Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 10. 2018 20:26

Ty obrázky jsou trochu divné, ale ten rozdíl sedí. 720p proti 4K je prostě obrovský rozdíl a ty hry pak vypadají dobře.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 10. 2018 09:04

Tak co říkáte na Red dead redemption 2? Máte rovnou dovolenou a nebo jste jen "nemocní"? :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 10. 2018 10:09

A v protikladu ke špičkovým hrám vychází i odpad. Škoda, že je zrovna od nás. Ale ostatní studia ukazují, že jde vydat plně funkční hru.
Vydání druhého přídavku pro skvělý Kingdom Come se příliš nevyvedlo. Přesněji řečeno, byl to po všech stránkách průšvih, a proto jsem se s ním v recenzi příliš nepáral. Kromě toho, že se mi moc nelíbila odlehčená, rádoby vtipná zápletka, jsem hře vytýkal především nedostatek nového obsahu a bugy, kvůli kterým nešla část příběhu vůbec spustit.

https://bonusweb.idnes.cz/kingdom-come- ... ovinky_srp
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 5. 11. 2018 00:25

"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 5. 11. 2018 14:39

Jsem to hrál asi 2 hodiny a pak se zase vrátil k Forze. RDR je určitě fajn, ale Forza je prostě masakr, který nejde nehrát.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 20. 11. 2018 00:49

"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 11. 2018 17:57

Nehrajete někdo Forzu? Bych potřeboval parťáka na trofeje z M3, M4 a H1. Bude to pecka!
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 17. 12. 2018 09:43

Hoši, jakej gamepadk PC? Xbox one? Xbox 360? Steam controller? Chci, aby to bylo co nejvíc kompatibilní, tak asi tu 360, ne?
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 18. 12. 2018 13:53

Já mám ještě drátovej 360 a spokojenost, když už používám. Akorát teď by se hodil asi ten bezdrát občas :D A asi bych rovnou bral ten XOne.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 19. 12. 2018 00:30

OMG, Xbox One ovladač je špička. Ideální k němu i tu špičkovou konzoli :D Já hraju jen na elite a obyčejný a nebo ten PS4 ovladač je prostě pak k smíchu. MS vždy HW uměl.

Obrázek

-- 19. 12. 2018 00:34 --

I kdyby Xbox měl jen tuhle hru, tak si prostě tu konzoli musíte koupit :D DLC je taky pecka.

"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 19. 12. 2018 12:59

Před hodně lety jsou koupil nějaký laciný Logitech a nehrál jsem na něm nic. Před 3-4 lety jsem koupil na zkoušku drátový X360 a od té doby na něm hraju všechno kromě fps a strategií. Škoda, že to není bezdrát.
Teď bych určitě šel do bezdrátového XOne ovladače.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 19. 12. 2018 13:12

Jo, je to znát, musím říct, že MS ovladače super.

Jinak, trochu z jiného soudku.. Mám HTPC s Win10, na něm virtuál Ubuntu a blablabla, Kodi, blablabla, Steam, blablabla a dalších x funkcí.. O co mi jde. Steam tam mám kvůli streamu her ze stolního PC. Jenže, když to pustím, tak dochází k neskutečným prodlevám ovládání, přitom ping je <1ms v rámci lokální sítě na 1Gbit. Mám stolní PC připojen do 1Gbit Routeru a pak z routeru další kábl kolem celého obýváku do 1Gbit switche a z tama několik zařízení, HTPC, TV, mini věž.. Neřešil jste to někdo někdy, prodlevy v ovládání při streamu? A nepomohlo žádné nastavení, žádné snižování detailů apod., výkon stolního zas není marnej, aby za to mohl. A co je podstatné, nainstaloval jsem na rPi3 B+ raspbian, na něm nahodil SteamLink, spustil, zapojil do switche a na tom to šlape naprosto bez problémů, žádné prodlevy, žádnej problém. Sem tam pokles FPS na půl sekundy, ale to může být tím přenosem, jinak to běží úplně bez problémů a bez problémů se dá hrát cokoliv. Takže buď Windows stojí za ***** a nějak to bojkotujou nebo nevím. Nenašel jsem žádnou radu, všelijaká nastavení jsem zkoušel v systému, ve Steamu, nic.

Tak došlo ke změně, prodleva v ovládání docela ok najednou, ale zas se to drbe jak sviň, i když mám na PC 80fps :D Nechápu toto.

Nakonec to nějak funguje, se picnu. Ale co jsem při znovuzkoušení všeho možného zjistil, tak neplatí logika, že čím vyšší rychlost přenosu nastavíte, tím lepší stream, ba naopak :hm Ale asi aktualizace pořešily problémy.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 19. 12. 2018 18:11

Také jiný soudek :D Tak co kryptoměny? Už jste v balíku? Jsem zkoušel platit BTC tady u nás v obchodě a vůbec. Tak nevím :D Sasakr přece říkal, že to všechno nahradí. Určitě ne ten BTC, ale něco jiného se už musí používat místo těch zlých peněz, ne?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 20. 12. 2018 14:38

Kdy to Sasakr říkal?

Kdybych prodal na 20k, vydělal bych moc hezky. Neprodal jsem, tak hodluju. Faktem je, že jsem nečekal, že to spadne pod mojí nákupku, no :-D

Myslím, že dokud bude mít stát monopol a naprostou kontrolu nad penězi, bude mít krypto vždycky nějakou hodnotu. Tenhle rozdíl je její fundament. A nebo se pletu, kdo ví.

Jinak lidi, snad se přes Vánoce pochlubím, co jsem si všechno koupil za radosti, to ten Xboxovej ovladač je ještě prd. Nicméně trochu bojuju s myšma. Už zkouším druhou, tentokrát s přízviskem herní (furt spíš levnější, Hama Urage) a furt mi přijde, že ta prodleva je velká. Přitom je přímá viditelnost, vzdálenost 2 metry. Máte někdo zkušenost s nějakou, co je bez problému?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 22. 12. 2018 13:16

To je právě nevýhoda těchle spekulací. Je to zábava pro hloupé lidi, protože není jak odhadnout, co se stane. Mohlo to jít nahoru, mohlo to jít dolů. A nejlepší na tom je, že nikdy nevíš, kdy to máš prodat. Prostě pokud někdo tvrdí, že obchoduje podobný nesmysly, tak je jasný, že mu to moc nemyslí. Proto to dělá tolik lidí :D Ale tím nemyslím Sasakra. Prostě jsou lidi, co si nechávají platit za to, že to dělají, ale reálně nedělají nic... asi jako většina lidí i tak :D

Kontrola nad penězi je jejich výhoda, proto je používám :D Krypto mi nemá co nabídnout. Ani nikdo nikdy nepopsal budoucí cenu. Fiat je stabilní a máš jistoty na roky. U krypta není nic a nevíš, jak je cena vůbec určená.

Jakej ovladač si pořídil? Myši používám drátové, protože bezdrát by měl mít lag, ne? :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků