Upgarde pc pre Fallout 4

Grafické karty, procesory, základní desky... Prostě počítače zevnitř

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 8. 2015 18:25

To není o DX11. Pokud ta hra bude potřeba nějaký výkon, tak nepůjde. Podobný stroj jsem před 6 lety vyřadil pro hraní, protože na tom nic nejelo :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gregor1976 30. 8. 2015 18:37

taky se na kompe ani moc nehraju, jen obcas a na to moje blbnuti v FO New Vegas,galactic civilization 3 a X3 reunion my to bohate stačí. Pokud by sem mel zas vražet penize do kompu tak to radeji vrazím do nečeho prospěšneho pro me
gregor1976
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 8. 2015 18:59

Hry pro tebe prospěšné nejsou? Co tedy je?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paulo207 30. 8. 2015 21:20

tdjohn:Vies,existuje aj iny svet ako za pocitacom ;-)

-- 30. 8. 2015 22:22 --

gregor1976:Diki za radu.A co za GK bi si mi ty odporucil.
Paulo207
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 30. 8. 2015 22:33

Pro tyhle počítače je asi jen jediný procesor, který má smysl, a to je E9400. Na Aukru jsem ho asi před půl rokem koupil za 1700 (škoda, že jsem se toho kompu už zbavil...).

Edit: Myslel jsem Q9400.
Naposledy upravil SCobra dne 31. 8. 2015 12:40, celkově upraveno 1
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 31. 8. 2015 01:20

Pochybuju, že ten Fallout bude s dvoujádrem hratelný, to je celé, o co mi tu jde.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 31. 8. 2015 12:40

Omlouvám se, myslel jsem Q9400 :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milsimr 22. 9. 2015 13:26

Doufám, že do tý desky ještě žádný C2Q nekoupil .. Pokud si totiž nikdo nevšiml, tak ta deska má jen tři napájecí kaskády => tudíž rada "nacpi do toho C2Q a přetoč to kam to půjde" je pouze rozumný návod na odpálení desky. Ale třeba bych to měl brát jako přípravu na Silvestra...

Zde se opravdu vyplatí celou sestavu prodat a koupit úplně nové železo. Pokud je tedy cílem aspoň trochu rozumné hraní.
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 22. 9. 2015 15:33

Myslím, že tu padla jen rada - nacpi do toho C2Q.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milsimr 22. 9. 2015 21:10

No, koukám, že jsem vlezl do měsíc starého tématu... my bad.
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 23. 9. 2015 07:04

Pokud má F4 v minimech C2D 1.86, tak na 2.8GHz dvoujádru určitě pojede..

Tady je: http://aukro.cz/cpu-pentium-dual-core-e ... 22271.html


Zdroj pokud funguje měnit nemusíš, za předpokladu že nebudeš měnit grafiku. Ten procák nežere víc než ten původní.

RAM na nižší/střední detaily - OK. Systém přeinstaluj na 64b.

F4 pojede, né naplno, ale pojede. V případě výměny grafiky přijde na řadu i zdroj, a to už je o několika tisících - to napiš kolik na to je peněz.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 23. 9. 2015 10:11

Ony ty minima právě ale ještě nejsou oficiální, proto jsme doporučovali čtyřjádro.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 23. 9. 2015 10:33

A co když upgraduje a zjistí, že si chce zahrát ještě jinou hru?

Když dělám upgrade takhle staré sestavy, tak ho nebudu dělat na něco, co je jen o trochu lepší, než co už mám, ale bylo by dobrý tam nacpat to nejlepší, co se dá (zvlášť, když se to dá sehnat za dobrou cenu). Jinak jsou to vyhozený peníze.

//Kdyby náhodou, mám tu jednu E8400 navíc. Není mi k ničemu, dám ji i zadarmo :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 24. 9. 2015 06:46

Pokud bych dělal u téhle sestavy upgrade ve smyslu "dám tam to nejlepší", tak bych ji samo musel vyhodit do koše a koupit nové....

QC na 775 jsou drahé a nevýkonné. (proti Ivybridge třeba).. RAM DDR2, nepoužitelné v novém PC. Grafika dle čistě dle peněženky.

Upgrade staré sestavy beru jako lehké vylepšení "v rámci možností" za pár peněz. Třeba tvoje E8400 je za tu cenu ideální :-))
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paulo207 1. 10. 2015 08:31

Takze dnes mi prisel procesor Intel core 2 duo E8400 od SCobry kteremu sem moc vdacnej.Do kompu sedl jak ulitej a ja jdu skusit jestli spustim nejaky novy hry :)
Přílohy
CPU.png
01102015116.jpg
Paulo207
First Blood
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků