Nejlepší seriál

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod togha1 17. 2. 2017 10:38

Zdravím!

Máte nějaký seriál, co byste doporučili, který třeba ani není známý, ale rozhodně stojí za to?
Teď zrovna nemyslím pecky typu Breaking Bad, Game of Thrones apod. Spíš něco podceňovaného nebo neznámého...

Díky za všechny tipy!
togha1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod milsimr 17. 2. 2017 13:55

Najdi si co se ti bude líbit na edna.cz ... též tam chodím pro inspiraci / zjistit, jestli už vyšly nové díly :)
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 26. 3. 2017 15:12

Dobrý hlášky má Griffin, například starý řekl "Máš všechno, co sis kdy mohla přát! Vaříš, pereš, uklízíš a jednou týdně máme sexuální kongres...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod plundra 19. 4. 2018 13:13

Gotham, Legion, Lucifer :D Strašně ráda doporučuju svoje oblíbence! Jo a Sherlock (ale tak to asi taky zná každý...). Ale záleží na tom, co konkrétně hledáš... Nebo novinka Siren není úplně špatná.
plundra
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nargon 19. 4. 2018 14:26

Zrovna teď mám rozkoukaný seriál Lucifer. Mě se to líbí. Trochu kriminálka, trochu komedie, trochu náboženství. Ještě pár dílů a už se dostanu do "realtime" období kdy budu čekat na další týden abych shlédl další díl.
Desktop: Ryzen 7 1800X (3.95GHz, 1.35V), Asus Crosshair VI Hero, 16GB DDR4 Ram (3200MHz), 128GB SSD + 3TB HDD, Nvidia GTX 1080
Notebook: Asus UL50VT 15.6" (SU7300@1.7GHz, 4GB ram, 500GB HDD, Intel GMA 4500MHD + nVidia G210M, dlouha vydrz cca 7+ hod)
Nargon
Moderátor

Odeslat příspěvekod Python.p 20. 7. 2018 16:24

Lucifer je dobrej, ale první řada je nejlepší. :)
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod soap mactravish 26. 7. 2018 17:19

Expanse
soap mactravish
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 26. 7. 2018 21:32

Nemachruj!
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků