TV vs Monitor

Grafické karty, procesory, základní desky... Prostě počítače zevnitř

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Extremez 15. 12. 2016 10:10

čau, koukal jsem na monitory a když jsem koukal na větší úhlopříčku, tak ty ceny jsou celkem děs.. tak přemýšlím jestli není lepší koupit rovnou malou TV, která by vyšla víceméně na stejný peníze a připojit PC přes HDMI.. Co myslíte?
Extremez
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 12. 2016 11:32

A chceš to na práci? Nebo na hraní? Na televizích se běžně hraje, takže to až takový problém není. Kvalit monitoru to ale nedosahuje a nebo budou mít cenu podobnou.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod juliusIV 15. 12. 2016 11:39

Já bych spíš koupil monitor. Myslím, že výkonem je na tom líp.
juliusIV
First Blood

Odeslat příspěvekod Extremez 15. 12. 2016 13:24

Právě nevim třeba co odezva.. nebo obecně kvalita obrazu..
Extremez
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 12. 2016 13:50

Na hraní máš herní monitory. Herní telky zatím nedělají, protože nejsou na hraní. Na práci máš zase pracovní monitory. Co teda chceš? :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod juliusIV 15. 12. 2016 14:26

Tak pokud není profi hráč tak nemusí mít zrovna herní monitor. Myslím, že jsou zbytečně předražený a normální hráč je nevyužije.
juliusIV
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 12. 2016 16:26

Pokud normální hráč je lempl, který nepozná 30 od 60 FPS, tak je určitě nevyužije. Pokud to ale s hraním myslíš vážně, tak herní monitory zvyšují komfort hraní.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Extremez 16. 12. 2016 09:18

Rozdíl mezi 30 a 60 fps podle mě pozná každej.. Nakonec jsem si vzal monitor s poměrem stran 21:9.. sem zvědavej jak bude vypadat :D.
Extremez
Killing Spree

Odeslat příspěvekod powlcz 16. 12. 2016 09:49

herní monitor si představuju jako 100Hz+ s max 5ms odezvou + výhodou můžou být možnosti nastavení vs televize (herní módy).

30fps vs 60 je v dnešní době úplně mimo, spíše pokus o flamewar trolling
Chronický Ujížděč na nevhodnostech
powlcz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Extremez 16. 12. 2016 10:04

Já jsem si nakonec vzal tenhle - https://www.alza.cz/25-lg-25um58-ultraw ... 70.htm?o=2

Předtim jsem měl vybranej od BenQ.. ale ten měl jen TN panel a ta telka má zas nějak blbě držák..
Extremez
Killing Spree

Odeslat příspěvekod juliusIV 16. 12. 2016 11:29

Vypadá celkem dobře, hlavně to musí bejt luxusní na stříhání videa.
juliusIV
First Blood

Odeslat příspěvekod Jonas41 16. 12. 2016 11:58

Joo ten nevypadá špatně hele :)
Jonas41
First Blood

Odeslat příspěvekod powlcz 16. 12. 2016 13:16

ten nebude blbej
Chronický Ujížděč na nevhodnostech
powlcz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 16. 12. 2016 19:29

Cywe to je nějaký levný ne :-D Pěkný, škoda že jen 75 Hz, ale při tom rozlišení bude stejně problém se na tolik dostat...

... s GTX660 je to asi bez šance s takovýhle rozlišení, co? Že bych popuzdil uzdu marnivosti...

A taky si říkám, jestli to má 25" při tomhle poměru stran... kolik to vlastně má na výšku ten obraz? To ta moje 23" 16:10 bude vyšší.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 16. 12. 2016 22:37

OMG, samozřejmě je to nesmysl a na hraní to moc není. Neudělej chybu a kup něco pořádnýho. Na co to chceš?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků