Jakou máte myš a klávesnici ?

Grafické karty, procesory, základní desky... Prostě počítače zevnitř

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod PC 13. 7. 2007 18:19

Ty si to prostě nenecháš vymluvit a já se s tebou hádat nebudu. Tvrď si že MX revolution je hráčská myš a buď za hlupáka. Není a nikdy nebyla. Klidně si to najdi na netu, bylo to i v levelu,naprosto všude psali-na hry si to nekupujte !!!

[img]Naopak%20je%20velmi%20vhodná%20k%20multimediálnímu%20PC%20či%20do%20kanceláře%20díky%20bezdrátovému%20přenosu,%20velké%20výdrži%20na%20baterie%20(při%20hardcore%20používání%20cca%204%20dny)%20a%20skvělému%20designu,%20který%20nemá%20obdoby.%20Díky%20designu%20je%20schopna%20zahanbit%20i%20model%20MX%201000,%20jehož%20je%20důstojným%20nástupcem."[/img] Umíš číst :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x ???!!!! Rozumíš tomu co se tam píše ? Jaké sračky ???!!!!!!!
Naposledy upravil PC dne 13. 7. 2007 18:22, celkově upraveno 1
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 13. 7. 2007 18:22

Právě s MX 1000 jsem hrál toho STALKERa... A bez problému :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 13. 7. 2007 18:30

Jasně že se tím dá hrát. Celý život jsem používal myši maximálně za čtyři stovky. Jde o to že MX1000 ani MX revolution nejsou herní myši a herní myši mají určité výhody. Nechme to na vkusu každého soudruha.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 13. 7. 2007 18:43

jasne,ze bez problemov,dokonca naopak....a ten kus co pisal to revue,neudal ziadny padny dovod preco ju tak silne nedoporucuje,vychadzal len z reci....(ale fotky dodal pekne :lol: )osobne netvrdim,ze je best game only!ale ze je naj zo vsetkych!super na hranie,super na multimedia super na vsetko...a designe dovi-dopo!!!a rozdelovat mys na hracsku len koli DPI a inak podpriemer je len strategia ako predat naku kablovu rarohu nakemu decku!ti hovorim,ze je tak presna a citliva,ze lepsiu som nemal....a ani nemozem,lebo neni....keby bola mam ju tomu ver :mrgreen:
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 13. 7. 2007 18:54

Mě kábliky nevadí. Kdyby MX nestálo tolik peněz tak si ho koupím k notebooku ale jeho cena je ulítlá...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 15. 7. 2007 08:56

máte někdo kraita ?
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alximiq 15. 7. 2007 11:37

jj,ja ho mam =)
I`m not like them, but I can pretend..
alximiq
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 15. 7. 2007 12:12

Funguje ti korektně ?
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 15. 7. 2007 12:14

mr_wawra píše:vo co de, nejlepsi je stejne microsofti mys za stopade :)
http://images.amazon.com/images/P/B0000 ... ZZZZZ_.jpg

Ja mam od Geniusu za stopade...vypada uplne stejne :D
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alximiq 15. 7. 2007 13:20

jj,moj razer funguje na 100% a je to naj mys,co som kedy drzal.. vzdy som si vravel,ze nespoznam rozdiel medzi obycajnou a tymi drahymi kuskami,ale teraz ako pouzivam ten razer,nelutujem toho litra co ma stal...
I`m not like them, but I can pretend..
alximiq
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod negr 15. 7. 2007 13:55

2 spajza X: Omlouvám se, asi jsem svůj příspěvek napsal v příliš agresivním tónu, tak se nedivím podobné odpovědi.

Musím uznat, že MX Revolution má jedinečný design a ergonomii. Opěrka pod palec je luxusní - to vše by odpovídalo ceně. Recenze na Pctuningu je rok stará – myš v ní (z pohledu hráče) dopadla špatně – kvůli technickým parametrům (byly dostatečně vysvětleny). Od té doby uplynulo mnoho času a Logitech určitě její vnitřnosti inovoval. V ostatních recenzích je označována za skvělou multimediální/kancelářskou myš pro příležitostné hraní.
Neměl jsem ji v ruce – přiznávám, ale už podle recenzí bych si ji na hraní nekoupil. Důvody klidně doplním - stačí říct.

spajza X píše::"Razer rozhodně vyhrává - ergonomie, kvalita zpracování, design, váha, kvalita senzoru ... bez konkurence" podobnu bludy!!!!!!!!

Dodal bych : [i]... [b]u mě
-We gotta get out of here dude!
-Why?!
-C4 yourself!
negr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 15. 7. 2007 16:37

hmmm...tiez som dost vyhrkol...osobne som tiez len pozeraral recenzie a WOW designe a erg. az pokial som si ju nedrzal a v zapeti nekupil...majitel MX Revolution sa spat k inej nevrati,nema dovod.A ako hrac som proste spokojny verte,alebo nie....recenzie su nie vzdy objektivne preto osobne radsej hodnotim dla vlastnych skusenosti...A ohradza sa tu niekto co pouziva mys za 150 korun??alebo za 1000korun??TO CO JE!!akoze "hrac"!!!az tak od 2k hore sa da hovorit o zaujimavej myske predsa,kvalitne komponenty nieco stoja,nie?

Ukoncim to vetou"MX Revolution radim medzi spicku spiciek na cokolvek a na domaci hard-core drticku priam dokonala.... 8)
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 15. 7. 2007 16:54

neveril bych, ze se lidi dokazou pohadat i ohledne mysi :-)
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 15. 7. 2007 17:17

Nejlepší jsou bílé, laboratorní :wink: :)
Jinak, osobně bych měl klidně za 150 Kč, ale musela by mít pět tlačítek (je to tak nějak komfortní).
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr_wawra 15. 7. 2007 18:04

i se trema cudlama je to pomerne komfortni, navic za stopade.. dobrej pomer cena/vykon :)
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků