Jak zjistit, jestli vám daná hra poběží na vaší sestavě?

Grafické karty, procesory, základní desky... Prostě počítače zevnitř

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod šmiky 20. 12. 2008 16:52

koukal sem a zjistil ze 600W od fortonu neni levnejsi jak 2000 a to ja zas nemuzu utratit 15000 a fakt myslis ze by nestacilo 500W?
Princ a princezna se vzali, usadili se na zámku a žili spolu šťastně a spokojeně až do své brutální smrti
šmiky
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ghormoon 20. 12. 2008 16:58

stacilo, ale menil bys ho driv jak tu 600ku, je ot na tobe, pockej kdyztak jeste na nekoho kdo se v tom vic vyzna
Cas neexistuje, ale plyne doprava ...
Ghormoon
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šmiky 20. 12. 2008 17:00

to bych snad prezil ,jakej zdroj mas ty? a me by zajimalo proc nikde nepisou jakou maj ty graf. karty spotrebu!!!jak mam asi urcit jakej bude nejlepsi zdroj kdyz nevim jakou ma spotrebu?!?!
Princ a princezna se vzali, usadili se na zámku a žili spolu šťastně a spokojeně až do své brutální smrti
šmiky
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ghormoon 20. 12. 2008 17:33

ja mam Seasonic SS-500ET, ale uz ho taky mam rok, tehdyt 600w zdroju tolik nebylo a staly dost ... taky pozadavky byly o neco mensi (ale jen o malo)
Cas neexistuje, ale plyne doprava ...
Ghormoon
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šmiky 20. 12. 2008 17:51

ja zkusim koupit nejdriv ty soucastky a kdyz to nerozchodim tak koupim zdroj,to bude asi nejlepsi :-)
Princ a princezna se vzali, usadili se na zámku a žili spolu šťastně a spokojeně až do své brutální smrti
šmiky
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 20. 12. 2008 17:55

Mám tenhle:
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=49178
Kupoval jsem ho před půl rokem za 1800...

Zase když už budeš nakupovat, je lepší koupit všechno najednou, ušetří to čas a poštovný :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šmiky 20. 12. 2008 17:58

ten by byl v pohode ,jenze asi uz nevyzbydou penize,ja to skusim na starym zdroji a dyz to nepude tak koupim tenhle.fakt si myslis ze to na 450W nerozchodim?
Princ a princezna se vzali, usadili se na zámku a žili spolu šťastně a spokojeně až do své brutální smrti
šmiky
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 20. 12. 2008 18:10

Myslet si můžu co chci, ale jistota je jistota... Po vánocích budou ty ceny zas jiný, tak ti to třeba vyjde...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šmiky 20. 12. 2008 18:14

ted mi to vsechno vychazi na 14 500 kc potreboval bych to srazit o 4500 :) ba ne stacilo by o takovejch 1500
Princ a princezna se vzali, usadili se na zámku a žili spolu šťastně a spokojeně až do své brutální smrti
šmiky
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ghormoon 20. 12. 2008 18:19

pockej po vanocich jak se pohnou ceny
Cas neexistuje, ale plyne doprava ...
Ghormoon
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 20. 12. 2008 18:19

Nejlepší bude cenu řešit, až to bude aktuální... Takže po vánocích...

Do tohohle tématu to stejně moc nepatří, chtělo by to přesunout do obecných rad...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šmiky 20. 12. 2008 18:39

tak abych to shrnul:Intel core 2 quad q6600,sapphire radeon HD 4870 1GB, pridat este 2 krat 1Gb Ram,no a este popripade ten zdroj kdyby to neslo (Xilence power 500 nebo 600W) a GTA4 pude jak po masle :-)
Naposledy upravil šmiky dne 20. 12. 2008 21:30, celkově upraveno 1
Princ a princezna se vzali, usadili se na zámku a žili spolu šťastně a spokojeně až do své brutální smrti
šmiky
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 20. 12. 2008 19:12

Jo to nevíme, jestli půjde jak po másle :-) To teprve uvidíš :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 20. 12. 2008 19:33

Ta RAMka může počkat, zdroj přijde na to, jaká značka to je...
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šmiky 20. 12. 2008 19:39

omlouvam se znacka je xilence
Naposledy upravil šmiky dne 20. 12. 2008 21:29, celkově upraveno 1
Princ a princezna se vzali, usadili se na zámku a žili spolu šťastně a spokojeně až do své brutální smrti
šmiky
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků