Serious Sam II - restartování PC

Grafické karty, procesory, základní desky... Prostě počítače zevnitř

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod 0mira 9. 10. 2006 19:47

Zdravim, kámoš má takový problém:

Má konfiguraci Athlon 2400+; 512 + 256 MB DDR ram; Leadtek Winfast 7600GT 256 MB DDR3 (AGP), základní desku s čipovou sadou SiS (nevim přesně), 15 a 250 GB disk (ten větší Maxtor, ten menší asi Seagate) no a to by asi tak stačilo. 550w zdroj

Minulý pátek jsem mu úplně vymazal oba disky a znovu nahrál a naformátoval Win XP Pro + SP 2. Dělal jsem mu to prootože jsem mu poradil ať si koupí novou grafiku.

Problém je, že vše proběhlo OK, ale (ke kartě byly 4 CD nějyký auta, SS II, a programy, a ovladače - > nainstaloval jsem DirectX 9.0c a ovladače na grafiku), když tam nainsaloval Serious Sama II tak se mu občas stane, že se mu zničeho nic restartuje celý počítrač (ne že by se to zaseklo, nebo spadlo do vinů, nebo modrá smrt ale restartuje).

NEvíte čím by to mohlo být??? Když tam nainstaloval Heroes of Might and Magic V a dal úlně na "ultra" full :D detaily tak je všechno okej.

Jediná věc která mě ještě napadá , měl svázaný kabely od zdroje k sobě a tak jsem mu grafarnu připojil (přidavny napajeni) přes redukci(byla tam rozdvojka).

Nevíte čím by to mohlo být??? Opravdu, když už to znovu instalujem tak by to mohlo chodit (obě hry originálky).

Díky za odpověď. :( Fakt si nševíme rady.
0mira
Killing Spree

Odeslat příspěvekod 0mira 10. 10. 2006 05:49

Tak co na co jste přišli? :cry:
0mira
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 10. 10. 2006 06:04

Vydrž,on se někdo ozve :wink:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Naryan 14. 10. 2006 19:38

[quote="0mira":*****]Tak co na co jste přišli? :cry:-/quote][/quote:*****]

Zkus si otestovat pamet napr Memtest. Pak naistalovat novejsi olvadace k desce, grafice.
Naryan
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 29. 8. 2010 01:03

By mě zajímalo, kterej expert vymyslel, že se tahle hra synchronizuje na 30fps :roll:
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 20. 11. 2011 00:24

Tak mi to nedalo a znovu jsem vyzkoušel demo, tentokrát na novém hw. A musím říct, je to zážitek. Je to bomba. Monstrózní bitky, kdy člověk nespustí prst ze spouště, to všechno v nesmírně pohledné pohádkové grafice a za doprovodu vynikající muziky. Vsync ve hře tentokrát synchronizuje na FPS (wtf?) a vynucený přes ovladač dost zpomaluje ovládání. No co, i bez něj to vypadá k světu a docela se na plnou tedy těším :-)
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků