Spolehlivá firma na chiptuning

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod dismissing 28. 4. 2017 15:00

Stojí za něco třeba chiptuning.cz? Platí tady přímá úměra cena, kvalita? Cimbu stojí násobně více...
Bylo by fajn nemuset jezdit z JM do Prahy, ale není problém, když na věc dojde....
dismissing
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 28. 4. 2017 15:07

Už ti to Hjondé SUV se základní ropou nestačí?
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dismissing 28. 4. 2017 15:10

Pár kW navíc by se hodilo.
dismissing
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Moucha 28. 4. 2017 15:16

každý kdo chipuje diesel by se měl zadusit ve své garáži
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dismissing 28. 4. 2017 15:22

To platí spíše bez DPF, ne? Někteří dělají i test emisí před a po, takže nějaká prasárna snad nehrozí.
dismissing
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Pierr3 28. 4. 2017 15:25

dismissing píše:takže nějaká prasárna snad nehrozí.


Na to bych moc nesázel.
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vladavlada 28. 4. 2017 15:39

Pánové, proč ta averze proti naftě, je mi 62 (teda až zítra), zvýšil jsem výkon na naftě a spokojenost. Spotřeba pod 6 a to jezdím 80 procent po Praze a moc nedodržuju.
Ať mi nikdo neříká, že při vaší spotřebě 8 litrů benzínu a dvou litrů motorového oleje na 10 tisíc km vyrábíte kyslík !
vladavlada
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Moucha 28. 4. 2017 15:41

je to prasárna, diesel *****í po městech a už jich je tolik že se to nedá dejchat.
DPF vydrží první 3 roky, pak je to to propustná díra
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pierr3 28. 4. 2017 15:42

vladavlada píše:Pánové, proč ta averze proti naftě, je mi 62 (teda až zítra), zvýšil jsem výkon na naftě a spokojenost. Spotřeba pod 6 a to jezdím 80 procent po Praze a moc nedodržuju.
Ať mi nikdo neříká, že při vaší spotřebě 8 litrů benzínu a dvou litrů motorového oleje na 10 tisíc km vyrábíte kyslík !


Je vidět, že ne vždy přichází s věkem moudrost.
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dismissing 28. 4. 2017 15:45

Moucha píše:je to prasárna, diesel *****í po městech a už jich je tolik že se to nedá dejchat.
DPF vydrží první 3 roky, pak je to to propustná díra

Takže ještě na dva roky nemusím mít výčitky.
dismissing
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 28. 4. 2017 15:48

Pierr3 píše:
vladavlada píše:Pánové, proč ta averze proti naftě, je mi 62 (teda až zítra), zvýšil jsem výkon na naftě a spokojenost. Spotřeba pod 6 a to jezdím 80 procent po Praze a moc nedodržuju.
Ať mi nikdo neříká, že při vaší spotřebě 8 litrů benzínu a dvou litrů motorového oleje na 10 tisíc km vyrábíte kyslík !


Je vidět, že ne vždy přichází s věkem moudrost.

Tohle je tak blbý, že mám až podezření, jestli si ultimáč nevzpomněl na login ke svýmu starýmu mulťáku...
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 28. 4. 2017 17:56

dismissing píše:
Moucha píše:je to prasárna, diesel *****í po městech a už jich je tolik že se to nedá dejchat.
DPF vydrží první 3 roky, pak je to to propustná díra

Takže ještě na dva roky nemusím mít výčitky.

Výčitky musíš mít vždycky, když máš diesela. Po chiptuzingu dvojnásob, protože nárust výkonu při zachování nebo nedej bože snížení spotřeby znamená raketový nárust NOx, které ovšem žádný chiptuzér neměří a STK taky ne.
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KarelHa 28. 4. 2017 18:05

Hlavně si někdo spočítejte, že při 120g Co na km, je to 12 kg co na 100 km + "obrovské množství" NOx a to vše z 5l paliva, co je (u nafty) asi 4,2kg.
Takže někdo lže?
Že by zelení?
A ještě mně napadá, jak si Praha spokojeně chrochtala blahem, že se konečně splodiny snižují a že je to skutečně znát, a pak přišlo dieselgate... a všichni mlčí...
Prostě masáž a bezmozek to nepochopí.
KarelHa
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 28. 4. 2017 18:11

Že by to bylo tím, že emise nejsou jen z toho, co do auta natankuješ, ale že se palivo před spálením míchá s jinými látkami, třeba O2?
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 28. 4. 2017 18:13

a hlavně i na to palivo se spotřebuje nějaké palivo (výroba, dovoz) + to samé výroba auta.
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků