Jakou máte myš a klávesnici ?

Grafické karty, procesory, základní desky... Prostě počítače zevnitř

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 9. 1. 2014 10:54

Oni maj všechno v takovémhle stylu - mám od nich i joystick, a celkem mi ten styl vyhovuje.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 15. 1. 2014 23:37

Potřebuju podložku pod myš s povrchem buď hladkým nebo jemně matným, asi jako matné školní sešity. Na ničem jiném mi nechce RAT 9 jezdit :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 20. 1. 2014 17:18

Stul nestaci?
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 20. 1. 2014 18:39

Nestačí... Ale vyřešil jsem to kuchyňským plastovým ohýbacím prkýnkem z Tesca (3 za 100 Kč) :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 20. 1. 2014 21:46

Ultra-maëgoth-mega-super-giga-transformer-brut-hi-tech myš. A jezdí na prkýnku z Tesca. :mrgreen:
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 25. 3. 2014 14:51

holubek002 píše:Mi se to zacalo zase vracet, tak jsem zkusil leve tlacitko vypodlozit vrstvou lepici pasky a od te doby klid :D Snad to vydrzi...

Vydrzelo skoro rok, dalsi vrstva lepici pasky nepomaha :D

Takze nejaky tip na mys s alepon dvema tlacitky navic (dvojklik by byl velkou vyhodou). Na dpi nezalezi, laser/optika mi je taky celkem jedno, pokud to bude fungovat na hladkem stole (zatim vsechny ano), lepsi drat nez bezdrat. Velikostne podobne jako nynejsi 750bk. Cenove tak do petikila. Asi ji koupim znovu, pokud neporadite nebo neobjevim lepsi.

Specha. Nemam na to uz nervy :D
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 26. 3. 2014 18:13

Takze jsem opravdu vzal tu samou, akorat v cerne http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... Z01Q000IW9 . Ale za tu dobu to proslo nejakou revizi. Textilni kabel (zadna vyhra teda), jiny material, zadna guma u palce, hladke tlacitko na dvoj/trojklik, jiny laser a zda se mi hlasitejsi. Snad to zas nejakou dobu vydrzi :-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 2. 4. 2014 15:40

A uz je na reklamacce. Drhlo kolecko. Ale v alfe hned vymenili kus za kus, takze za tohle alfe palec nahoru :-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dupaljiri 1. 5. 2014 22:29

Momentalne vlastnim mys CM storm a klavesnici Logitech G19
dupaljiri
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 7. 6. 2014 15:07

Potřebuju podložku pod myš, která mi na stole bohužel funguje blbě. Podle čeho vybírat? Zaujalo mě třeba toto :-D https://www.alza.cz/defender-girl-black-d1147866.htm
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 7. 6. 2014 20:21

To nemyslíš vážně viď ? Tu samou, jen s jiným potiskem (manga holka s velkou zadnicí) jsem kdysi dostal. Je to na houby... Ten gel je dost nepříjemný. Já si dneska udělal radost koupil si novou myšku a k ní i novou podložku. Tuto: http://www.czc.cz/tesoro-aegis-x4/128997/produkt
(navíc jinde stojí okolo sedmi stovek...)

Luxus !

Pokud něco levnějšího tak tahle vypadá zajímavě- je hoodně velká (ale píšou že trochu páchne...)
http://www.czc.cz/a4tech-x7-300mp/10453 ... 13/diskuse
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 8. 6. 2014 00:33

A proč bych měl chtít velkou? Stačí mi úplně standardní. Kolik to je? 20×25?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 8. 6. 2014 09:09

Protože vyjde na stejné, ne li menší peníze ?
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 8. 6. 2014 11:16

Ježíš nejde o peníze, ale taková kráva se mi na ten stůl ani nevejde.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 8. 6. 2014 16:00

Tak v tom případě tuto: http://www.czc.cz/tesoro-aegis-x2/128995/produkt Je to menší sestra té mé velké. Materiál je velice příjemný a prakticky vůbec nepáchne. A myš po ní jezdí výborně. Včera jsem si koupil novou Logitech G502 Proteus Core, je skvělá, akorát ji musím pořádně otestovat, protože se mi zdá že DA mi sedl do ruky ještě přece jen o fous víc, ale podle toho co čtu, tak poslední revize stojí za dvě věci... :( Navíc jak psal Michal "HW Wolf" Rybka nechápe proč myš musí mít ovladače někde v cloudu... Krom toho má tahle nová logiteška skvělou fičuru. Nainstalujete SW, stisknete levé myšítko, uděláte pár 8 a myš si sama zkalibruje senzor dle povrchu... Takže třeba na staré StSe QCK jezdila ze začátku divně ale po kalibraci se to najednou zlepšilo.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků