Hry do kancelarie na zabite času

Vše o hrách zdarma. Tvorba, propagace, stahování, otázky...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod [SK]peter 11. 1. 2007 19:08

Pre priatelku potrebujem nejakú kolekciu hier do kancelarie na zabíjanie času. existuju nejaké kolekcie? proste hry ktoré sa nemusia inštalovat. asi viete čo myslim :)

díííkes
[SK]peter
First Blood

Odeslat příspěvekod davee 11. 1. 2007 19:41

vice prace :-D Ale jinak at se zkusi podivat po nejakych flashovych hrach.
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod [SK]peter 11. 1. 2007 22:36

njn ale oni maju pristup na 98% stranok, medzi ktorými su všetky take serveri, zablokovany :)
[SK]peter
First Blood

Odeslat příspěvekod PC 11. 1. 2007 23:13

V práci je člověk proto aby tam pracoval a dostal za to peníze, ne aby tam hrál hry. Jen počkej až ji chytně nadřízený/ná...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 12. 1. 2007 06:40

Jo,přesně,v práci se má makat a ne koukat po fórech a hrát si :mrgreen:
Problém bude ale v tom,že jestli má přítelkyně blokované stránky,tak možná budou IŤáci sem tam projíždět kompy a hledat programy,které tam nemají co dělat.Ať si nejdřív zkusí zjistit i něco takového,ať si na sebe neušije past.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod [SK]peter 12. 1. 2007 07:39

nebojte, potrebuje to len na čas ked nieje roboty ;)
[SK]peter
First Blood

Odeslat příspěvekod jezek 12. 1. 2007 08:33

Jo,to já chápu.Proto jsem to psal (zrovna totiž sedím sedím v práci :wink: ).Jde o to,že kdybych si tady něco nainstaloval,tak to do měsíce ví šéf a mám po prémiích.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 12. 1. 2007 09:49

2[SK]peter: Kup jí flash disk za cca 300Kč a na to jí naházej všechny možný hry, který se dají všude možně stáhnout :wink: ...kdyby někdo přišel, vytrhne flash z PC a popř. to zakecá že tam měla nějaký soubor :wink: ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 12. 1. 2007 09:51

Dobrý nápad :idea:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 12. 1. 2007 09:54

2jezek: A kdyby jsi hrál např. karty, hledání min apod., tak na to šéf také přijde? :wink: ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 12. 1. 2007 10:07

Tak ty máme odinstalované.Proto tu mám jiné věci :wink:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod migelde 15. 11. 2007 21:44

Do kancelare se hodi spousta online her, vetsinou flahovych a je spousta serveru na kterych je najdes. Posledni co jsem hral, byla na strance kofoly, pac jsem na ni dostal tip od kamose. Jednoducha a rozhodne ulehci od sloupcu s cisly:)
Milujte se a mnozte se
migelde
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 15. 11. 2007 21:58

Jasně, ale jde o to, když tě šéf "načape" při hraní na různých herních serverech, tak co si asi pomyslí :wink: ...

Jak jsem říkal, ten nápad s flashkou mi nepřijde špatný :wink:
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 16. 11. 2007 06:30

Problém u flashových her je v tom,že pokud někdo dělá v kanceláři,je připojený většinou na nějakou verzi intranetu a naprostá většina takových stránek je zakázána,navíc se sleduje,kdo na jaké stránky chodí :arrow: flashka.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod migelde 16. 11. 2007 11:07

Stejne mivas ruku na klavesnici, takze Atl+F4 je rychly, ale pokud Ti sleduji stranky na ktere chodis, tak je to neco jineho.
migelde
First Blood
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků