30.6.2010 - Win8 s podporou PC her

Moderovaná diskuse o novinkách ze světa her a jejich vývoje

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 6. 2010 12:24

Já platil dost a spokojenost byla velmi kolísavá, proto jsem se možná dočasně přesunul jinam. Platící jsem stále stejně, ale spokojenost zajištěna.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 30. 6. 2010 12:32

To máš štěstí, že sis nikdy nekoupil zmršenou konverzi :-) Takové NFS Undercover je na PS3 peklo, ale největší problém je, že ty potíže prostě nevyřešíš...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 6. 2010 13:03

To je hlavní důvod, proč musí být člověk opatrný. Například nechápu, že vůbec někdo může vydávat hry bez AA. Možná to někomu nevadí, ale problémem to je. Konzole nejsou bez chyb a špatné konverze k těm chybám patří. Chci si jen dobře zahrát a jsem ochotný za to zaplatit, ale dneska je to s výběrem složité. Když W8 nabídnou něco víc jak konzole, bude to určitě pro PC hráče úspěch, ale to se MS myslím nepodaří.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod spacewolf 30. 6. 2010 16:43

Na mě to spíš působí, že si hoši v MS všimli jak Valve díky Steamu vydělává a tak se rozhodli na tom taky něco trhnout. Zatím sou to od nich jenom řeči o podpoře PC hraní, neřeční o tom poprvé, takže k samotným skutkům jsem poměrně skeptický.
PC, PSP, PS2
spacewolf
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 30. 6. 2010 17:16

To je zdaleka nejpravděpdobnější :)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Předchozí stránka