Co to je za hru??

Vše o hrách zdarma. Tvorba, propagace, stahování, otázky...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod luclucpol 21. 1. 2014 16:25

Ahoj. Když jsem byla menší, tak jsem strašně hrála jednu hru. Sice jsem se nikdy moc daleko nedostala ale to nevadí. Na začátku seděl bílý panáček a holčička nahoře na nějakém mraku nebo co a všude padaly meteority a potom spadl meteorit zkrs ten mrak (nejsem si jistá že to byl mrak) a ten panáček spadl někam na zem. Byl strašně malinkatej a musela jsem sbírat nějaký poletující kuličky. A třeba jsem poskakovala po listech, potom jsem šla do nějaký jeskyně, kde byla láva atd. Nevíte co to je za hru ..... PROSÍÍÍÍÍÍM
luclucpol
First Blood

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 21. 1. 2014 20:47

Jaká platforma?
Dle popisu to může být tak sto her.
Mě dle popisu třeba napadl "Nicky Boom" na Amize, ale to určitě nebude ono. :)


Pokud bys měla nějaké další indicie (rok, část názvu), možná pomůže databáze.

http://www.mobygames.com
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod luclucpol 22. 1. 2014 16:17

Noo ... Nicky Boom to není, ale má to podobnou grafiku. Tak tam v tom co myslím já, nic s tím panáčkem nedělám. Nemůžu s ním bojovat, nemám žádné nástroje, jen chodím a sbírám kuličky, které se vznášejí nad zemí. Je tam strašně moc míst, kam se dá jít. Není to rozdělené na lvly. Cílem je asi se vrátit k holčičce. Je to opravdu docela čtverečkované. Možná by pomohlo kdybych řekla nějaké místa kam se dá jít. Tak třebá ... Začínám asi na něčem jako je louka, a jsou tam obří rostliny , nebo jeskyně, kde teče láva a v jedné jeskyni, myslím byla nějaká kostra obřího ještěra pověšená na strop. A vždycky když jsem vyla třeba hodně hluboko v jeskyni, tak tam jakoby v pozadí třeba padaly kusy lávy, nebo sněžilo, a nebo tam ještě byly takové místnosti, kde jsem se přes ně nějak měla dostat (tam jesm se vždycky zasekla). A nebo někde na veliké hoře, tam bylo hnízdo obřího ptáka, a měl tam mláďata, a já když jsem mu do toho hnízda vlezla, tak mě shodil dolů a já jsem potom jela dolů z toho kopce a po cestě jsem zase sbírala ty puntíky ... já opravdu nevím jak to popsat ještě :D a možná její název má v sobě něco jako ... sky ... není to online hra. Je na stáhnutí zdarma
luclucpol
First Blood

Odeslat příspěvekod iza.bella 29. 9. 2014 15:38

Neviem, či to je ešte aktuálna otázka, ale odpoveď je určite "SEIKLUS". Je to geniálna hra :-) :-) :-) Dohrala som ju na 100%, ale priznám, že ku koncu som použila nápovedu z youtube.
iza.bella
First Blood


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků