Upgarde pc pre Fallout 4

Grafické karty, procesory, základní desky... Prostě počítače zevnitř

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 8. 2015 19:27

Není za co. Pak dej vědět, jestli jsi to vyhodil :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paulo207 26. 8. 2015 19:57

Vyhodit nieco vie kazdy idiot.Spojazdnit,opravit,predlzit niecomu zivotnost je uz tazsie vsak? To ti ale asi nic nehovori :)
Paulo207
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 8. 2015 20:49

Musí se to vyplatit. Tady se vyplatí vyhazovat ;-)
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paulo207 26. 8. 2015 21:50

Typujem ze si nejaky zbohatlicke decko ked si mozes dovolit vyhadzovat dobre veci :)
Paulo207
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 8. 2015 23:18

Není, jen vydělává nadprůměrné peníze a myslí si, že může machrovat :) Je to troll...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 8. 2015 23:35

Jasný, já se mám tak dobře, že jezdím do práce ve zlatém Mercedesu :D

Jako tenhle šrot byl k ničemu už jako nový a snažit se ho oživit na hry? To je nesmysl. Nevím, proč to nikdo neřekl. Hrát na tom stejně nepůjde a nebo bídně. Místo toho může mít luxusní konzoli.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 8. 2015 23:42

Na tom zase na druhou stranu něco je...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paulo207 27. 8. 2015 02:16

Ja som len občasny hrač.Zahram si ked prsi,ked mam volno zroboty alebo ked nemam co robit.To znamena ze asi 2krat do tyzdna.Na hry som neni nejak extra narocny a staci mi ked natom rozbeham obycajny Rage,CS GO,Metro 2033,Stace of decay a som spokojny.Kvoli fallout som sa to rozhodol upgardovat len kvoli tomu ze som fanusik tejto serie.Rad si zahram ale pre hraca ako ja je nadupane pc alebo nadupana konzola zbytocna.Mam ju mat pod televizorom a ma sa nato tristvrte roku len prásit racej ju prenecham takym experom jak si ty.Nehovorim viac otom ze hry su neni na konzoli lokalizovane na CZ co sa tyka dabingu/tituliek.
Paulo207
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 27. 8. 2015 08:36

Jasně no :) Pak je to pochopitelný :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paulo207 27. 8. 2015 09:31

Dneska som si troska ugriloval tu GK a funguje.Dufam ze este aspon mesiac vydrzi
Paulo207
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 28. 8. 2015 16:22

Já známého kdysi podaroval zapečenou 8800 GT, vydržela něco pod rok. Chvilku to vydrží, ale odkládej na novou GK
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paulo207 29. 8. 2015 05:50

Jo je mi to jasne neni to prva karta ktoru som piekol :)
Paulo207
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gregor1976 30. 8. 2015 18:15

Podivej, vymenil by jsem procesor a grafarnu na tvem miste. procesor sezeneš v aukre za cca 200 kc (alespon ten co sem koupil ja ) a grafarnu by sem volil novu.Maš socket 775 a 4 jadrovej procak stoji skoro jak novej. Taky kdy si sem hledal. Mozna pri koupi lepsiho procaku by sem rovno koupil 2x4 gb ramky (vedsi rychlost v mhz) a pak už nic.

Mam starej komp a pokud nekdy jsi neco zahraju a nehram na max. detailoch tak mi zatím vse jede.

Má stara vykopavka 8-) :

Processor Name: Intel Core 2 Duo E6750
Original Processor Frequency: 2666.7 MHz
Original Processor Frequency [MHz]: 2667
CPU ID: 000006FB
CPU Brand Name: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E6750 @ 2.66GHz
CPU Vendor: GenuineIntel
CPU Stepping: G0
CPU Code Name: Conroe-4M
CPU S-Spec: SLA9V
CPU Thermal Design Power (TDP): 65 W
CPU Max. Case Temperature (Tcase_max): 72 °C
CPU Type: Production Unit
CPU Platform: LGA775 (FC-LGA6)
Microcode Update Revision: BA
Number of CPU Cores: 2
Number of Logical CPUs: 2

Motherboard Model: ASRock G41M-GS3

Device Name: Zotac GeForce 9600 GT
Original Device Name: NVIDIA GeForce 9600 GT (G94-300)
gregor1976
First Blood

Odeslat příspěvekod Ertefol 30. 8. 2015 18:16

Ukaž, jak ti jede takové Dragon Age, Witcher, FIFA... ty všechny vyžadují čtyřjádra...
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gregor1976 30. 8. 2015 18:23

nerikam že jede vse, taky nehraju fifu :-) jasne pokud nejaka hra bude vyzadovat min.DX 11 tak ju nerozbehnu, kdyz mam Zotac GeForce 9600 GT, ja se tu nepru, mam starej komp ale jen doporucuji za levný penize v moznostech jsi neco koupit.Delat zazraky na socketu 775 nejde 8-)
gregor1976
First Blood

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků