HearthStone

Vše o hrách zdarma. Tvorba, propagace, stahování, otázky...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Bohm 24. 12. 2013 17:05

Chtěl by tu někdo navazovat a rozšiřovat téma o HearthStone ? Docela by mě zajímali i rady českých hráčů než jen zahraniční streamy :)
Bohm
Killing Spree

Odeslat příspěvekod nox111 24. 1. 2014 15:48

Hearthstone som si len tak nainstaloval ze to na chvilku skusim,hram,hram a ani som sa nenazdal a bolo o 5 hodin viac.
PS3 id:noxusSVK
Steam:nox948
x360:noxSVK
nox111
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bohm 23. 3. 2014 16:36

tak nějak... hrál jsem to furt... výsledek byl ale takový, že mě to přestalo.. Hrával jsem Magicky atd.. ale toto mi přišlo takové, že karty co hraju já, má téměř každý a přestalo mě to celkem bavit tím ^^
Bohm
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SPY 29. 3. 2014 22:54

Me to tak chytlo, ze jsem prave koupil 80 baliku karet :oops:
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod mirdasl 29. 3. 2014 23:45

Vyzvu Frantu,kterej má všechny" karty a já jsem začáteční.Franta si namíchá balík a já si namíchám z toho co mám do začátku.Velice spravedlivá hra.
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 30. 3. 2014 00:21

I Franta muze hrat se zakladnima balkem karet jako ty, ty jsou vzdy k dispozici.

Pokud se mu nechce, tak muzes hrat ranked hry, kde mas hrace na stejny urovni. Nebo muzes hrat areny, ktery se nemichaji z tvyho baliku, ale jsou z nahodneho vyberu pro vsechny ;-)
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod mirdasl 30. 3. 2014 09:38

I Franta se může naučit latině..:D

Otázka do vínku.Když pustím play,tak to vyhledá AIčka,nebo skutečné hráče? skutečným nevěřím..
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 30. 3. 2014 09:50

mirdasl píše:Vyzvu Frantu,kterej má všechny" karty a já jsem začáteční.Franta si namíchá balík a já si namíchám z toho co mám do začátku.Velice spravedlivá hra.

No tak ono nejak lidi nalakat na to aby si kupovali ty karty musi. Se zakladnim balikem horko tezko porazis nekoho kdo do toho vrazil penize. V podstate je to P2W model....
Realny karty maji aspon tu vyhodu, ze je muzes vymenovat.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 30. 3. 2014 11:28

mirdasl > Muzes hrat proti AI nebo lidem.

Lo!Zza > Vymenovat sice nemuzes, ale muzes je rozlozit a udelat si libovolnou kartu, kterou chces. To se ti zase nepovede s realnyna kartama :-)
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod mirdasl 30. 3. 2014 11:46

Já hraju s lidma co mám ve friends.Ale když mě to najde někoho s nickem
Frantacz tak to je kdo :D
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 30. 3. 2014 18:59

To je normální hráč. Jinak mně to přijde příjemně vyvážené - kolega s Priestem mi v pohodě sestřelil Warlocka, na kterém jsem toho nahrál hodně. A goldy za questy na postupné vylepšení balíčku v pohodě stačí.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bohm 2. 4. 2014 05:52

to jo ^^ pravda je s tím vylepšením. Vyváženost jakš takš...ale z části bych si dovolil to nazvat pay to win ^^ přesto Priest a Rogue se stali srdcovkama a Mág jistotou v CC a potahání až do konce :) Fakt si jen vybrat xD nesnáším Huntery a Lock mi zatím nijak nešel, nemám na to karty zatím -.-
Bohm
Killing Spree


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků