TV vs Monitor

Grafické karty, procesory, základní desky... Prostě počítače zevnitř

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Jonas41 22. 12. 2016 08:33

Já to popravdě taky neznám :D hoďte sem nějakej příklad..
Jonas41
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 22. 12. 2016 23:03

...Mafia 2?

Vlezte si do nastavení ovladače grafiky (u Nvidie), tam najdete 3D vision a seznam her i s kompatibilitou.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod juliusIV 23. 12. 2016 10:16

Hej tak to jsem fakt netušil, tak to může bejt super. :-D
juliusIV
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 12. 2016 11:32

Určitě, proto je to tak populární.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jonas41 27. 12. 2016 09:22

Jako jo, vypadá to dobře :D
Jonas41
First Blood

Odeslat příspěvekod holubek002 27. 12. 2016 13:45

Sakra, nejak mi zacina odchazet monitor. Sedmilety TN panel 22'' 1680x1050. Co ted? Rad bych neco vetsiho, prechod z 16:10 na 16:9 zkousnu. Nabizi se 24 FHD, ale jeste stale to pouzivam i jako zobrazovadlo filmu a serialu, tak me napadla i 27 FHD (1440p nemam cim krmit a navic se obavam maleho pisma, byt by se prostor navic urcite hodil). Nejake osobni zkusenosti? 22 mam cca 70 cm od hrany stolu (cca 50 cm -100+ cm od oci, dle polohy :D) - muzu dat dal, bliz moc ne.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 12. 2016 15:34

Pokud na tom hraješ, tak Benq XL je super. Oni to teď nějak přejmenovali, protože koupili další firmu (Zowie gear). Mám od nich tři a na hry super. Na práci 30"+ a ne TN, což asi nechceš.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 27. 12. 2016 17:57

Samozrejme hraju, ale input lagy apod. jsou mi u toho meho hrani sumak. 144 Hz je asi fajn, ale 1) bych to asi taky uplne neocenil, 2) vetsinou jsem rad za stabilnich 60Hz natoz 144 3) G/Freesync ne kvuli nekompatibility a ceny 4) TN nechci. Na praci mam v praci 2x 24'' 1920x1200, domu to nepotrebuju.
Spis mi slo o to, zda ma na tuto vzdálenost 27 FHD vubec cenu nebo zda je to nesmysl. Pak vezmu prvni lepsi levny sunt :-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 12. 2016 18:15

27 FHD je vždy hnus, protože je to moc malé rozlišení. Ale 27 QHD je zase velké. Pokud chceš hrát, tak nejlepší máš TN.

A jestli bereš levné šunty, tak fakt nevím :D Monitor je to nejdůležitější, takže šunty nech pro bezdomovce.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 27. 12. 2016 18:33

No prave toho se bojim. Stavajici 22 ma ppi cca 90, 24 fhd cca 92, 27 fhd 82, 27 qhg 109. Tech stavajicich 90 je tak na hrane, ze mi nekdy pohodlne cteni dela problem, tak si rikam, ze by mi tech 82 a vetsi pismo nemuselo vadit. Naopak 109 uz tak s brylema :D
No jeste si to necham projit hlavou a prosmejdim obchody, dokud se stavajici monitor jeste drzi. Nejake 24'' FHD IPS/MVA/... bude asi jistota.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 12. 2016 18:42

Na práci to není, ale na hry a filmy by ta 27" mohla být OK. Sám jsem to občas používal. Na hry jedině TN, ale pokud moc nehraješ, tak je to jedno, no :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jonas41 2. 1. 2017 09:30

Mám dotaz, není TN panel horší než LCD?? Že nepodává tak kvalitní barvy třebas?
Jonas41
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 2. 1. 2017 11:55

Ne, je jediný použitelný na hry. Takže až ti bude někdo říkat, nemá TN a her mu to nevadí, tak se musíš začít strašně moc smát :D

Nedávno jsem zkoušel to GTA IV na pracovním monitoru a sice to bylo trochu mázlé, ale vůbec to nevadilo. Takže pokud hraješ hru s 20 FPS, tak tam je to v pohodě.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 2. 1. 2017 20:59

TN těžko může být horší než LCD, když TN patří do kategorie LCD.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků