Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 6. 2018 20:58

Na videích jsou týpci v hospodě. Hraní ve dvou na jedné konzoli je základ a má to každá konzole. To neukazují.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 13. 6. 2018 10:52

Myslis Mario Party? Tam to ukazovali v obyvaku, ne? Tak ci tak proc ne? K nam kdyz prijdou znami na veceri, tak taky bud hrajeme treba deskovky, takze prepnout na Switch by nebyl zadnej problem.

Myslim ze se shodneme ze letosni E3 byl relativne debakl. Nejlip z toho vysel IMHO MS. Ubisoft nepredvedl nic moc - ani Assassins Creed Origins 2 mne moc nevzalo. Sony predvedlo to co jsem cekal a Nintendo taky zaspalo... Ale jsem rad aspon za oznameni DMC5, Dooma a Resiho 2.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 14. 6. 2018 22:33

Myslím skoro všechna videa, kde se na Switch hraje mimo domov a nejlépe v hospodě :D Jinak hraní ve dvou v obýváku je super, ale to je normální.

Určitě, asi si vše schovávají. MS byl fajn, i když taky žádná pecka. Ale FH4 s 60 FPS samo o sobě stačí, protože to je prostě pecka. Zatím mám plno her, které chci zahrát a hrnou se pořád i remastery, tak zatím v pohodě. Asi ještě dám 4K RDR před dvojkou, což mi přijde úžasné. PC lidi pořád čekají a já si to můžu užít ve 4K na konzoli.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 26. 6. 2018 22:46

Jsem po půl roce zase zpět v ČR a po nějakých pěti letech jsem si pořídil (po dobu dovolené) internet... boha ten můj kompjůtrtrtrtr je pomalej! Nekecám - YouTube se mi seká! :D
Až zase přijedu příští rok, asi si budu muset koupit nějaký nový... nebo ne, ještě nevím, protože v UK jedu na laptopu a sušit nějakou mašinu tady v ČR jen aby mi na ni sedal prach a pak si ji užil čtrnáct dní v roce, to je k ničemu... Prostě se ve mě sváří klasická hrabivost s láskou k novým lesklým věcem :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 26. 6. 2018 23:18

Proč si nevezmeš sebou notes?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 27. 6. 2018 10:40

malej kufr. Málo místa. Tentokrát jsem si přivezl z UK svůj X360 do sbírky a to je dost veliká pixla.

IMHO obvykle se snažím cestovat na lehko jak to jenom jde.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 20. 8. 2018 07:32

A Sasakr má konečně SSD...
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 8. 2018 13:43

OMG. Příští týden asi přijde na řadu první zahrání Half-life :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod koki.filip 22. 8. 2018 08:35

Přemýšlím na co se dá vůbec využít tato grafika když se propojí na 22GB https://www.sportyvgauci.cz/zname-speci ... -najednou/
koki.filip
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 22. 8. 2018 21:43

To já zase přemýšlím, proč majitel domény má velmi podobné jméno jako tvůj nick. Určitě by sis nedělal tady neplacenou reklamu, že ne? To by bylo ošklivé a určitě by to nevrhalo na web dobré světlo.

https://www.nic.cz/whois/domain/sportyvgauci.cz/
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 26. 8. 2018 17:01

A ještě to hodí tady, na mrtvé fórum, kde si to nikdo nepřečte :-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 16. 9. 2018 13:40

Zkoušeli jste Forzu Horizon 4?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 17. 9. 2018 13:50

Samozřejmě 8-) Ultimate edice na cestě. Tohle je hra snů. Nejlepší open world auta při 60 FPS? Neskutečné!
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 19. 9. 2018 23:08

Mně to nejede na 60 fps :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 9. 2018 15:41

Tak jsem se nakonec dočkal. Nejlepší závodní hra všech dob je tady! Ideální hrát na Elite controlleru, protože si to zaslouží! 8-)
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků