Jakou máte myš a klávesnici ?

Grafické karty, procesory, základní desky... Prostě počítače zevnitř

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 8. 2015 14:51

Mně zase u myší vadí, že nemají odkládací plochu pro malíček a prsteníček. Takže teď jedu na Speedlink Decus Gaming Mouse (jediná myš, která mi sedí do ruky), přestože mám G502 (tu jsem šoupnul do skříně, přestože je to naprosto výborná myš) a klávesnici G910 (Arx je k ničemu - uvítal bych levnější variatnu bez Arxu).
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 10. 8. 2015 21:15

Jéé G910 :)
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 8. 2015 22:34

Jo, píše se na ní naprosto perfektně a na mechaniku není ani moc hlasitá. Měl jsem chvíli i G710 - ta byla o hodně hlasitější a měla regulaci intenzity podsvícení (to G910 nemá).
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Beruska745 31. 5. 2016 12:44

Já jsem si po porade poridila tento set http://www.game-hall.cz/pc-hry-a-prislu ... rvena.html a je to parada;) Mys mi krasne sedi v ruce, vse ladi barvama a za tu cenu mam klavesnici, mys i sluchatka ;)
Beruska745
First Blood

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků