x od zacatku, protoze jsem mel problemy s padanim a glitchema. Ale i kdyz jsem to nedodelal vsechno zas tak spatne to nevypada. Mam problem akorat s vegetaci (to uz mi PC neutahne) a trochu bych si mohl pohrat s barvama, prijdou mi lehce vybledly (ale asi to je kvuli realisticnosti)

Obrazek:
Obrázek

Obrázek

(ve skutecnosti to vypada mnohem ostreji)
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 6. 2014 14:55

Dík za tip. Uvidím, co s tím vymyslím. Dřív se mi Skyrim líbil, ale když se dnes podívám na ta videa, tak jsou úplně jinde. Zase se mi moc nechce to tam ládovat po jednom, od toho je to počítač, aby za mě vše udělal, pokud si nechci vybírat. Ale vyzobávání má také něco do sebe, protože tam můžu dát jen něco, no.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 15. 6. 2014 15:16

Hlavne dej pozor abys to vzdycky po par nainstalovanych modech otestoval. Ja uz ted jedu vzdycky tak 2-3 a pak aspon 10 minut hraju. nektery mody se prekryvaji nebo se spolu nemaji moc rady.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 20. 10. 2014 22:56

Mno, takze konecne jsem si poridil GK ktera zvladne skyrim s ENB RealVision na plny pecky. Znovu jsem si stahl Skyrim a zacal od piky s tim, ze mi to podle navodu zabralo asi 4 hodiny. Jeste mam v planu nahazet par doplnkovych modu, ale vysledky jsou podle mne uz ted dost solidni.


Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Ano, jsem si vedom ze ten armor to celkem kazi. :D

Momentalne mam vsak problem s nepekne bobtnajici velikosti save souboru...na to musim najit nejakej lek.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 22. 10. 2014 11:20

Ahojky Lojzo, máš To moc fajn vyšperkovaný, no můj starej mlejnek by to nevydejchal. Hraju to teď cca po třetí. Ozvi se mi dáme spoluhru s pokecom na dálku. Díky Máca od Zvonu.... no i bez, možem skřápnout na SZ.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 24. 10. 2014 21:35

ENB vypada dobře, ale na me je moc agresivni, a dela spoustu věci prilis tmavých. Navíc nároky na vykon pocitace jsou az prehnane.
osobne pouzivam, graficke upravy které nezatezuji pocitac skoro vůbec, a vysledek je pro moje oko vice nez dobry.
PS: poslední dobou mi prijde, ze modovani Skyrimu je hlavne o tom kdo udela lip nekde vystavenou nejakou polonahou zenskou, jako nic proti, ale nic se nemá prehanet:)
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků