Nabozensky simulator v1.2

Vše o hrách zdarma. Tvorba, propagace, stahování, otázky...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod smrt28 3. 9. 2016 19:44

Ahoj,

uz jsem o tom psal do Simulatoru, ale vzhledem k tomu, ze jde o "Free hru", tak se o tom zminim i zde.

https://sim-religion.cz - nova textovka pro ty, co chteji uverit!

Smrt
smrt28
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 3. 9. 2016 19:56

Já bych to dal ještě do novinek ze světa her.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 4. 9. 2016 21:41

A proč bych měl chtít uvěřit? Moc tomu nerozumím.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod smrt28 5. 9. 2016 08:22

Sasakr: uplne ze stejneho duvodu, jako chteji jini treba strilet alieny. Muze to byt zabavne...
smrt28
First Blood

Odeslat příspěvekod Zafrin0 6. 9. 2016 06:44

Chvilku jsem na to mrknul a zjistil, že to s náboženstvím či vírou má pramálo společného. Tak málo, že je to až legrační. Je to spíš simulátor nějaké sektářské ideologie :mrgreen:
Pokud chceš lidem znechutit jakoukoli víru a ukázat jen to špatné z náboženství (přesněji všechna možná klišé, která o víře panují - "Modli se!", "Hněvající se Bůh", arogance církve), pak ti ale skládám potlesk :tleskani
Zafrin0
First Blood

Odeslat příspěvekod smrt28 6. 9. 2016 08:17

Zafrin0: a cos cekal? :-D
smrt28
First Blood

Odeslat příspěvekod Zafrin0 6. 9. 2016 09:38

Tvářil ses, že to bereš ultravážně :mrgreen: k tomu to: "Nová textovka pro ty, kteří chtějí uvěřit"
Zafrin0
First Blood

Odeslat příspěvekod flash789 7. 9. 2016 19:37

ja uz ti jednou rikal abys delal neco uzitecnyho. A pokud stojis o to aby tu tvoji ..hru,, zkusilo co nejvic lidi tak sis vybral spatny misto, tady je uz nekolik let prakticky vybydleno..tak s tim bez otravovat nekam kde je rusno, aspon driv pochopis jakou kravovinu jsi stvoril a pujdes delat neco smysluplnejsiho, jak jsem ti uz 2x navrhoval..
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nakl 3. 2. 2017 10:53

Teda hned na začátku - "Tréning víry v boha probýha po týdnech." - Hrubka jak kráva :-)
nakl
First Blood


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků