Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Shaitan1990 25. 1. 2018 16:47

Koupím vysavač ILIFE A4s!!!)
Shaitan1990
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 26. 1. 2018 02:39

Jj, taky tu mám chlív.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Sasakr 3. 2. 2018 19:09

Hrajete někdo PUBG? Všude se o tom mluví, tak jsem se podíval na video a nevidím na tom nic, co by mě lákalo to byť jen zkusit, natož chápat ten úspěch...
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod tdjohn 3. 2. 2018 20:33

Ne, ale čekáme, kdy státy začnou používat BTC :D

Normální MP akce, to je vždy zábava. BF je jedna z nejlepších her vůbec a nevím, proč to někdo neokopíruje. Ten koncept je docela jednoduchý, ale je to superzábavné.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Mrak 3. 2. 2018 22:46

Taky nehraju, nechápu ten boom kolem toho. Nepřišlo mi to jako nějakej zázrak. Si zastřílím v CoD a stačí mi to. :D
Převádím postupně svůj archiv na H265. Je to zábava. Dlouhá zábava. SD je v poho, HD je taky docela fofr, ale FHD, to je masakr. Sice bych mohl využít enkoding přes grafiku, za minimum času, ale kvalita odpovídá rychlosti a prostě to není to samé, co CPU, bohužel. I při nastavení vysoké kvality jsou vidět rozdíly oproti CPU a hlavně to samozřejmě vytvoří i větší soubory.
Co jsem zatím převedl, tak z 250 GB na 123 je fajn. :) Většinou kolem 30-50% úspora místa při skoro totožné kvalitě.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, HyperX Savage 240GB, Crucial M500 120GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xperia X
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod tdjohn 3. 2. 2018 22:52

A nezkoušíte F4 na Steam? Protože já to rozehrál a nějak nechápu, co to je vlastně za hru. S Falloutem to nic společného nemá, jako RPG to také moc nevypadalo, tak jedině střílečka. A zase na open world střílečku moc čas nemám. Tak jestli jestli to nehraju špatně.

-- 3. 2. 2018 21:59 --

Sasakr píše:Hrajete někdo PUBG? Všude se o tom mluví, tak jsem se podíval na video a nevidím na tom nic, co by mě lákalo to byť jen zkusit, natož chápat ten úspěch...

A BF jinak hraješ často?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 4. 2. 2018 15:38

Ne, BF jinak nehraju vůbec. Nic teď nehraju :-D

Mrak: K čemu je to dobrý? Si to stáhni rovnou v menší kvalitě. Ušetříš.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Mrak 4. 2. 2018 16:43

Není kvalita jako kvalita. To, co je dostupné, je humus. Navíc to, co zmenšuju, se v h265 skoro nevyskytuje, postarší věci.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, HyperX Savage 240GB, Crucial M500 120GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xperia X
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod tdjohn 5. 2. 2018 15:05

Sasakr, tak když to nehraješ, tak to asi není pro tebe :D Podle mě to může být ve 4 celkem pecka. Jenže sežeň 4 lidi. Většinou i v BF hraju s nějakými dementy a vůbec nechápu, proč to vůbec hrají, když tam dělají jen nějaké *****. A dobří hráči mě zase nemají moc rádi, protože jak nepoužívám auto-aim a nemám moc skill, tak nic netrefím. Ale takticky se mnou můžeš hrát skvěle, jen jsem tam spíše na odlákání pozornosti. To je ale potřeba. Jsou dvě cesty a jdete tři. Tak já můžu jít sám a alespoň někoho zdržím a nalákám. Pokud nikoho nepotkám, tak udělám sám to, co je potřeba. Nebo se na mně lidi můžou objevit, když je někdo sejme.

-- 5. 2. 2018 14:09 --

Jinak mi přijde, že ti nejlepší stejně asi používají nějaké podvody jako myš a nebo divné připojení. Protože jsou tam lidi, kteří dávají jen headshoty a já je ještě ani nevidím, což není až tak možné. Nebo je to skill? Nevím, no :D
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 6. 2. 2018 12:12

PUBG jsem zkousel asi 2 hry a neni to nic pro mne. Clovek tam v podstate nedela nic jen chodi po ostrove.

Ja jsem v procesu stehovani, takze posledni 2 tydny nevim co driv (a minimalne jeste dalsi 2 tydny se to nezmeni). Je fakt lepsi vyhoret nez se stehovat..

Tu trochu casu co mam tak relaxuju u W40K. Minuly tyden jsem dodelal zatim svoji nejlepsi figurku. Cca 13-14 hodin prace. Samozrejme, ze to jeste nema na profiky, ale s vysledkem jsem osobne hodne spokojeny.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod a.novotny 7. 2. 2018 11:57

Makám jako ďas :-D A přemýšlím, co si večer zahrát, takže nápady? :-D
a.novotny
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 2. 2018 14:59

GTA IV? The last of us? Battlefield 4? Nic lepšího nenajdeš :D
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod a.novotny 7. 2. 2018 16:35

:tleskani Díky ti, určitě vyzkouším o<:) Co taky při dlouhých zimních večerech :love:
a.novotny
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 9. 2. 2018 20:32

Sex.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod tdjohn 9. 2. 2018 22:32

Jako sám?
tdjohn
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka