Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 9. 4. 2018 11:23

Myslím, že věřit komukoli za ocenění z pavědy, není úplně ideální. Ale jak myslíš :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 9. 4. 2018 22:53

Sattero: Rád bych ti pomohl, ale... ne, kecám. Odvykl jsem si myslet. Dnes bych si netroufl už ani do menzy...

tdjohn: Jj, popsat chování lidí je velmi pavědecké :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 4. 2018 17:09

To je asi jako psychologie. Plno teorií, ale většina úplně k ničemu. Neříkám, že jednou nebude ekonomie kvalitní, ale dneska je dobré tak na hraní.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 10. 4. 2018 19:03

Sattero píše:Jsem asi blbej, ale dostal jsem požadavek na vyřešení této úlohy z TSP 2017 na Muni a ... nemám páru jak na to :mrgreen: Nějakej tip?

Výsledek dle kontrolního archu:
spoiler:
B je správně

Moje úvaha: 1 princeznu nemůže nést jeden drak, ale vždy dva a více tak, aby splnili uvedené podmínky. Např.: 1 bezzubý dvouhlavý + 1 zubatý jednohlavý (min. jeden má zuby, dohromady 3 hlavy) nebo 1 zubatý dvouhlavý + 1 bezzubý jednohlavý nebo 1 bezzubý jednohlavý + 2 zubatí atd.
Takhle mi vychazí u všech 5 princezen a u b) 4 princezny.
Ale možná je to blbost :D
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 17. 4. 2018 14:53

Opět polemizuju nad monitorem a nakonec jsem objevil AOC FHD TN s G-Sync a 240Hz. Chválí ho všici, pak je alternativa o trochu menší bratříček se 144Hz a ve výsledku vlastně mi i TN stačí. Páč na surfování, případně enkoding, kdy výstup stejně můžu zkontrolovat na plasmové TV (a pro srovnání výsledku s původním stačí jen screenshot z obou) a grafice se nevěnuju, mi TN stačí. Akorát jsem hlouběji brouzdal do záhad ala G-Sync, V-Sync a nastavení FPS vs input lag etc. A čím víc se do toho nořím, tím blbější si připadám. :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 17. 4. 2018 18:30

TN je nejlepší na hraní, to je jasný. A input lag je místní klasika. Většina lidí vůbec nechápe, jak to funguje, tak buď v pohodě :D

Jinak mám pro srovnání levný herní TN, drahý herní TN, 4K IPS a QHD AMVA. Hraní na TN je úplně v pohodě. A na jednom jsem si dělal nějaký test barev a poznal jsem všechny, tak nejsem slepý a nevidím jen 4 barvy :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 21. 4. 2018 11:08

Tak jsem objednal AOC AG251FG. Tak snad budu spokojen. :D A asi budu mít Kingdom Come klíč na steam, ale hru nechci, nekoupí někdo? :-)
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 4. 2018 11:21

Ten vypadá dobře, hlavně stojí trochu normálně. Se mi líběj lidi, kteří si koupím displej za 3 tisíce a pak říkají, jak je to ošklivý :D Tohle by mělo být fajn, ale na 25" by se mi moc hrát nechtělo. Mám pořád staré 24", takže na tom hraju, ale dnes bych bral jedině větší.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 21. 4. 2018 18:08

Já zas větší nepotřebuju právě, mám monitor půl metru od xichtu skoro. A nechci si ukroutit krk, než se otočím z jedné strany na druhou. Navíc kvůli výkonu mi FHD stačí, GTX1070 by se mohla časem zapotit, kdybych měl QHD.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 22. 4. 2018 11:42

OK, asi jo, nevím. Právě 24" mám ty nejmenší a už se těším, až je nahradím. Na práci mám 30+ a když si na tom něco pustím, tak to také nevypadá vůbec zle. Možná je to tím zvykem, že k 24" přijdu a je to strašně malý. Kdybych nepracoval na větších, asi by mi to nepřišlo. Herní displeje jsou ale obvykle max 27", takže moc na výběr není.

A jinak kvůli výkonu je FHD pořád super. Kvalita obrazu v pohodě.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 22. 4. 2018 12:19

Prvotní dojmy, jsem spokojen. A velkej je až až, asi by stačil i menší. Přechod z 22 a navíc sedím blízko, tak až až.
Je zajímavé, co udělá 240Hz při hraní. Všechno se zdá plynulejší a rychlejší, ale zároveň mám pocit, že je ta hra najednou taková pomalá nebo jak to popsat. :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 22. 4. 2018 12:46

Tak je to asi o zvyku.

Určitě je to lepší, proto se to používá. Ale pořád budou lemplové, kteří budou tvrdit, že 60 FPS úplně stačí.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 22. 4. 2018 12:57

Nestěžuju si a na hraní super. Na grafiku bych samozřejmě TN nechtěl, ale i tak mi přijde, že má hezké barvy už od výroby, tolik se s tím nemusí člověk párat.
Jinak nabízím Kingdom Come: Deliverance pro Steam, cena dohodou, případně SZ.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 22. 4. 2018 13:01

Přesně, na hraní je to super. Grafiku nikdy nedělám, tak je mi to úplně jedno. A barvy jsou OK. Hlavně mám to porovnání každý den.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 23. 4. 2018 09:24

Rozil mezi 60Hz a 144Hz je, o tom se nemusima bavit - ale ma nekdo zkusenosti s 144 vs. 240? Je to taky takovy skok?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků