8.7.08 - Petice pro podporu Cryteku

Moderovaná diskuse o novinkách ze světa her a jejich vývoje

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 8. 7. 2008 06:12

doupě píše:Několik fanoušků se totiž rozhodlo vyjádřit podporu společnosti Crytek a jejich novému titulu - Crysis Warhead.
Jak jistě mnozí z vás ví, jmenovaná společnost prozradila, že výše uvedená hra je posledním kouskem, který dělají exkluzivně pro stolní počítače, neboť se to díky vysoké míře pirátství nevyplatí. Hráči se však rozhodli změnit jejich přesvědčení tím, že do světa vypustila petici, která nabádá všechny zájemce k zakoupení originální verze nového Crysis. Na kolik bude toto snažení úspěšné vám zatím sice nepovíme, nicméně doposud se pod tento názor podepsalo pouhých 127 lidí.


Jaký je Váš názor?Měl by Crytek dále pokračovat v tvorbě her i pro PC?
Pokud chcete vyjádřit souhlas s peticí,neváhejte a klikejte zde: http://www.petitiononline.com/bcwp/petition.html

Celý článek Rosti Viktorína zde: http://www.doupe.cz/Petice-na-podporu-C ... fault.aspx
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 8. 7. 2008 06:33

Jo, včera jsem se podepsal.
Crysis mě bavilo, tak chci vyjádřit, žer hraní na PC není vůbec mrtvé...
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 8. 7. 2008 09:43

Rozdíl mezi exkluzivně na PC a vůbec na PC je... jak bych tak řekl... propastný. Osobně jsem nepodepsal a ani nepodepíšu, protože Crysis mě přestalo bavit už v demu a tudíž jsem ho nekupoval, to samé předpokládám i s Warhead. (Teď ještě přiznat, že fakt netuším, co všichni vidí na Far Cry a je to :))
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wint3r 8. 7. 2008 09:51

V podstatě se se vším stotožňuji s Ertefolem, až na ten Far Cry :-)) . Na Far Cry vidím především jeho skvělý multiplayer, hlavně teda mapu Surf. Jízda s lodičkou mezi ostrůvky a bombardování kararádů raketometem je jeden z nezapomenutelných okamžiků. :-]
Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 8. 7. 2008 10:03

Ponekud uchylna petice, pocet podepsanych bude mit nejspise pro tuto petici presne inverzni efekt. Crytek se jen ujisti, ze o moc vic nez Crysisu se druheho dilu neproda.
Problem je taky v samotnych vydavatelich..
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 8. 7. 2008 10:28

Jo no aby ještě nakonec vydali ten Warhead :mrgreen:
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 8. 7. 2008 17:47

Pokud budu mít nový PC, na kterém bych Warhead spustil, rád se podepíšu :D
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 15. 7. 2008 21:23

Poslední dobou se s těma peticema nějak roztrhl pytel ........ mám se podepsat k tomu, že si koupím hru, o které nevím takřka nic ? (snad jen to, že bude předražená a balení nenabídne nic navíc).
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wint3r 15. 7. 2008 22:37

Správně, a ještě se ti bude trhat.
edit:No, tobě ne ;-) .
Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sattero 23. 7. 2008 18:18

Já nepodepíšu ani za zlatý prase, vždyť Crysis je, tedy dle mého, jen benchmark pro testy nových grafických karet. No vlastně za zlatý prase jo, to bych prodal, ale jinak... :D
Sattero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 23. 7. 2008 19:14

copak bys na nem zmenil aby to byla dobra strilecka? Kdyby to melo hnusnou grafiku a delal to nekdo neznamy, tak budou vsichni skankovat jaka to neni hra roku.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 23. 7. 2008 20:07

Změnil bych na něm hratelnost a příběh. Grafická stránka je úžasná, ale myslím, že se dá využít i jinak než ve splácanině blízké budoucnosti a ufounů (jak profláklé téma). Chybí tomu spádovost, svižnost, prostě zřejmý nápad, který by hru odlišoval. To že grafika odlišuje od současných her je sice pravda, ne všechny ji mají tak dobrou, ale za pár let po tom neštěkne ani pes. Podívej se na Mafii. Až tak noblesní grafiku neměla ani v době uvedení, už páru měsíců po ní vyšly mnohem hezčí hry co se týče grafiky, ale přesto na ni nejenom my Češi vzpomínáme s láskou a občas zahrajeme. V Německu, Rakousku, Itálii, dokonce i když sem byl v Anglii :)
Sattero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 23. 7. 2008 23:41

Sattero: sice som Crysis nehral, a nepisem to casto, ale: uplne s tebou suhlasim. najma ta cast o ufonoch ako o preflaknutom temate. pred casom som si uvedomil, v kolkych hrach bojujem proti ufonom, priseram, mutantom atd. uz ma to nudi. a s laskou som zaspominal na stare dobre akcie z 2.sv. ktore mi kedysi tiez prisli ohrate. teraz ich vitam ako sviezi vietor do plachiet, lebo aspom z casti su realisticke :-)
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 24. 7. 2008 13:57

Já nevím co všichni proti Crysisu máte podle mě je to jedna z nej her roku 2007, hratelnost je tam podle mě super a je tam dokonce i solidní příběh, grafika nádherná, nanooblek tak nevím VCG?
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 24. 7. 2008 14:01

Weightlifter píše:Já nevím co všichni proti Crysisu máte podle mě je to jedna z nej her roku 2007, hratelnost je tam podle mě super a je tam dokonce i solidní příběh, grafika nádherná, nanooblek tak nevím VCG?


Souhlasím. Já se u hry perfektně bavil...
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků