30.6.2010 - Win8 s podporou PC her

Moderovaná diskuse o novinkách ze světa her a jejich vývoje

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 6. 2010 12:24

Já platil dost a spokojenost byla velmi kolísavá, proto jsem se možná dočasně přesunul jinam. Platící jsem stále stejně, ale spokojenost zajištěna.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 30. 6. 2010 12:32

To máš štěstí, že sis nikdy nekoupil zmršenou konverzi :-) Takové NFS Undercover je na PS3 peklo, ale největší problém je, že ty potíže prostě nevyřešíš...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 6. 2010 13:03

To je hlavní důvod, proč musí být člověk opatrný. Například nechápu, že vůbec někdo může vydávat hry bez AA. Možná to někomu nevadí, ale problémem to je. Konzole nejsou bez chyb a špatné konverze k těm chybám patří. Chci si jen dobře zahrát a jsem ochotný za to zaplatit, ale dneska je to s výběrem složité. Když W8 nabídnou něco víc jak konzole, bude to určitě pro PC hráče úspěch, ale to se MS myslím nepodaří.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spacewolf 30. 6. 2010 16:43

Na mě to spíš působí, že si hoši v MS všimli jak Valve díky Steamu vydělává a tak se rozhodli na tom taky něco trhnout. Zatím sou to od nich jenom řeči o podpoře PC hraní, neřeční o tom poprvé, takže k samotným skutkům jsem poměrně skeptický.
PC, PSP, PS2
spacewolf
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 30. 6. 2010 17:16

To je zdaleka nejpravděpdobnější :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků