Jakou máte myš a klávesnici ?

Grafické karty, procesory, základní desky... Prostě počítače zevnitř

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 22. 11. 2014 15:58

JJ, G502 je těžká na hlavu protože má kovové kolečko. Musí se ji vecpat do bříška dvě závaží aby byla tak akorát.Plně naložená má tuším 168g.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 22. 11. 2014 17:23

Hmotnost je individuální, já ji mám bez závaží. :-) Moje předchozí myš byla i se závažím o 15g lehčí, než tahle bez závaží. (A to jsem jí bez závaží používal, takže to bylo o dalších 22,5g míň) Takže je to znát. Jsem si myslel, že pár gramů nic neudělá, ale teda..
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 24. 11. 2014 12:33

Taky mi hrozně dlouho trvalo, než jsem si zvykl na těžší myš... Líp se mi ale pořád pracuje s lehčí.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 27. 11. 2014 05:56

kupil som tuto podlozku a velka spokojnost
Obrázek
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 27. 11. 2014 12:14

Já musel koupit Razer Goliathus, abych vůbec mohl používat R.A.T. 9 :D Ale zase po ní jezdí parádně :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 30. 11. 2014 11:49

ja mam tu istu gigabyte ghost podlozku a velka nespokojnost :D je vysoka, hrana mi vadi, ked nie na zaciatku pouzivania, tak isto neskor, ani povrch tej podlozky mi nie je na spodok zapastia prijemny po dlhsom uzivani... takze sem tam tu podlozku vytiahnem, ale vzdy ju po case zase odlozim... btw. nechcel by ste ju niekto kupit? :D
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 30. 11. 2014 14:38

Vysoké podložky jsou problém já si koupil několik podložek a nakonec jsem skončil u A4Tech za 135Kč protože je velká a hranu jsem vyřešil použitím staré a opotřebované Steelseries QCK . Pokud ti ale vadí hrana kup si buď Logitech G240 : http://www.alza.sk/logitech-g240-cloth- ... 484516.htm

anebo:

http://www.alza.sk/roccat-siru-pitch-bl ... 516405.htm

To jsou podložky typu plátýnko... (Ubrousek) super tenké. Bohužel na některé hry dost malé (Třeba na War Thunder...)
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 30. 11. 2014 15:07

Goliathus mají příjemný povrch a měkké hrany... Já už bych neměnil :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoctorOculus 5. 12. 2014 23:25

Uz roky mam http://mysi.heureka.cz/logitech-mx518-g ... cal-mouse/.
Nedam na ni dopustit, bohuzel uz se nevyrabi :(
DoctorOculus
First Blood

Odeslat příspěvekod Ertefol 6. 12. 2014 00:54

Taky jsem jí měl, byla fajn, nicméně vždycky mi u ní téměř přesně po dvou letech odešlo levé tlačítko... (měl jsem dvě, třetí už jsem nechtěl)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 6. 12. 2014 17:02

Ertefol > Hech, to jsme na tom uplne stejne ;-)
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod DoctorOculus 9. 12. 2014 06:42

Tak uz ji mam pres 3 roky, tak me snad kletba minula :)
DoctorOculus
First Blood

Odeslat příspěvekod Thowt1 20. 1. 2015 22:56

mám novú myšku, zatiaľ veľká spokojnosť :-] som ju vymenil za logitech mx518 (ktorá stále funguje), ale vypadá to, že s deathadderom budem väčší kamarát :love: http://www.alza.sk/razer-deathadder-chroma-d2193210.htm
Přílohy
940x573-06.png
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 21. 1. 2015 02:00

Na ja Colt 1911 mezi myšmi, tak vítej v rodině uživatelů téhle famózní myšky... I když pravda, já teď častěji používám G502 ale DA je moje láska a pro mě myška s nejlepší ergonomii... Avšak Proteus Core má o něco lepší senzor...
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 21. 1. 2015 05:03

mne strasne vadi taka ta odkladacia plocha pre palec co je nalavo na mysi... vadi mi to na MX518 a vadilo by mi to predpokladam aj na Logitech G502 Proteus Core, ktoreho kupu som tiez zvazoval...
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků