Xbox 720 vs. PS4

Moderovaná diskuse o novinkách ze světa her a jejich vývoje

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SPY 31. 8. 2013 12:34

Jakej je rozdil v tom jestli se srovnava s vyssi stredni tridou nebo s cistym high endem? Konzole maji konstantni vykon, ktere bezne herni PC predhoni, v teto oproti minule generaci to bude jen o rok driv.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 31. 8. 2013 13:12

Já jsem u PC spokojený s tím, že X360 a PS3 umrtvily náročnost na takovém bodě, že jsem si mohl dovolit mít 4 roky stejný PC.

Co se týče nových konzolí, líbí se mi obě (WiiU už mám a líbí se mi taky), vybírat budu podle her. Jako nejpravděpodobnější variantu ale v současné chvíli vidím to, že si s uvedením nových konzolí koupím PS3 a dohraju si třeba Uncharted nebo Last of Us :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 31. 8. 2013 15:38

Vincent37 píše:je možné, že se vývoj her co do hardwarové náročnosti zpomalí a PC se tak prodlouží životnost?
Konzole a PC bych nesrovnával. Je to jiný trh, PC a konzole mají jinou uživatelskou základnu, dělají se na ně povětšinou jiné hry(ač spousta lidí hraje jak na PC na konzolích CoD).

Mně ale třeba PC nemůže nabídnout to, co mi může nabídnout konzole. Takže je mi absolutně putna, jak hry reagují na hardwarovou náročnost.
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 31. 8. 2013 15:56

Nové konzole sice nepřinášejí takový výkonnostní skok, nicméně opět, jako vždycky, přinášejí jednotnou architekturu, ale protože je tak extrémně podobná PC architektuře, řekl bych, že budou držet krok s PC mnohem déle :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků