DeathFall

Vše o hrách zdarma. Tvorba, propagace, stahování, otázky...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 19. 11. 2006 13:36

Tak jsem si to včera stáhl...panáček je zatím asi nesmrtelný ale pro ukázku dobré...jen jsem nepochopil toho bosse...šlo ho zabit jen minou nebo co to bylo a to jak jste položili tak okamžitě to vybuchlo a to zapálilo i vás
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 19. 11. 2006 13:47

Čím déle držíš tlačítko "útok" s tou bombou, tím delší bude čas do výbuchu ;)
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 19. 11. 2006 13:48

aha sakra :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tails 19. 11. 2006 22:11

jj zatím je ve hře nesmrtelnost, protože smrt ještě není naprogramovaná :lol:
ten vodní boss se dá zabít jen výbuchy, tzn. pomocí sudů, bomby, raketometu a antihmotové bomby (poslení svě zbraně v demu tuším nejsou :) ).
Jak už tu 3D_Crab zmiňoval, počet sekund držení levého myšítka = počet sekund do výbuchu bomby.
Jinak v plné hře bude i tutoriál, který hráče naučí zacházet (nejen) se zbraněmi, takže by k těmto nesrovnalostem již docházet nemělo. :D
Seznam, najdu tam co neznam
Google, najdu tam co hledam
Tails
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 19. 11. 2006 22:16

TO musí být drsné naprogramovat smrt :-)
Asi nějak tak smrt:=end of the game :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tails 19. 11. 2006 22:22

No, zatím se mi nechtělo... :mrgreen:
Ne zatím tam není pro betatesty a ladění obtížnosti :)
Seznam, najdu tam co neznam
Google, najdu tam co hledam
Tails
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 19. 11. 2006 23:45

Ale jinak vážně klobouk dolů, ta hra je fakt chytlavá a i grafika se mi moc líbí ;)
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tails 25. 11. 2006 20:18

Takže opět přínáším(e) novinky z vývoje. :D
Zimní mapa je již skoro hotová (tedy především programově) a celkově se bude řadit k jedněm z nejtěžších map.
Hráč totiž bude postupně mrznout (jak hodně je zmrzlý jde vidět zejména na status baru se jménem "Teplo" (viz screeshot níže), ale také na samotné míře zbarvení hráče do modra :D Pokud hřáč zmrzne úplně, ztrácí život. Z toho plyne že se musí pravidelně ohřívat. Teplo může získávat z různých výbuchů, zejména tedy z výbuchu sudů, protože po jakémkoliv výbuchu zůstane malý "obláček tepla" který se sice rychle rozplyne, ale zase ne tak rychle aby se v něm hráč nestihl aspoň trochu ohřát (na screenu níže lze vidět jak je už docela dost namodralý hráč právě ve zmiňovaném obláčku tepla).
Nyní přichází na řadu pravděpodobně poslední mapa - temný sklad.
Jak již název vypovídá, bude se jednat o sklad plný překážejících krabic, kde hráč bude vidět sotva na špičku nosu, respektive osvětlen bude jen malý okruh místnosti kolem hráče. Jakmile bude tato mapa alespoň z části naprogramovaná, jistě přineseme nové screeny a zatím tu necháváme místo pro vaše názory, nápady a kritiku :D
Obrázek
Seznam, najdu tam co neznam
Google, najdu tam co hledam
Tails
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 25. 11. 2006 20:19

Hmm to jsou dobré nápady...docela se začínám těšit na full verzi
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dewon 26. 11. 2006 10:05

tusim ze z 80% podobna hra jiz existuje
dalsi vec pro vyvojare...je sice moc krasny ze jsi nam rekl co tam vse bude a ukazal nam to ale to znamena ze uz se nemam na co tesit...neuvidim nic noveho..a mozna by to chtelo i jine creatures jak pavouky a brouky kazdopadne hrat za druhou stranu s odlisnym zpusobem hry by nebilo spatny...treba ze byjste jak v tahove strategii ovladali pavouky a proti vam by sel jeden chlapek s celou vyzbroji (rad hraju spatny)

jinak ceep working, muze to byt sranda
Grafik-Refraktory
dewon
First Blood

Odeslat příspěvekod Tails 26. 11. 2006 11:26

no to jsou sice zajímavé nápady, kdyby hráč ovládal hejno brouků, ale o tom hra není. Navíc mi to příjde vcelku nesmyslné. Ten hráč se zbraní je totiž schopen věhem pár vteřin zabít třeba všechny brouky (pokud jsou dostatečně blízko). Nevím příjde mi to takové nevyvážené. Při hře za brouky by se brouci museli pořád vytvářet aby vůbec měli nějakou šanci, ale to je zase výhra zaručena...
No nevím, ale tohle ve hře určitě nebude.
Co se týče více druhů přišer, už jsou ve hře tři typy - klasický brouk, brouk plivající kyselinu a ohnivý brouk. Na dalších příšerách se zatím pracuje :wink:
Seznam, najdu tam co neznam
Google, najdu tam co hledam
Tails
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tails 27. 11. 2006 21:16

Takže je tu opět další screen, tentokrát již z skorohotvé mapy Temný sklad :D :
Obrázek
Seznam, najdu tam co neznam
Google, najdu tam co hledam
Tails
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda5 19. 12. 2006 15:09

Tak tahle hra vypadá dobře, akorát by mě zajímalo, kdy asi vyjde už se těším :?:
Jouda5
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Hitman 19. 12. 2006 15:49

Na tom obrazku v ladovej mape my hrac farbou nepripomina modru farbu ( omrznutý ) ale farbu zelenú jako hulk :lol:

EDIT: Misia sklad sa mi dost paci.
"Michael Jordan plays basketball. Charles Manson kills people. I talk. Everyone has a talent." - Nick Naylor
Mr.Hitman
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tails 19. 12. 2006 21:48

No, datum vydání DeathFallu se z 24.12 přesouvá na neurčito. Jednak z důvodu, že jsem měl asi 4 dny pokažený PC, ale také se objevily nové nápady (hráč bude v průběhu hry dostávat různé mise a úkoly, za které bude dostávat cenné body), takže sice si počkáte "trochu" dýl, ale o to bude hra zábavnější.
Opět ale přinášíme nové screeny, na kterých jde vidět již 3D renderovaný obrázek hráče od Pixera (grafik Nifflheimu) a také efekt střelby. :)
Obrázek
Obrázek

Co se týče barvy hráče při mrznutí - je to způsobeno tím, že obrázek hráče je oranžový/žlutý a je na něj aplikován částečný modrý blend a tak vzniká modrá+žlutá = zelená :D
Seznam, najdu tam co neznam
Google, najdu tam co hledam
Tails
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků